SCOTTSDALE, Ariz. — چه چیزی یک چیز آریزونا است که در بسیاری از مکان ها را در این زمان از سال است ؟ خورشید. و آب و هوای گرم و cacti و کوه ها. در کویر آب و هوا.

این بیابان سونورا را پوشش می دهد بسیاری از بخش جنوب غربی ایالات متحده و مکزیک است. آن را شناخته شده برای انواع پوشش گیاهی از جمله با شکوه ساگوارو (این تنها جایی است که در جهان آن رشد می کند وحشی), خاردار گلابی و ارگان لوله کاکتوس.

در اسکاتسدیل یک مقصد تعطیلات مورد علاقه شناخته شده برای آن دوره های گلف و چشمه های معدنی, من مجموعه ای از برای کشف صحرا.

ظاهرا کاوش کویر تعطیلات محبوب است فعالیت. با توجه به شهر اسکاتسدیل گردشگری وزارت اکتبر 2019 آمار بازدید, کاوش دولت پارک و پیاده روی در میان بالا 10 فعالیت برای بازدید کنندگان.

پیاده روی

ارزان ترین و ساده ترین و ترین تا از نزدیک و شخصی راه برای تجربه کویر است که از طریق آن راه رفتن. این مک داول بیابان سونورا حفظ بیش از 200 مایل از مسیرهای پیاده روی که در آن به انجام این کار در سراسر تقریبا 31,000 هکتار است. این بزرگترین شهری حفظ در آمریکای شمالی و ساخت آن 36 بار اندازه از پارک مرکزی نیویورک. حفظ باز است از طلوع آفتاب تا غروب است و هیچ هزینه ای برای پارکینگ و یا دسترسی در هر یک از هفت عمده trailheads. شما می توانید پیاده روی دوچرخه و حتی یک اسب سوار در سراسر مسیرهای پیاده روی.

چاد ترنر از ستارگان ماجراهای طول می کشد هر دو تازه و سواران با تجربه در هدایت ATV تورهای بیابان آریزونا. (امی برتراند/St. Louis Post-Dispatch/TNS)

من پیاده هر دو دروازه و تام نما مسیرهای پیاده روی. دروازه حلقه در 3.6 مایل است یک راه عالی را در انواع cacti و حتی چند scurrying حیوانات در اینجا وجود دارد. دنباله رز نسبتا به راحتی یک 625-پا تغییر همراه قوی کوه.

این تام نما دنباله 5-مایل حلقه با برخی بسیار تند صعود (یک 1,363 پا تغییر در ارتفاع) بسیار مشکل تر است. ماسه سست در میان تخته سنگ غول پیکر باعث پایین آمدن در کفش دشوار — OK اردکان. من به شدت توصیه چکمه های پیاده روی. علاوه بر این docents در ابتدای مسیر به من گفت که شما شروع به در ارتفاع بالاتر از معروف دشوار Camelback Mountain پیاده روی نیز در اسکاتسدیل آریزونا. من متقاعد شده است که آن را حتی سخت تر است.

در ماه های گرم, گرما یک نگرانی جدی و هشدار در مورد آب و کم آبی بدن می شوند. اطلاعات بیشتر: mcdowellsonoran.org.

کوهنورد همراه تام نما نوین در اسکاتسدیل, Ariz., متوقف به در نظر گرفتن. (امی برتراند/St. Louis Post-Dispatch/TNS)

توسط تی

آن بوده است که سال های بسیاری از من بوده است بر روی یک ATV و من به یاد داشته باشید همیشه رانندگی. اما راهنمای چاد ترنر به گوش سوالات من و به من اطمینان داد که من خوب خواهد بود و به طوری که پسر من است. فقط گوش دادن به او قوانین را دنبال کنید و از آن لذت ببرید. من هر سه.

با ترنر در سرب ما پریدند ما اتوماتیک به چهار چرخ ATVs به کاوش کویر در Tonto جنگل ملی است که گسترش بیش از نزدیک به 3 میلیون هکتار است. ما بالا رفت و پایین تپه و اطراف آب و بیش از ruts و از طریق شن و ماسه تمیز (که از طریق آن شما باید واقعا سریع) درست در کنار cacti به عنوان ترنر با اشاره به ویژگی های این منطقه همه با کوهای اطراف ما و آفتابی آسمان بالا.

ستارگان ماجراهای یکی از معدود تور اپراتورها به اجازه به کار در جنگل. با 900 کیلومتر از مسیرهای پیاده روی آن را یک ایده خوب به یک راهنمای تمام کسانی که cacti نگاه بسیاری به طور یکسان ،

کوهنورد را راه خود را از تام نما نوین در اسکاتسدیل, Ariz. (امی برتراند/St. Louis Post-Dispatch/TNS)

ترنر گفت: ما برخی از خانواده ها این تور که می تواند متفاوت بر اساس سطح مهارت و علاقه در آغاز تعطیلات خود را و بازگشت بیش از یک بار به دلیل آن واقعا است که بسیار سرگرم کننده است. بچه های 12 ساله و مسن تر می توانید درایو ATV. دو ساعت سوار 185 دلار که شامل تنقلات و نوشیدنی. توجه: ابتدای مسیر حدود 45 دقیقه از مرکز شهر اسکاتسدیل و وجود حمام در ابتدای مسیر. اطلاعات بیشتر: stellaradventures.com.

توسط قایق پارویی اسکیموها

قایقرانی نیست اولین چیزی که من فکر می کردم از زمانی که مردمی در ExperienceScottsdale.com پیشنهاد آن را به عنوان یک راه برای دیدن صحرا. اما با دیدن کوه های حیات وحش و رزرو هند از یک بادی, “خود نجات” رودخانه کایاک با پسر من ساخته شده برای یک چشم انداز منحصر به فرد در صحرا.

ما پیوست چهار نفر دیگر همراه با یک راهنمای در اری Co-Op نیم روز سفر در امتداد رودخانه نمک. بسته به سطح آب ممکن است شما قایق پارویی اسکیموها بخش های مختلف از رودخانه است. ما آغاز شده در نزدیکی یک چند کلاس من رپیدز ساخته شده است که من کمی عصبی اما پس از آن بود که قایقرانی صاف.

برای یک بیابان حتی در ماه دسامبر دستها به طور شگفت انگیزی سبز رنگ ایستاده و حتی بیشتر شگفت انگیزی در میان قوی صخره سرخ. ما خال خال طاس عقاب و چند herons اما افسوس که هیچ اسب های وحشی شناخته شده به اجرا همراه است که کشش از رودخانه. نرخ شروع در $116 و شامل حمل و نقل. اطلاعات بیشتر: destinations.rei.com/arizona, experiencescottsdale.com

تریبون سرویس خبری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im