هتل تاریخی باکمینستر در بوستون کنمور مربع بسته به علت coronavirus

یک قرن از بوستون تاریخ فرهنگی در این دوره از تغییر کنمور مربع به پایان رسید با بسته شدن یکی از شهر ترین طبقه هتل ها با توجه به COVID-19.

در یک پست در آن Facebook صفحه بوستون هتل باکمینستر در خیابان چراغ اعلام کرد که آن را به حالت تعلیق در تمام عملیات که از 20 مارس به حفاظت از رفاه مهمانان خود و کارکنان در پاسخ به دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری و مقامات دولتی.

مدیر هتل Trina نولان گفت: “ما خواهد بود لغو همه موجود رزرو در حال حرکت رو به جلو است. ما لازم نیست که برنامه های بازگشایی در آینده در این نقطه در زمان. ما از شما سپاسگزارم برای حمایت خود را.”

معلوم بود که آیا هتل رستوران Fenmore کوره نیز نزدیک به طور دائم. هیچ پاسخ وجود دارد روز سه شنبه در شماره تلفن خود را.

با توجه به هتل باکمینستر وب سایت هتل بود که در آن سیاه و سفید جوراب رسوایی همه شروع یک لیگ اصلی بیس بال بازی-رفع رسوایی که در آن هشت نفر از اعضای Chicago White Sox متهم به پرتاب 1919 سری جهانی در برابر Cincinnati Reds در ازای پول از یک سندیکای قمار.

هتل باکمینستر طراحی شده توسط وینسلو و Wetherall جانشین شرکت معماری به Bradlee, وینسلو و Wetherall گفت: Anthony M. Sammarco, نویسنده کتاب در دست انتشار “کنمور مربع و Fenway از طریق زمان” به دلیل سال آینده.

شهردار سابق ریموند فلین به خاطر فروش ضبط آمریکا یکی از شش روزنامه بوستون در آن زمان برای 3 سنت به مهمانان هتل به عنوان آنها به سمت چپ برای رفتن به بازی در Fenway پارک در حدود سال 1950 زمانی که او 10 ساله بود.

“این بسیار با شکوه; آن را مانند یک هتل مدرن,” فلین گفت. “آن را به حال چوب کنده کاری و نقاشی مانند یک یانکی محل ساخته شده است که بوستون نگاه خوب است.”

در پایان خود را تغییر فلین گفت: متصدی بار را به او و دیگر روزنامه پسران یک خانه سوار.

هتل ساخته شده بود در سال 1897 و تا سال 1920 بود که بزرگترین ساختمان در Muddy River منطقه فقط به گذشته بازگشت خلیج در یک منطقه که شناخته شده بود به عنوان فرماندار مربع تقاطع مشترک المنافع خیابان, چراغ خیابانی و Brookline خیابان Sammarco گفت.

در ’20s هتل یک نشانه نئون بر روی سقف آن تبلیغات سفید سوخت بسیار شبیه به در حال حاضر Citgo ثبت نام, او گفت:.

یک دهه بعد Sammarco گفت: Howard Johnson تا به حال یک رستوران در طبقه همکف با نئون نشانه ای از آن آرم “ساده سیمون و Pieman,” بالای در ورودی.

از سال 1929 به خوبی به 1950s او گفت: WNAC پخش رادیو از یک استودیو در هتل باکمینستر زیرزمین.

در طول جنگ جهانی دوم بخشی از هتل قرار دارد زندانی از جنگ Sammarco گفت.

در سال 1950 محبوب موسیقی جاز کلوپ شبانه Storyville نقل از Copley مربع هتل به باکمینستر که در آن افسانه های جاز Louis Armstrong, Billie Holiday and Sarah Vaughan انجام شده است.

در طول سال معروف مهمانان در هتل باکمینستر شامل کودکان اموزش و اندی کافمن که زندگی در هتل برای یک دوره طولانی از زمان, با توجه به وب سایت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de