Hingham stuns شماره 1 HPNA در Div. 1 هاکی دختران بازکن

هورهیلل – این اتصالات که بزرگترین بخش من MIAA دختران مسابقات هاکی زمینه وجود دارد تا به حال شده است از سال 2007 و یا شاید تا کنون – 32 تیم – شروع با یکی از بزرگترین ناراحتی وجود دارد تا کنون بوده است.

دانشجوی سال اول پیپر اردن به ثمر رساند این بازی برنده 1:54 به اضافه کاری به شماره 32 Hingham (10-11) از 5-4 شکست که قبلا شکست نخوردگان شماره 1 هورهیلل/Pentucket/North Andover (HPNA) (18-1-2) در دور اول پلی آف در هورهیلل جانبازان یادبود اسکیت عرصه است.

“این خیلی خوب است که به همه از کار سخت ما با هم می آیند” گفت: Harborwomen دوم رو به جلو کاترین Karo که به ثمر رساند دو گل در پیروزی. “هیچ کس به فکر ما می تواند برنده است که بازی ما بود.”

Hingham و HPNA همسان یکدیگر شدت خاموش باز faceoff به دنبال بیشتر شبیه تیم در یک دانه از هر یک از دیگر و کمتر از تیم 31 دانه از هم جدا. این Harborwomen زده اولین بار از زمانی که لیلی Thurn به ثمر رساند با یاران از Coco Hernberg و Cece DelRosso کمی کمتر از شش دقیقه به بازی.

پنج دقیقه بعد HPNA خواهد کراوات بازی. Kaitlyn بوش تا به حال ستارگان شانس پس از برخی از stickwork در Hingham منطقه اما از دست رفته است. HPNA نگه داشته و در اختیار داشتن و Eliana کین تساوی نمره برای HPNA با 17 هدف از این فصل به لطف عبور از سارا Whitlock.

رایان مگوایر به Harborwomen سرب دوباره یک دقیقه بعد. بالا بردن سرعت یخ او سخت slapper منعکس شده به شبکه به قرار دادن آنها را 2-1. اما که نمی خواهد آخرین طولانی است. با 1:16 سمت چپ در دوره اول HPNA سوپراستار هانا Keating برداشت ارتجاعی از یک جنی هوبارد نجات دهد و خودش را جریان یخ در مبارکه. او شات موفق بود و بازی بود منگوله دار در دو.

HPNA رفت و در اولین بازی قدرت بازی با فقط 16 ثانیه به سمت چپ در دوره اول و کین خودش را با درجه احتمال در خالص درست قبل از تنفس. او را به ضرب گلوله از رنگ کردن هدف پست و منعکس به خالص قرار دادن HPNA تا 3-2 در اولین شکستن.

Hingham goaltender تیلور Moynihan سه سریع موجب صرفه جویی در به شروع دوره دوم. Karo اولین پیشنهاد برای مساوی بازی آمد در 8:21 علامت هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد پر شده توسط هوبارد. پس از عقب و جلو بازی, Karo خودش را فرصت دیگری و این بار او را به ضرب گلوله را از طریق ترافیک در مقابل خالص و ساخته شده راه خود را در بستن بازی برای Harborwomen در سه.

Keating را با سرعت و مهارت نمی خواهد اجازه می دهد Hingham به جشن می گیرند. سیزده ثانیه بعد او تضعیف جن در گوشه سمت راست از روی خالص به HPNA این 4-3 سرب در دومین تنفس.

سه دقیقه به سومین دوره HPNA رفت و در دومین بازی قدرت, اما آن خواهد بود Hingham که پیدا کردن آن موفق است. Karo را shorthanded slapper گره خورده بازی در چهار. Moynihan ساخته شده و شش از 23 مجموع موجب صرفه جویی در بزرگ HPNA فرصت های در بسته در دقیقه از مقررات و بازی رفت را به اضافه کاری.
دقیقه اول از چهار در چهار اضافه شد به طور مساوی skated اما به زودی Hingham در بر داشت خود را در بالای HPNA net. اردن زاویه دار جن درست و scooted آن را به خالص برای تنهاست بازی-پیروزی 1:54 به قاب اضافی.

“من فقط فرار بر روی یخ” گفت: Karo از این بازی برنده شمارش. “من فکر می کنم ‘به هیچ وجه این اتفاق می افتد. ما 32 دانه و ما فقط به ضرب و شتم شماره یک دانه.”

برای HPNA سر مربی گری کین آن خیره کننده بود پایان به بهترین فصل در co-op ، “قبل از بازی به ما گفت: بچه ها در این فصل به طور منظم است. ما 0-0-0. آنها واقعا خریداری شده به آن است. اما ما یک تیم مانند Hingham. چگونه آنها 32 تیم در دولت ؟ آنها بازیکنان بزرگ مربیان بزرگ. ما تا به حال ما لحظات اما ما فقط نمی تواند بیش از برخی از این تغییرات سرعت در این بازی که در آن ما خواهد نمره اما آنها می آیند راست و نمره دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>