جاده برای تابستان تعطیلات خانواده

کلاسیک سفر جاده ای محبوب تر از همیشه به عنوان ما به دنبال راه هایی برای کشف در حالی که ماندن امن و اجتماعی دور. این که آیا شما شمع به خانواده SUV و یا اجاره یک آپارتمان وسیله نقلیه تفریحی در اینجا چند مکان برای ضربه زدن به جاده باز.

Colo-راه سفر

کلرادو گردشگری اتاق ساخته شده است آن را آسان برای جاده های معلق به کاوش دولت ها 24 دیدنی & تاریخی Byways.

جدید microsite شامل نقشه های تعاملی است که اجازه می دهد تا مسافران کشف گزینه های در منطقه مورد علاقه و یا فصل است. مسافران به دنبال الهام همچنین می توانید دسترسی به راهنمایی های خودی و جانبی سفر پیشنهاد در بیش از 150 رنگ-جاده سفر برنامه های ساخت multiday ماجراهای آسان به برنامه است. انعطاف پذیر برنامه های ارائه پیشنهادات برای جاذبه های تاریخی ماجراهای فعال و فرصت های فرهنگی.

بازدید کنندگان به سایت همچنین می توانید برای پیک نیک ناهار خوری, پیاده روی و خوابیدن پیشنهادات.

(colorado.com/colorados-scenic-historic-byways; colorado.com/colo-road-trips)

بزرگراه به پارک ملی یلوستون با Beartooth کوه در پس زمینه نزدیکی Red Lodge, Montana. گتی ایماژ

این Beartooth بزرگراه

بازدید کنندگان که این سفر فوق العاده ای byway تجربه بصری trifecta از مونتانا و وایومینگ و پارک یلو صفحه اصلی به Absaroka و Beartooth کوه.

باد می وزد, cliff آغوش 68-کشش مایل به معرفی کاوشگران جاده را به یکی از متنوع ترین اکوسیستم های در دسترس با خودکار. همچنین بالاترین ارتفاع بزرگراه در شمال رشته کوه های راکی. فوقالعاده زیبا “همه آمریکایی جاده” ویترین گسترده بالا آلپ فلات نقاشی با تکه های یخ آبی دریاچه یخبندان های جنگلی و دره ها و آبشارها و حیات وحش است.

برنامه ریزی برای بسیاری از متوقف می شود بنابراین راننده می تواند در بلند مدت views!

(beartoothhighway.com)

California Dreaming

برای با شکوه مناظر ساحلی و دریا نسیم شمع در خودرو برای سفر به بالا (یا پایین) ما ساحل غربی.

شروع فوق العاده هیپ سانتا مونیکا کالیفرنیا و باد راه خود را از گذشته هرست قلعه. فشار شمال به کارمل و سپس به طبقه شهر توسط خلیج سان فرانسیسکو.

دیگر سفر جاده ای گزینه های موجود در این آفتاب خیس دولت شامل تاکو, تور, یک سفرنامه است که ویژگی های بهترین لکه های گشت و گذار و یا کشف عجیب و غریب, جاذبه های شما می خواهید پیدا کنید در صحرای کالیفرنیا با پیروی از دولت های شگفت انگیز کویر عجایب سفر.

(visitcalifornia.com)

سورد بزرگراه آلاسکا

جاده ای که متصل به Anchorage سورد یک 127 مایل گنجینه ای از زیبایی های طبیعی و حیات وحش و داستان ماجراجویی استقامت و ناهموار نبوغ.

یک روز و یا چند به کشف منطقه ای که به دست آورده و سه برابر به رسمیت شناختن به عنوان یک خدمات جنگل خوش منظر Byway آلاسکا خوش منظر Byway و همه در آمریکا جاده ها است. درایو شروع می شود در پایه Chugach کوه آغوش منظره سواحل Turnagain بازو و باد از طریق شهرهای معدنی جنگل های ملی و روستاهای ماهیگیری به عنوان شما تصور کنید که چگونه کاشفان خز معامله گران طلا و آینده نگر ممکن است شانس خود را در روز.

انتظار آبشارها و یخچالهای طبیعی عقاب گوزن و خرس داستان.

(alaska.org)

فانوس دنباله دار در ایالت مین

سفر 375 مایل بین Kittery و کاله مین بازدید از فانوس های دریایی در طول راه و در مورد خطراتی که در دریا به کشتی ها و خدمه خود را تحمل همراه ناهموار شمال شرقی ساحل. شنیدن قصه از کشتی های غرق شده و ارواح و دشوار است و تنها زندگی رهبری کسانی که نگهداری چراغ سوزان روشن.

در صورت امکان, بازدید, مین, فانوس دریایی, موزه, که در آن آثار و دست در نمایشگاه برای کودکان ارائه فریبنده ،

(mainelighthousemuseum.com; visitmaine.com)

تریبون سرویس خبری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net