حدود یک دقیقه پیش

جیمز Pacek عاشق بازی هاکی پس از آن تنها مناسب دوستان خود را بر روی اسکیت به افتخار حافظه خود را.

آنها به سازمان “Pucks برای Pacek” خیریه هاکی بازی برگزار می شود شنبه در کرک S. Nevin عرصه در گرینزبورگ و این رویداد در شکل دادن به بزرگتر از هر یک از آنها برنامه ریزی شده است.

جیمز Pacek, 49, از دری درگذشت غیر منتظره از یک حمله قلبی در ماه گذشته. او یک همسر و سه فرزند.

“ما ایستاده بودند در اطراف قبل از ما رفت به تشییع جنازه در خانه و ما گفت:” هی ما نیاز به انجام کاری ” اما ما نمی دانیم که آنچه در آن بود گفت:” تونی Diorio یکی از سازمان دهندگان از Pucks برای Pacek جمع آوری کمک.

Pacek یک آشپز در DeNunzio رستوران در جینت, بازی هاکی برای چندین تیم های آماتور و محلی. بسیاری از دوستان او می دانست که او را از طریق ورزش به طوری که آنها تصمیم گرفت این امر می تواند مناسب برای جشن زندگی خود را بر روی یخ.

آنها برنامه ریزی شده را دریافت کنید با هم بازی, هاکی, به یاد داشته باشید زمان های قدیم و بالا بردن کمی از پول نقد برای خانواده اش است.

سپس آنها متوجه شدم فقط چگونه بسیاری از دوستان Pacek بود.

“فقط آن را نگه داشته در حال رشد” Diorio گفت.

بیش از 70 نفر باید پاسخ دهید ساده در این رویداد Facebook صفحه و بیش از دو بار به عنوان بسیاری نشان داده اند که آنها ممکن است شرکت کنند.

اهدا کالا را قرار داده تا برای حراج از جمله امضا چوب و از کشباف NHL تیم از جمله بوستون برونز, New Jersey Devils و دیترویت بال سرخ.

“ما واقعا هیجان زده در مورد این که” Diorio گفت. “ما (در اصل) تفکر ما می تواند افزایش 1000 دلار و یا شاید اگر ما واقعا خوش شانس $2,000.”

در حال حاضر او را به امید افزایش حداقل $5,000 برای Pacek خانواده.

آلیشیا Pacek جیم را گفت او شده است ضعف نشان دادن حمایت خود از شوهرش را به دوستان و جامعه.

“من بسیار سپاسگزار برای هر چیزی و هر کسی می تواند انجام دهد” او گفت:. “من شگفت زده شد.”

او می دانست که شوهر او تا به حال بسیاری از دوستان اما نمی دانم فقط چند تا همین اواخر.

“شما متوجه نیست که چگونه بسیاری از مردم (او) را لمس کرد و تحت تاثیر قرار تا زمانی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد.”

Pucks برای Pacek شروع می شود در 2:45 بعد از ظهر جمعه در کرک S. Nevin عرصه است. بازیکنان خواهد بود Pacek سابق هم تیمی پوشیدن لباس های ساخته شده به افتخار او.

بلیط ها $10 برای بزرگسالان, $5 برای بچه ها.

پس از این بازی شرکت کنندگان را جمع آوری و در همه واپسین دم شرکت. برای پیمانه نیم لیتری برای Pacek. بخشی از نوشیدنی های فروش به نفع خانواده و اهدا اقلام به حراج گذاشته خواهد شد.

Jacob Tierney یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با یعقوب در 724-836-6646, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im