خنده دار راه من گل ارتقاء

مسافران’ داستان: 10 راه برای نمره ارتقاء

Free upgrades are rare - but a few lucky travellers have revealed their secrets.
ارتقاء رایگان نادر – اما چند خوش شانس مسافران خود را نشان داد ،

غیر منتظره ارتقاء نادر است این روزها – اما گاهی اوقات ما از داستان است که به ما امید.

از تعجب دست انداز-یو پی اس برای محاسبه استراتژی فرار خوانندگان به اشتراک گذاشتن آنچه که برای آنها کار می کرد.

بی دست و پا برای یک لحظه

به عنوان یکی از آخرین مسافران چک در اقتصاد پرواز به اروپا, من عصبی plonked من سنگین اندازه کیسه بر روی تسمه نقاله مقیاس. بانوی چک کردن من در اعلام کرد: “آقای دانیلز شما اضافه وزن دارند!” من به سرعت جواب گفت: “دکتر من می گوید که به من در همه زمان ها!” خجالت آنچه او گفته بود: “او به او صحبت کرد سرپرست و من بلافاصله به روز رسانی به کسب و کار کلاس. بدون اضافه بار شارژ و یک مقدار راحت تر پرواز!

– گریم Daniels

• همچنین ببینید: قوانین جدید به ثمر رساند یک کوانتاس ارتقاء

• همچنین ببینید: 6 راه اثبات شده برای نمره, پرواز, ارتقا

طلایی قطعی

چند سال پیش من رزرو سیدنی-LA-سیدنی حق بیمه اقتصاد است. من با استفاده از یک کارت اعتباری و عامل سفر تقریبا حادثه به من گفت که قطعی کامپیوتر در سیستم. در این روز من نمی دانم اگر این شرکت هواپیمایی و یا کارت اعتباری خود را ارائه. داستان کوتاه من ارتقا به کلاس کسب و کار در هر پا – حتی پروازهای داخلی در ایالات متحده است. و آن را هزینه صفر! آنها حتی سازماندهی limo به رانندگی من از سهل انگاری به هتل من. این خیلی خوب بود چرخش به سمت چپ به من غرور پرواز به عنوان مخالف به راست. و غیر روحانی-کفی بهشت بود! من هرگز قادر به خواب در هر پرواز نشسته در حالت عادی اقتصاد و یا حق بیمه, اقتصاد, صندلی, اما پس از سه لیوان شامپاین من تا به حال از خواب بیدار شود تا برای صبحانه! بهترین پرواز من تا به حال.

– مارتین Kandilas

کیسه های بهترین صندلی

در یک پرواز تجاری از امریکا برای اروپا یک مسافر سوار با یک کیسه leathergood نمونه (گران خط از چرم کیف پول کیف پول و غیره). او کیسه را به سمت مدیر خدمات مشتری و گفت: “کریسمس مبارک و این برای خدمه. دوست من نشسته است و در اقتصاد است.” (مسافر که به کالا نشسته بود در کلاس کسب و کار). وجود دارد یکی برای هر یک از اعضای خوشحال خدمه و دوستان به روز رسانی شد به کلاس کسب و کار. من فکر می کنم این یک سفر خوب نکته که بسیار ارزان تر از پرداخت برای ارتقاء با امتیاز! خوب همه-نتیجه دور.

– Anni قهوه ای

Set of luxury handmade bonbons in box on black background. Exclusive handcrafted chocolate candy. Product concept for chocolatier. Copy space
یک جعبه شکلات ممکن است فقط شیرین تا خدمه کابین.

شیرین موفقیت

پس از چک کردن در در فرودگاه من معمولا خرید یک جعبه شکلات یا شیرینی. یک بار من سوار و راه اندازی خانه جدید من من نوشتن کمی توجه داشته باشید. “عزیز کابین خدمه پرواز QR010 با تشکر از شما برای ادامه خدمات بزرگ است. دیو (صندلی 12B)” را توجه داشته باشید و شیرینی و تحویل آن به خدمه کابین که در نزدیکترین گلی. ساده محبت آنان رفتار می رود یک راه طولانی است. من شده است با ارائه کسب و کار کلاس وعده های غذایی (زمانی که در اقتصاد) inflight ارتقاء بهتر صندلی و من احساس می کنم واقعا عالی در مورد انجام آن است.

– دیوید Brundle

پرداخت اضافی می تواند به شما صرفه جویی در

بررسي فايلهاي ارتقاء می پردازد. آن را ارزان تر برای ما برای ارتقاء از لندن به آمستردام با افزایش کمک هزینه چمدان, نسبت به پرداخت هزینه اضافی برای اضافه وزن توشه. به علاوه دسترسی به شرکت هواپیمایی سالن.

– Garry Fisk

پیوستن به باشگاه

تصمیم بر این هتل شما می خواهید به ماندن در و پیوستن به برنامه وفاداری خود را قبل از رزرو. این معمولا رایگان هستند. شما خواهد شد اغلب به روز رسانی و یا هدیه رایگان زمانی که شما می رسند.

– استوارت بیتس

تولد جایزه

ما سفر به هنگ کنگ برای شوهرم تولد 50. اگر رزرو به طور مستقیم از طریق هتل و فراموش نکنید که به ذکر است که شما در حال جشن گرفتن یک مناسبت خاص است. ما تحت درمان قرار گرفتند به ارتقاء رایگان و یک کیک تولد زیبا.

– K. Schell

Road trip through the USA
یک کلاس بهتر از ماشین به صورت رایگان? جهنم بله.

برو اساسی

من سفر بهترین نکته در مورد اجاره خودرو برای همیشه در کتاب پایه کوچک آنلاین به جای گرانتر گزینه برای سفر. ما این را در چند مکان در سراسر امریکا و کانادا و هر سه بار از ما خواسته شد اگر آن را خوب خواهد بود به روز رسانی ما را به بزرگی و یا خودرو لوکس به آن بازگشت به خانه خود را محل. و من پاسخ ؟ “جهنم بله!”

– کارن Hearnden

یک راه برای ارتقاء

اگر شما رزرو یک راه استخدام, بررسی اگر وجود دارد هر گونه اتومبیل آنها نیاز به بازگشت به مقصد نهایی خود را به عنوان آنها ممکن است بازپرداخت یک راه هزینه اجاره به علاوه ماشین ممکن است یک ارتقا در آنچه شما برای پرداخت.

– آنت و مایکل اولری

و به یاد داشته باشید ارتقاء همه چیز نیست

ما فقط پرواز برگشت از برگن نروژ از طریق اسلو و مونیخ. شوهر من فکر می کردم او را به ما به نفع با پرداخت 50 یورو در هر ارتقا برای دیگر بخش اسلو-مونیخ. آن را تبدیل به بسیار گران ناهار که ما در خانه نشسته دقیقا همان صندلی به عنوان هر کس دیگری اما در چهار ردیف. آن را می پردازد به انجام مشق شب خود را.

– جنیفر Keeley

آیا شما تا به حال به روز رسانی شده است? به اشتراک گذاری خود را تجربه و به ما بگویید که در نوک خود را برای یک شانس برای برنده شدن ما ماهانه خوان جایزه. ایمیل [email protected]

همچنین نگاه کنید به:

من یک ارتقا اما پس از آن این اتفاق افتاده

خنده دار راه من به پایان رسید تا در کلاس اول

چرا من پشیمان گرفتن ارتقاء

100% موفقیت: فرودگاه من را بررسی کنید-در هک

• من به پرواز کلاس اول و آن را از بین برد همه چیز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>