دبیرستان, نمرات, خلاصه و برنامه برای 2 مارس سال 2020

توسط:
پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 | 11:13 PM




بسکتبال

پسران

PIAA برگشتی

دور اول

کلاس 6A

شنبه برنامه

Methacton (24-2) در مقابل هریسبورگ (15-10) در Plymouth, Wexford, 3 p. m.; آبراهام لینکلن (13-10) در مقابل Bensalem (19-7) در جنوب فیلادلفیا 2:30 بعد از ظهر; کاتولیک رومی (16-10) در مقابل پنسیلوانیا (20-6) در کاردینال o’hara, 2:30 بعد از ظهر; Wilkes-Barre (16-10) در مقابل Pennridge (18-8) در Wilkes University 4 p. m.; آزادی (18-8) در مقابل دونینگتون شرق (15-12) در William Allen, 4 p. m.; خواندن (18-8) در مقابل سنت جوزف دبستان (13-11) در کوتزتاون دانشگاه 1 بعد از ظهر; Chester (21-4) در مقابل ویلیام آلن (23-5) در آکسفورد 5:30 p. m.; Simon گراتس (23-5) در مقابل گارنت دره (23-3) در Abraham Lincoln 5 بعد از ظهر; Wilson (27-1) در مقابل شمال پن (12-15) در کوتزتاون دانشگاه 4 p. m.; Northampton (16-9) در مقابل Lower Merion (19-7) در William Allen, 2:30 بعد از ظهر; چلتنهام (23-3) در مقابل ایستون (17-9) در شورای راک جنوبی, 1 p. m.; Mt. لبنان (18-7) در مقابل سرو تاج (23-5) در Peters Township 4:30 بعد از ظهر; مرکزی نیویورک (23-4) در مقابل مرکزی کاتولیک (14-11) در غرب نیویورک, 4 p. m.; مک داول (21-3) در مقابل پیترز شهرستان (14-10) در Edinboro, 4 p. m.; ساقی (20-4) در مقابل مرکزی دوفین (22-6) در شمال Allegheny, 2:30 بعد از ظهر; آپپر سنت کلر (20-4) در مقابل Allderdice (19-7) در Fox Chapel, 1:30 بعد از ظهر

کلاس 5A

جمعه, برنامه

West Chester شرق (23-2) در مقابل Gettysburg (23-4) در Norristown, 7:30 p. m.; شمالی (20-6) در مقابل پوتسویل (21-5) در غرب نیویورک, 7:30 p. m.; Wallenpaupack (23-2) در مقابل وست چستر Rustin (17-8) در اسکرانتون, 7:30 p. m.; مارتین لوتر کینگ (18-7) در مقابل Unionville (19-7) در جنوب فیلادلفیا 7:30 p. m.; اسقف اعظم چوب (20-5) در مقابل Strath هیون (17-9) در بونر Prendergast 7 بعد از ظهر; Penncrest (20-6) در مقابل پیتستون منطقه (17-9) در Souderton, 7:30 p. m.; دالاس (19-7) در مقابل Frankford (7-17) در Berwick 6 بعد از ظهر; جنوب لهیق (22-4) در مقابل ویلیام پن نیویورک (20-7) در آزادی, 7:30 p. m.; Muhlenberg (21-6) در مقابل جنوب Fayette (16-8) در میلتون هرشی 5 بعد از ظهر; بیشتر جانزتاون (22-3) در مقابل Shippensburg (19-8) در ریچلند, 7:30 p. m.; پن چوب (16-9) در مقابل اسقف اعظم رایان (17-8) در Norristown, 6 p. m.; مریخ (19-6) در مقابل Elizabethtown (19-9) در دره 6 بعد از ظهر; لورل ارتفاعات (17-8) در مقابل نیویورک و حومه (21-7) در گرینزبورگ سالم 6 بعد از ظهر; جدید آکسفورد (21-5) در مقابل توماس جفرسون (16-8) در Dallastown, 6 p. m.; اوباما آکادمی (15-8) در مقابل پن هیلز (18-5) در Brashear, 7 بعد از ظهر; میلتون هرشی (20-4) در مقابل Chartiers دره (19-5) در مرکزی دوفین شرق 5 p. m.

کلاس 4A

جمعه, برنامه

بونر-Prednergast (18-5) در مقابل شرق نیویورک (16-9) در سنت جوزف دبستان, 7 بعد از ظهر; Valley View (17-8) در مقابل آتن (19-7) در لاکاوانا کالج, 6 p. m.; بیت لحم کاتولیک (15-11) در مقابل اسقف اعظم کارول (16-9) در William Allen, 6 بعد از ظهر; اسقف McDevitt (22-5) در مقابل ویلسون (17-9) در Steelton-Highspire, 8 p. m.; Allentown مرکزی کاتولیک (23-4) در مقابل جنوب فیلادلفیا (16-6) در William Allen, 7:30 p. m.; پاپ ژان پل دوم (18-5) در مقابل جان Bartram (10-14) در پنسیلوانیا, 7:30 p. m.; دنویل (20-7) در مقابل تمقوا منطقه (19-7) در Shamokin منطقه 8 p. m.; اسکرانتون دبستان (19-6) در مقابل Susquehanna شهرستان (15-9) در لاکاوانا کالج, 7:30 p. m.; Imhotep منشور (19-8) در مقابل شرق لبنان County (20-6) در Abraham Lincoln, 7 بعد از ظهر; Montoursville (20-5) در مقابل نانتیکوک (8-17) در Williamsport, 7:30 p. m.; لنکستر کاتولیک (23-3) در مقابل Ringgold (14-10) در وارویک 7 بعد از ظهر; کلیرفیلد (15-8) در مقابل Belle Vernon (19-7) در سنت ماریز, 7:30 p. m.; ارتفاعات (22-3) در مقابل بندر کریک (17-8) در Kiski منطقه 7:30 p. m.; بدفورد (17-7) در مقابل گروو (16-9) در Windber, 7 بعد از ظهر; هانتینگدون (22-2) در مقابل Blackhawk (13-11) در آلتونا, 7:30 p. m.; درخت گردوی امریکایی (21-4) در مقابل قلعه نو (17-8) در Slippery Rock, دانشگاه, 7:30 p. m.

کلاس 3A

شنبه برنامه

نویمان-Goretti (22-4) در مقابل Brandywine ارتفاعات (17-9) در اسقف اعظم چوب 2:30 بعد از ظهر; مقدس نجات دهنده (18-6) در مقابل علم آکادمی رهبری-باز (18-8) در Wilkes University, 1 p. m.; کمپ هیل (17-7) در مقابل اسقف McDevitt (17-7) در میلتون هرشی 2:30 بعد از ظهر; Loyalsock شهرستان (26-1) در مقابل نوتردام-برکه سبز (15-11) در Williamsport 1 بعد از ظهر; پلنگ دره (13-11) در مقابل Murrell Dobbins (11-13) در Martz Hall 4 p. m.; دبیرستان آینده (15-11) مقابل کلمبیا (18-8) در جنوب فیلادلفیا 1 بعد از ظهر; مرکزی کلمبیا (19-6) در مقابل رودخانه در Shamokin منطقه 1 بعد از ظهر; ترینیتی-منطقه 3 (21-3) مقابل پارک وی, مرکز شهرستان (14-6) در کامبرلند دره 6 بعد از ظهر; ریچلند (17-7) در مقابل جنگجو اجرا (15-10) و بیشتر در جانزتاون, 2:30 بعد از ظهر; جنوب Allegheny (23-2) در مقابل فرانکلین (18-7) در شمال Allegheny, 4 p. m.; شارون (16-9) در مقابل Aliquippa (16-9) در Farrell, 4 p. m.; شمال کاتولیک (24-2) در مقابل وستمنت تپه (19-7) در Kiski منطقه 3 p. m.; Brookville (17-7) در مقابل Neshannock (16-8) در شیپور دانشگاه 6 بعد از ظهر; لینکلن پارک (21-5) در مقابل Penns دره (16-8) در Fox Chapel, 3 p. m.; Ligonier دره (23-3) در مقابل Carlynton (15-9) در بیشتر Johnstown 1 بعد از ظهر; فرویو (23-2) در مقابل باور فالس (14-8) در Edinboro دانشگاه 2:30 بعد از ظهر

کلاس 2A

شنبه برنامه

ریاضی, تعلیمات مدنی و علوم (22-5) در مقابل Schuylkill هیون (20-5) در اسقف اعظم رایان 1 بعد از ظهر; Wyalusing (18-7) در مقابل Millersburg (18-6) در Towanda, 2:30 بعد از ظهر; صلیب مقدس (22-2) در مقابل Savre (13-12) در لاکاوانا کالج, 2:30 بعد از ظهر; حوض منونایت آکادمی (20-4) در مقابل توت فرنگی عمارت (8-14) در Neshaminy, 1 p. m.; آموزش و پرورش اجرایی (16-6) در مقابل کلیسا مزرعه مدرسه (10-10) در شمال غرب Lehigh, 2 p. m.; York کاتولیک (12-12) در مقابل قانون اساسی (10-12) در غرب نیویورک, 1 p. m.; بلومسبورگ (18-7) در مقابل مانتین ویو (13-11) در Shamokin منطقه 2:30 بعد از ظهر; North Star (22-3) در مقابل هومر-مرکز (17-9) در پیت-جانزتاون, 2:30 بعد از ظهر; OLSH (24-1) در مقابل یوونگسویل (19-7) در Peters Township 6 بعد از ظهر; پورتیج (20-6) در مقابل Cambridge Springs (21-4) در Mt. Aloysius کالج, 2:30 بعد از ظهر; فارل (16-8) در مقابل Coudersport (20-4) در شارون, 2:30 بعد از ظهر; Ridgway (19-7) در مقابل Shenango (19-6) در شیپور دانشگاه, 4:30 بعد از ظهر; Lakeview (18-8) در مقابل سمت جنوب (12-12) در شارون HS 1 بعد از ظهر; Sto-Rox (18-7) در مقابل غرب شعبه (19-7) در Sewickley آکادمی, 4:30 بعد از ظهر; شیپور (16-9) در مقابل وینچستر Thurston (12-12) در کیستون, 2 p. m.; اسقف Guilfoyle (23-3) در مقابل برنت وود (18-6) در Mt. Aloysius کالج, 4 p. m.

کلاس

جمعه, برنامه

Mt. Calvary مسیحی (25-2) در مقابل شمال پن-آزادی (20-5) در Steelton-Highspire, 5 بعد از ظهر; تولد عیسی مسیح خوبان مریم باکره (18-7) مقابل آکادمی مسیحی (20-4) در Blue Mountain 7:30 p. m.; Northumberland مسیحی (13-8) در مقابل Lancaster County مسیحی (17-7) در میلتون 6 بعد از ظهر; Sankofa آزادی (8-14) در مقابل Linville تپه مسیحی (12-8) در جنوب فیلادلفیا 6 بعد از ظهر; سنت جان نویمان (21-4) در مقابل Conestoga مسیحی (17-10) در میلتون, 7:30 p. m.; هالیفاکس (17-9) در مقابل جنوب فولتن (17-8) در میلتون هرشی 8 p. m.; نوتردام ایست سترودسبورگ (12-13) در مقابل Sullivan County (19-6) در Blue Mountain 6 بعد از ظهر; چستر منشور (18-5) در مقابل گرینوود (15-12) در پنسیلوانیا, 6 p. m.; Vincentian آکادمی (21-4) در مقابل Allegheny شیپور دره (16-9) در دره 7:30 p. m.; برلین Brothersvalley (26-1) در مقابل Geibel (15-9) در پیت-Johnstown 8 p. m.; Cameron County (20-5) در مقابل ویلیامزبرگ (15-8) در St. Marys 6 بعد از ظهر; ناخدا پری (3-20) در مقابل اسقف Canevin (18-6) در سنگ لغزنده دانشگاه 6 بعد از ظهر; Elk County کاتولیک (26-1) در مقابل ایمانی مسیحی (15-9) در شیپور دانشگاه 8 p. m.; کرنل (18-7) در مقابل Saltsburg (13-11) در Fox Chapel, 6 p. m.; سایه (24-3) در مقابل ناصری دبستان (17-8) در پیت-Johnstown 5 بعد از ظهر; اسقف کارول (15-9) در مقابل شیپور-سنگ آهک (21-5) در Richland 6 p. m.

دختران

PIAA برگشتی

دور اول

کلاس 6A

جمعه, برنامه

مرکزی دلار غرب (23-3) در مقابل Hempfield-منطقه 3 (19-8) در شورای راک جنوبی, 7:30 p. m.; آزادی-منطقه 11 (22-5) در مقابل شمال پن (18-8) در ایستون MS 7:30 p. m.; مرکزی نیویورک (21-5) در مقابل Methacton (21-5) در غرب نیویورک HS 6 بعد از ظهر; مرکزی (11-10) در مقابل مرکزی دلار شرق (18-9) در جنوب فیلادلفیا 4:30 بعد از ظهر; کاردینال o’hara (19-6) در مقابل Souderton (19-8) در بونر-Predergast, 5:30 p. m.; پارکلند (16-10) در مقابل بهار-فورد (21-5) در ایستون MS 6 بعد از ظهر; Hazleton (21-5) در مقابل اون J. Roberts (19-8) در Berwick, 7:30 p. m.; Pennsbury (21-5) مقابل شیر سرخ (21-7) در شورای راک جنوبی, 6 p. m.; مرکزی دوفین (26-1) در مقابل بالدوین (12-10) در میلتون هرشی 6:30 p. m.; پلیموث-Wexford (23-3) در مقابل Pocono غرب کوه (15-10) در Souderton, 6 p. m.; Bethel Park (21-3) در مقابل فرماندار هريس (22-5) در Peters Township 6 بعد از ظهر; کامبرلند دره (19-4) در مقابل فوقانی دوبلین (19-7) در مرکزی دوفین شرق 8 p. m.; ناصری (24-4) در مقابل دونینگتون شرق (19-8) در آزادی 6 بعد از ظهر; آلتونا (13-10) در مقابل تن. لبنان (18-6) در Mt. Aloysius کالج, 7:30 p. m.; شمال Allegheny (22-3) در مقابل Manheim شهرستان (19-8) در Sewickley آکادمی 6 بعد از ظهر; کالج ایالتی در مقابل آپپر سنت کلر (14-8) در Bald Eagle منطقه 7 p. m.

کلاس 5A

شنبه برنامه

اسپرینگفیلد دلکو (21-4) در مقابل کاهش دوفین (15-9) در پلیموث-Wexford, 4:30 بعد از ظهر; Mechanicsburg (24-3) در مقابل فریر منشور (1-22) در کامبرلند دره 3 p. m.; تسلط شمالی (19-8) در مقابل نیویورک و حومه (18-8) در مقابل آبراهام لینکلن, 3:30 بعد از ظهر; Blue Mountain (15-9) در مقابل ویلا ماریا (18-7) در Martz سالن 2:30 بعد از ظهر; غرب اسکرانتون (16-9) در مقابل بهار بیشه (18-8) در لاکاوانا کالج, 5:30 p. m.; Mt. سنت جوزف (18-7) در مقابل اسقف اعظم کارول (14-10) در Methacton, 1 p. m.; دو دره (21-7) در مقابل ردنر (16-10) در مقابل کوتزتاون دانشگاه 2:30 بعد از ظهر; اسقف اعظم چوب (19-7) در مقابل Berks کاتولیک (17-11) در اسقف اعظم رایان 2:30 بعد از ظهر; Gettysburg (26-3) در مقابل وست چستر شرق (18-8) در کامبرلند دره 4:30 بعد از ظهر; ابینگتن ارتفاعات (19-5) در مقابل بنگور (18-7) در لاکاوانا کالج, 1 p. m.; دره بزرگ (22-4) در مقابل غرب نیویورک (21-6) در Methacton, 2:30 بعد از ظهر; تثلیث (19-5) در مقابل پن هیلز (12-12) در جنوب Fayette, 4:30 بعد از ظهر; سنگ لغزنده (18-7) در مقابل Hollidaysburg (17-7) در Farrell, 2:30 بعد از ظهر; Chartiers دره (25-0) در مقابل وارن (17-8) در جنوب, Fayette, 3 p. m.; پورتیج (23-3) در مقابل توماس جفرسون (18-7) در Mt. Aloysius کالج, 1 p. m.; گروو (22-3) در مقابل وودلند هیلز (19-5) در Farrell, 1 p. m.

کلاس 4A

شنبه برنامه

لنسدل کاتولیک (22-3) در مقابل Bermudian چشمه (20-6) در اسقف اعظم چوب 1 بعد از ظهر; دالاس (22-5) در مقابل Shamokin منطقه (16-9) در Wilkes University, 2:30 بعد از ظهر; جیم تورپ (23-4) در مقابل بونر-Prendergast (8-16) در Lehighton ابتدایی, 2 بعد از ظهر; شرقی نیویورک (18-8) در مقابل ویلا Joseph Marie (12-12) در غرب نیویورک, 2:30 بعد از ظهر; بیت لحم کاتولیک (27-0) مقابل دبستان منشور (15-4) در William Allen, 1 p. m.; Gwynedd رحمت آکادمی (15-9) در مقابل کارور مهندسی و علوم (12-2) در Neshaminy, 2:30 بعد از ظهر; آتن (22-5) در مقابل Allentown مرکزی کاتولیک (14-10) در Towanda, 1 p. m.; اسکرانتون دبستان (26-0) در مقابل Susquehanna شهرستان (18-7) در لاکاوانا کالج, 4 p. m.; جهانی Audenreid (8-17) در مقابل جنوب لبنان (22-4) در کاردینال اوهارا 1 بعد از ظهر; دنویل (24-3) در مقابل برویکک (16-9) در Shamokin منطقه 4 p. m.; لنکستر کاتولیک (25-3) در مقابل ایندیانا (14-10) در وارویک 2:30 بعد از ظهر; Southmoreland (24-1) در مقابل Huntingdon منطقه (13-11) در گرینزبورگ Salem 2 بعد از ظهر; شمال کاتولیک (24-1) در مقابل فریپورت (17-7) در Kiski منطقه 1:30 بعد از ظهر; Punxsutawney (19-4) در مقابل دره مرکزی (18-4) در شیپور دانشگاه 2:30 بعد از ظهر; جنگل هیلز (24-1) در مقابل لرزنده دره (17-6) در آلتونا, 4 p. m.; ویلا ماریا (19-4) در مقابل Blackhawk (20-4) در Edinboro دانشگاه 1 p. m.

کلاس 3A

جمعه, برنامه

غرب کاتولیک (17-9) در مقابل Susquenita (20-7) در اسقف اعظم چوب 7 بعد از ظهر; Loyalsock شهرستان (23-4) در مقابل نوتردام سبز برکه (24-2) در Williamsport 6 بعد از ظهر; دونمر (23-1) در مقابل قانون اساسی (12-11) در Scranton 6 بعد از ظهر; سنت باسیل آکادمی (22-2) در مقابل نویمان-Goretti (16-9) در پایین Moreland, 7:30 p. m.; Delone کاتولیک (24-1) در مقابل فیلادلفیا منشور آکادمی (7-9) در Dallastown, 7:30 p. m.; شمال Schuylkill (21-5) در مقابل انگیزه (10-3) در Martz سالن 7:30 p. m.; Imhotep منشور (14-13) در مقابل Pequea دره (22-7) در Abraham Lincoln, 5:30 p. m.; بلومسبورگ (21-5) در مقابل مقدس نجات دهنده (20-6) در Shamokin منطقه 6:30 p. m.; ترینیتی-منطقه 2 (19-6) در مقابل مرکزی کلمبیا (16-10) در Steelton-Highspire, 6:30 p. m.; Cambria ارتفاعات (23-3) در مقابل شرق Allegheny (13-11) در مرکزی, Cambria, 7:30 p. m.; Mohawk (22-3) در مقابل ایران (20-6) در قلعه 7:30 p. m.; گرینویل (19-6) در مقابل Carlynton (15-9) در Farrell, 6 p. m.; Mercyhurst دبستان (21-4) در مقابل ستون LaSalle (15-8) در Hagerty, حوادث, مرکز, ایری, 7:30 p. m.; تایرون (20-4) در مقابل Avonworth (18-7) در آلتونا, 6 p. m.; Brookville (12-11) در مقابل پن Cambria (15-10) در شیپور دانشگاه 6:30 p. m.; بیش از حد (21-4) در مقابل شمال غربی (17-7) در Sewickley آکادمی 7:30 p. m.

کلاس 2A

جمعه, برنامه

Mahoney منطقه (20-5) در مقابل جنوب Colubmia (15-10) در Martz سالن 6 بعد از ظهر; قلب مقدس آکادمی (7-16) در مقابل Tacony Acadmey منشور (10-10) در پایین Moreland, 6 p. m.; اسقف McDevitt (11-13) در مقابل صلیب مقدس (16-9) در اسقف اعظم چوب 5:30 p. m.; لیندن سالن (20-2) در مقابل جنوب Williamsport (14-11) در مرکزی دوفین شرق 6:30 p. m.; پارک وی شمال (18-5) در مقابل Steelton-Highspire (14-8) در سنت جوزف دبستان 5:30 p. m.; الد فراگ (18-6) در مقابل موراویا آکادمی (19-8) در دونمر, 7 بعد از ظهر; Mt. کارمل منطقه (20-5) در مقابل شیپور (15-10) در Shamokin منطقه 5 بعد از ظهر; اسقف Guilfoyle (20-6) در مقابل Windber (18-7) در Mt. Aloysius کالج, 6 p. m.; اسقف Canevin (19-6) در مقابل اسقف McCort (14-11) در Peters Township 7:30 p. m.; کیستون (17-8) در مقابل Cambridge Springs (18-6) در Moniteau, 7 بعد از ظهر; مپلوود (22-3) در مقابل الیس مدرسه (18-7) در Hagerty, حوادث, مرکز, Erie, 6 بعد از ظهر; اورت (19-6) در مقابل ریورویو (15-9) در پیت-جانزتاون, 6:30 p. m.; ردبنک دره (19-7) در مقابل Cochranton (16-10) در شیپور دانشگاه 5 p. m.; لورل (17-6) در مقابل Bellwood-Antis (24-2) در قلعه جدید 6 بعد از ظهر; Penns مانور (23-3) در مقابل سررا کاتولیک (17-4) در مرکزی, Cambria, 6 p. m.; غرب میانه (18-6) در مقابل سمت جنوب (16-8) در Farrell, 7:30 p. m.

کلاس

شنبه برنامه

Jenkintown (25-0) در مقابل هالیفاکس (14-11) در شورای راک جنوبی, 2:30 بعد از ظهر; میلویل (19-6) در مقابل مدرسه مسیحی نیویورک (24-3) در میلتون 1 بعد از ظهر; گرینوود (20-7) در مقابل موریزویل (12-13) در میلتون هرشی 1 بعد از ظهر; تولد عیسی مسیح BVM (18-6) در مقابل Sullivan County (20-5) در Martz سالن 1 بعد از ظهر; لنکستر کشور روز (22-4) در مقابل غرب پنسیلوانیا (19-6) در وارویک 1 بعد از ظهر; چستر منشور (17-5) در مقابل Susquehanna جامعه (17-8) در آکسفورد 7 بعد از ظهر; Northumberland مسیحی (18-4) در مقابل ایمان مسیحی (19-5) در میلتون, 2:30 بعد از ظهر; اسقف کارول (14-10) در مقابل لبنان کاتولیک (12-13) در آلتونا, 2:30 بعد از ظهر; روچستر (24-1) در مقابل اتو-Eldred (16-8) در Sewickley آکادمی 3 p. m.; Tussey کوه (19-6) در مقابل Elk County کاتولیک (16-11) در پیت-Johnstown 1 بعد از ظهر; شمال شیپور (24-1) در مقابل Sewickley آکادمی (14-11) در شیپور دانشگاه 1 p. m.; سنت جوزف (13-10) در مقابل برلین Brothersvalle (15-9) در آلتونا, 1 p. m.; Shanksville (23-4) در مقابل آکویناس آکادمی (10-12) در پیت-Johnstown 4 p. m.; غرب گرین (24-1) در مقابل کندی کاتولیک (20-3) در Peters Township 2:30 بعد از ظهر; Clairton (20-4) در مقابل بلککلیکک دره (17-7) در گرینزبورگ سالم, 3:30 بعد از ظهر; Coudersport (21-4) در مقابل Avella (17-7) در سنت ماریز, 2 p. m.

هاکی

Big head sports

پنگوئن جام حذفی

کلاس AAA

یک چهارم نهایی

روز سه شنبه برنامه

شمال Allegheny (15-4-1) در مقابل بتل پارک (8-10-2) در Baierl یخ پیچیده Warrendale, 8:30 p.m; Canon-McMillan (12-6-2) در مقابل کاج-ریچلند (12-6-2) در Printscape عرصه Southpointe, 9 p. m.; آپپر سنت کلر (14-4-2) در مقابل سنکا دره (11-7-2) در قلعه یخ عرصه قلعه شانون, 9 بعد از ظهر; Peters شهرستان (14-6-0) در مقابل کلیسای جامع دبستان (12-6-2) در Printscape عرصه Southpointe, 7 p. m.

کلاس AA

یک چهارم نهایی

روز دوشنبه نتایج

بالدوین 1, 0 مادویل

Hempfield 4 آلو 3 (OT)

لتروب 6 آرمسترانگ 2

مریخ 6, Montour 5 (OT)

نیمه نهایی

چهار شنبه, برنامه

مریخ (11-8-0) در مقابل بالدوین (18-1-0) در دانشگاه رابرت موریس جزیره مرکز ورزشی 9 بعد از ظهر; Hempfield (12-7-0) در مقابل لتروب (17-1-1) در دانشگاه رابرت موریس جزیره مرکز ورزشی 7 p. m.

کلاس

یک چهارم نهایی

روز دوشنبه نتیجه

ایندیانا 4 اسقف McCort 3 (OT)

روز سه شنبه برنامه

شمال کاتولیک (17-2-1) مقابل پارک جنوبی (14-5-1) در UPMC Lemieux مجموعه ورزشی شهرستان قره قاط, 7 بعد از ظهر; توماس جفرسون (19-1-0) در مقابل Blackhawk (7-12-1) در قلعه یخ عرصه کسل شنن, 7 بعد از ظهر; Kiski منطقه (12-7-1) در مقابل Norwin (15-4-1) در مرکز یخ عرصه Delmont, 8:10 بعد از ظهر

کلاس B برگشتی

یک چهارم نهایی

روز دوشنبه نتایج

کریک 9, بارل 5

الیزابت به جلو 3, Avonworth 1

Neshannock 9, Morgantown (W. Va.) 1

Ringgold 11 ویلمینگتون 2

نیمه نهایی

دوشنبه, برنامه

Neshannock (16-2-0) در مقابل Carrick (15-1) در دانشگاه رابرت موریس جزیره مرکز ورزشی 9 بعد از ظهر; Ringgold (18-0-1) در مقابل الیزابت رو به جلو (10-7) در دانشگاه رابرت موریس جزیره مرکز ورزشی 7 p. m.

3 گل یا بیشتر: براد Bujdos, Ringgold; Nathan تاد Ringgold

به گزارش نمرات تماس 1-888-گودال-TRIB.

بازدید TribHSSN.triblive.com/scores برای نتایج, آمار, جدول رده بندی و جعبه نمرات از سراسر Western Pa.

بیشتر دبیرستان نمرات برنامه

• دبیرستان نمرات و برنامه برای 1 مارس سال 2020
• دبیرستان نمرات و برنامه برای Feb. 29, 2020
• دبیرستان, نمرات, خلاصه و برنامه برای Feb. 28 سال 2020
• دبیرستان, نمرات, خلاصه و برنامه Feb. 27, 2020
• دبیرستان, نمرات, خلاصه و برنامه برای Feb. 26, 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>