هاکی شانس به روی چیزی حساب کردن با آن فرهنگ از سوء استفاده

حرفه ای کانادا بازیکن هاکی روی یخ Akim Aliu (عکس توسط Jalani مورگان)

این شش ساعت در یک پنج شنبه شب در یک اجاره ای میدان یخ بازی در بناهای کشش شمالی از تورنتو است. Akim Aliu می ایستد آماده به منفجر شدن در مرکز یخ. او پرس تمامیت خود را 225-lb. قاب به تیغه های زیر پای او. او را آماده به حمله با چنگال در یک جن, اما تنها چیزی که در او یک زن و شوهر از پنج ساله به دنبال تقلید از یکی از تاثیر گذار ترین مردان در بازی امروز.

Aliu شده است احاطه شده توسط 30 کودک برای بخشی بهتر از یک ساعت. آنها چسبیده به کلمات خود را و تقلید حرکات خود را به طوری که او را نگه می دارد بدن خود را به عمد هنوز هم به نفع خود. او می خواهد آنها را به درک که به منظور واکنش نشان می دهند به طور موثر برای بار اول شما باید تجزیه و تحلیل محیط اطراف خود را. هدف این است که نه فقط به منفجر شود اما برای ایجاد تاثیر است. تاثیر بر بازی و بازیکنان در اطراف شما. تاثیر بر بازی.

“قبل از اینکه شما را خاموش کنند” او می گوید: “شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما در یک موقعیت پایدار است. شما نمی تواند منفجر شود اگر شما امن نیست.”

کودکان nod داخل قفس کلاه. امشب او هم خود مربی و بت خود را. مهم نیست که او یک مرد آسیب دیده. که او فقط هفت بازی NHL خود را تحت اسکیت. که زندگی حرفه ای او بوده است راکد و از خط خارج برای بخشی بهتر از یک دهه یا این که یک بار پس از یک زمان او اکثر بچه شرور و اهریمن در هاکی.

در ماه نوامبر Aliu که متولد نیجریه و آمد به کانادا در سن هفت سالگی در معرض نژاد پرستی در داخل هاکی ایجاد جرقه سولفات و بحث است. آن را اولین بار او می خواهم به چالش کشیده راه کانادایی خود را و یا بازی خود را. پانزده سال پیش به عنوان یک عضو از OHL را ویندزور Spitfires او ایستاده بود تا به هم تیمی های خود و نوجوان شکنجه گران افشای هاکی فرهنگ تازه کار, متوحش کننده. سپس او مارک دردسر. او پیش نویس چشم انداز کاهش یافت. با وجود استعداد و آمار Aliu در آخرین بازی NHL در سال 2013 و صرف سال ها پس از تلاش به عقب بر گردیم در حالی که بازی در هر نقطه از Kontinental لیگ هاکی در روسیه به سواحل شرق لیگ هاکی در امریکا است.

جزئیات: Ken Dryden: این ظالمانه شرم آور unmissable مشکل با هاکی

Aliu را اسکیت بحران به یخ و او رفته پمپاژ سریع به منطقه پایان. کودکان سازمان دیده بان به عنوان او slingshots در اطراف خالص و بازگشت به مرکز یخ. او اتومبیل را به یک توقف سریع و tucks بدن خود را در موقعیت او آنها را آموزش داده است. یکی که نشان می دهد آنها آماده برای هر چیزی. حتی اگر وجود دارد هیچ راهی به طور کامل آماده برای برخی از بازی indignities.

تاپیک تجاری برای شب هاکی در کانادا است که ویژگی های هاکی ستاره متناسب با ساخت راه خود را به یک بازی یک لبخند پدر برگزاری یک لبخند در یک عرصه می ایستد و یک پرچم کانادا در گردش بر سر طرفداران. وجود دارد بیش از 50 چهره در آگهی. و به غیر از یک یا دو همه آنها سفید است. کلماتی که همراه این تصاویر در حال صحبت ران MacLean: “این داستان از یک عشق وعاشقی بین یک کشور و یک بازی است. آن را واقعا ساده—برای بسیاری از ما این احساس تعلق. ما شاید در آینده از مکان های مختلف اما همه ما که از همان محل. شما می خواهید به سعی کنید به یاد کسی که از بخش دیگری از جهان در مورد کانادا شما را به تلویزیون شنبه شب و از آن روشن می شود. این هاکی شب.”

تجاری قصد دارد به استوک سیتی ما غرور ملی و حس نوستالژی و در عین حال آن را به عنوان یک غیر عمدی تصویر چقدر کور این بازی است که برای خود انحصار.

همه ما می دانیم روایت—که هاکی کانادا و کانادا هاکی است. به بسیاری از هاکی یک کلیسا تنها موسسه فراهم می کند که ما با آیکون های وطنی به عبادت. نگاه به داخل غرفه در طول اضافه کاری و شما خواهید دید کانادایی ها در نماز. اما این نهاد تبدیل شده است فرو رفته در جنجال و اتهام نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی تخریب و بیشتر. به عنوان یک کشور ما به سختی شروع به آشتی با حقایق خود ما تاریخ فرهنگی. ما همچنان به تحت تاثیر اساطیر ما ایجاد کرده اید: که ما تعریف شده توسط ما ادب. که چند فرهنگی ما قدرت ما است و این که همراه با ما دوزبانگی و منشور حقوق و آزادی کمک کرده ام و فقط به جامعه.

برای اولین بار بازی در یک پیست مونترال هشت سال پس از کنفدراسیون بازی واقعا دعوت به کسی غیر از زبان انگلیسی کانادایی. آن نیست تا زمانی که موریس ریچارد منفجر شد و به آگاهی عمومی در سال 1944 و پایدار قومی تهمت و یادآوری مداوم است که او به عنوان یک شهروند درجه دوم است که بسیاری از کانادایی های فرانسوی آغاز شد برای مشاهده این بازی به عنوان چیزی برای آنها را به عنوان به خوبی. و اگر برای اولین بار, سیاه, بازیکن هاکی ویلی O’Ree نیز شکست به لیگ برتر در طول ریچارد عصر—آیا به عنوان اولین بازیکن بومی فرد Sasakamoose و اولین بازیکن آسیایی, لری Kwong—NHL امروز و در واقع هاکی باقی مانده است تقریبا به طور انحصاری سفید. آن است که واقعیت و بسیاری از مسائل دیگر (و نه حداقل از همه این واقعیت است که کودکان هاکی تبدیل شده است بسیار گران قیمت که در آن نیاز به ثروت و امتیاز در بازی) که قرار است بازی در تقابل با آرمان که بسیاری احساس می کنید در حال تجسم مدرن کانادا.

هر چند بسیاری از آسیب دیده اند و برخورد فرهنگ را احاطه کرده است که بازی چند سرمایه گذاری کرده اند بیشتر وقت و انرژی را به تلاش برای درک مسائل اساسی از دانشگاه حرکت شناسی استاد کورتنی Szto. طرفداران هاکی و تفریحی, بازیکن, او یکی از اولین دانشگاهیان واقعا سوال تاثیر نژاد و نژادپرستی در هاکی. در طول فصل 2016-17 او تجزیه و تحلیل داده ها نشان می دهد که از 700 NHL بازیکنان در لیگ تنها سه درصد شناسایی شده به عنوان racialized. سپس او نگاه کردن یخ و متوجه شد که تنها سه نفر از 524 پیشاهنگی کار در پایان فصل می تواند به عنوان racialized. چهره پشت نیمکت بودند به همان اندازه سفید—از 315 مربیگری موقعیت خود را در NHL تنها پنج عنوان racialized. عدم تنوع می رود به بالا: Szto به ذکر است که وجود دارد هرگز یک racialized مدیر کل یا تنها مالک تیم در تاریخ NHL. (شده است وجود تنوع در میان اقلیت صاحبان برخی از باشگاه ها.)*

Szto اختصاص داده شده او (Ph. D. به تلاش برای آشتی اساطیری حقایق است که هاکی کانادا و کانادا چند فرهنگی. “اگر آنها هر دو درست است و سپس باید آنها را درست با هم,” او می گوید. “اما ما می دانیم که هاکی است که به دور از فرهنگی و بیشتر به شما گودال دو اسطوره در برابر هر یک از دیگر هر دو آنها شروع به باز کردن. پس هاکی است رفتن به روی چیزی حساب کردن با آن ؟ من فکر می کنم گسترده تر سوال این است که آیا جامعه کانادا آماده است تا به روی چیزی حساب کردن . . . این است که هاکی نژادپرست است. این است که هاکی داخل وجود دارد یک نژادپرست جامعه است.”

هنگامی که زمان می آید به تأمل در آنچه در واقع اهمیت در زمان NHL فصل مکالمات نمی توان در مورد کسی که برنده Vezina این هارت و یا حتی جام استنلی اما در مورد اینکه آیا “هاکی را به حساب” واقعا تا به حال هیچ تاثیری بر روی بازی فرهنگی جهت. چون این را هم ثابت شده اند هاکی طولانی زمستان و یا آن را نمی خواهد; فصل زمانی که تکرار آیات از سوء استفاده نژادی و ضد همجنس تهمت و سمی مردانگی در نهایت چیره عینک بر روی یخ و موجب بحث و گفتگو خواهد شد که یا موفق یا موفق به اصلاح این بازی است.

پنج و نیم هفته به فصل دفتر روایات جایگزین واقعی بازی در آگاهی عمومی است. این بود روز شنبه, نوامبر. 9. پادشاهان بودند بازی Canadiens و آگهی شد, ضرب و شتم برگها که ناگهان تنها چیزی که اهمیت داشت به سخنان بیرون آمدن از همین گیلاس ،

“شما مردم است . . . آمده است که در اینجا هر آنچه در آن است شما عشق راه ما از زندگی شما عشق ما شیر و عسل . . . “

دو روز بعد گیلاس اخراج شد و به نظر می رسید این کشور بود رفتن را از طریق برخی از مرتب کردن بر اساس از فرهنگی ریشه به عنوان پیر مرد سفید که می خواهم بلند صحبت برای بازی برداشته شد و از منبر برای exclusory پیام. نه روز پس از آن مایک Babcock, مربی سابق تیم کانادا برداشته شد از Maple Leafs ” نیمکت در میان اتهامات که او تا به حال شده است با قلدری و بازیکنان خود را برای سال.

سپس Aliu وارد نزاع است.

قبل از او منفجر شد , برای اولین بار, Akim Aliu محروم شد برهنه مهر و موم شده در حمام اتوبوس با سه پسر دیگر و از چپ به نفس نفس زدن برای هوا تا زمانی که درب پشت سر هم باز و او سقوط کرد به نور. او حاضر می شود قفل شده است و در دوباره. روز بعد پس از او ایستاده بود تا برای خودش دوباره هم تیمی زدم Aliu دندان و چپ او concussed. او 16 سال.

ایمان خود را در این بازی زده شده بود اما او نمی اجازه دهید آن را شکستن. حتی زمانی که مردان و زنانی که می خواهم یک بار تشویق می کردند نام خود را از غرفه شروع به بو و طعنه زدن او را با همان زبان او شنیده می خواهم از همکار خود بازیکنان هر دو خاموش و یخ. به دنبال بر روی آن در حال حاضر او می گوید که او نمی سرزنش آنها را برای آنچه که آنها انجام می دهند. آنها نمی بینم جهان خود را در راه او. و آنها نمی تواند شنیدن کلمات خود را راه همان است یا نه. مشکل این بود و هنوز هم این مشکل در حال حاضر. این چیزی است که باعث می شود خاطرات خیلی خام است.

جزئیات: هاکی کانادا ‘زبان جهانی;—Q&A با Harnarayan سینگ

“من زنده دفن بیش از یک بار این بازی,” او می گوید. “من نمی خواهم به خاک سپرده شود دوباره.”

Aliu صرف روز است که به دنبال Babcock شلیک خواندن گزارش در مورد چگونه مربی برداشت کرده در کسانی که بیشترین آسیب پذیر در اتاق پانسمان—rookies و دامپزشکان. داستانی که riled او بیشتر از یک مورد چگونه Babcock یک بار ساخته شده میچ Marner رتبه هم تیمی های خود از سخت ترین کار برای مشترک و پس از آن به اشتراک گذاشته شده است که لیست این تیم است.

Aliu به باشگاه رفت جایی که او کار می کند هر روز به امید گرفتن نام به عمل. او تأمل در تجارب خود را به عنوان او شده از طریق وزن خود را معمول است. او تمرین کامل او نشستم کنار قفل خود را و شروع به تایپ کنید. “بسیار تعجب آور چیزهایی که ما در حال شنیدن در مورد Babcock” او هنوز توییتی. “اپل نمی افتد دور از درخت مرتب کردن بر اساس همان معامله را با او دست پرورده در YYC. کاهش N بمب چندین بار نسبت به من در اتاق پانسمان در rookie سال چرا که او مانند من انتخاب موسیقی است.”

این یک مرجع به هتک ابرو از سال 2009 Aliu اولین فصل کامل در AHL. خود آن مربی بیل پیترز راه می رفت به تیم, اتاق پانسمان, شنیده, موسیقی بیرون آمدن از Aliu را محل کوچک ومحصور و فریاد زد: “هی Akim من بیمار هستم از شما که n—er s–t.” دو درگیر شدند و Aliu بود به سرعت تنزل مقام به لیگ دیگری که در آن او در برخورد با حتی بیشتر نژاد پرستی از جمله حادثه که در آن یک مدیر تجهیزات donned blackface, همراه با تیم, ژاکت, که تا به حال Aliu شماره و نام مستعار—Dreamer—بخیه به آن بازگشت.

Aliu می گوید که او تا به حال هیچ ایده تاثیر آن توییتهایی اند. که پطرس خواهد استعفا پست خود به عنوان سر مربی شعله کلگری. که NHL کمیسر گری Bettman خواهد پرواز به تورنتو برای یک بسته-درب جلسه با Aliu یا که دیگر بازیکنان سابق آغاز خواهد شد به جلو آمده و با داستان های بیشتر در مورد بیشتر مربیان است. او انتظار نیست که هر یک از آن. و او برای آن آماده است یا نه.

Aliu یک مرد از ایمان است. کتاب اجرا می شود پایین بازوی خود را در جوهر اما او ترس از اینکه یک شهید. او رسیده به بن Meiselas لس آنجلس مبتنی بر وکیل که نماینده khezri در یک مورد در برابر NFL در آن Kaepernick متهم صاحبان تیم و لیگ مقامات تبانی به نگه داشتن او را از بازی پس از آغاز اعتراض آمریکایی سرود ملی. NFL پس از آن توافق به چند میلیون دلار در خارج از دادگاه حل و فصل.

Aliu می گوید او تماس Meiselas نمی کند چرا که او به دنبال راه اندازی یک طرح دعوی در دادگاه اما از آنجا که او می خواست کمک برای شروع یک گفتگو.

“شما بپرسید اگر من خودم را به عنوان هاکی را Kaepernick و من واقعا نمی دانم که چگونه به پاسخ به آن است. من خودم را به عنوان هاکی را Akim.”

Meiselas گسترش که فکر می کردم: “Akim در تماس بوده است درست را از نادرست برای یک زمان بسیار طولانی است. داشتن تا به حال تجربه با لیگ های دیگر من می توانم به شما بگویم که این مشکل مکالمات اند. اما او در تلاش است به کارگزار دشوار اصلاحات در تولیدی راه. NHL است در حالت بیداری. آنها شده اند عایق با فرهنگ سکوت.”

که فرهنگ چیزی است که اذیت Aliu بیشتر است. او آن را می بیند به عنوان نمادی از یک ترس است که عمیقا ریشه در بازیکنان از سنین پایین است. او می گوید آن را به خوبی خواهد بود برای شنیدن از P. K. Subban یا سیدنی کرازبی در مسائل است که هر کس صحبت کردن در مورد در حال حاضر. اما او به رسمیت می شناسد که حتی بازیکنان با برندهای قوی و تضمین قرارداد ممکن است نظر خود را به عنوان داشتن بیش از حد به از دست دادن بودن آوازی. “در برخی از نقطه شما باید به صحبت می کنند به چه چیزی واقعی است. همه ما انجام دهد.”

براک McGillis (آدم Deunk)

Aliu به یاد هر کسی که می پرسد چرا در آن زمان او را به 10 سال به نوشتن که صدای جیر جیر است که یک بار پس از یک زمان او یک بچه بود که صحبت کردن در برابر, متوحش کننده تنها به دندان های خود را زدم و چشم انداز خود را له.

“من مردد به صحبت درباره آن را,” او می گوید. “اما آن را آسان تر در حال حاضر که من مسن تر است.”

او همچنین دیگر تنها صدای خواستار تغییر دهید. کسانی که صحبت کردن شامل Hall of Famer کریس Chelios و سابق قرمز بال ستاره Johan Franzen که ادعا Babcock تخریب بازیکنان به نقطه ای که Franzen در واقع دچار یک فروپاشی عصبی. پس از آن وجود دارد مانند پدر و مادر گرت Ladd که 13 ساله پسر استعفا داد و از او Abbotsford, B. C., هاکی, تیم پس از هم تیمی شروع به قلدری او را با اظهارات ضد یهودی. “پسر من تحمل زیادی به خاطر او دوست داشت به بازی می گوید:” Ladd. “اما در پایان او فقط می خواستم به حرکت به دور از تمام فرهنگ است.” Ladd می گوید پدر و مادر دیگر رسیده اند او را به صورت خصوصی به اشتراک گذاری داستان های مشابه چگونه اتاق پانسمان فرهنگ صدمه دیده است کودکان خود را در حالی که نگران کننده است که زبان عموم ممکن است پایان دادن فرزندان خود را در این بازی فرصت های شغلی. “من نمی دانستم بسیاری از پدر و مادر بودند که مرعوب,” Ladd می گوید. “این فقط بچه های خود را.”

پس از Aliu حادثه در سال 2005 چندین لیگ در پایین ترک خورده, متوحش کننده, یک عمل است که ممنوع است هاکی کانادا ملی بدن حاکم برای هاکی. در آن آزار و سوء استفاده سیاست های هاکی کانادا شناسایی “اهانت آمیز یا نامناسب, متوحش کننده, آداب و رسوم” هنگامی که به سمت کارگردانی یک کودک به عنوان سوء استفاده. در سال 1997 هاکی کانادا توسعه صحبت کردن! برنامه که شامل کارگاه های آموزشی, منابع, مواد, و شاخه و کاردانی طرح های خود را برای مربیان و پدر و مادر و بازیکنان. این سازمان همچنین گواهی آن مربیان در احترام در ورزش, آنلاین پیشگیری از سوء برنامه های توسعه در بخش های شلدون کندی (که در سال 1996 فاش تجربه خود را از سوء استفاده جنسی توسط یک مربی) و ارائه می دهد پدر و مادر جداگانه احترام در ورزش ،

اما افرادی که به کار با جوانان در بازی اصرار دارند که سمی مردانگی یک مشکل باقی می ماند. براک McGillis است که در میان آنها: OHL veteran بازی جزئی در لیگ های حرفه ای در ایالات متحده و هلند قبل از بازنشستگی از بازی برای تبدیل شدن به کانادا برای اولین بار آشکارا همجنسگرا سابق مرد حرفه ای بازیکن هاکی.

“فرهنگ هاکی گیر کرده است در دهه 1960” McGillis می گوید. “سمی مردانگی شروع می شود خیلی زود در این بازی است و گذشت از مربیان است. هر کس گفته است که ” چه اتفاقی می افتد در اتاق پانسمان باقی می ماند در اتاق پانسمان.’ “

36 ساله سابق دروازه بان می گوید: او نمی توانست جان سالم به در برد در این بازی او شده بود و باز در مورد تمایلات جنسی خود در حالی که او در حال بازی رقابتی. او توضیح می دهد که چگونه یکی از هم تیمی های خود هنگامی که defecated در کفش خود را به عنوان یک شکل از شروع و چگونه او خیلی نگران بودن خواست که او خودکشی در حالی که بازی در OHL و فراتر از آن. اما او نمی رها هاکی. او صرف مقدار زیادی از وقت خود را به آموزش کودکان و نوجوانان و او نیز آغاز شده است صحبت کردن علنی در مورد تجارب خود را.

“من می دانم که یک مربی که به تازگی بسیج تیم خود گفت:” اجازه دهید به کشتن کسانی که f–gots,’ ” می گوید McGillis. “من می شنوم مقدار زیادی از داستان های شبیه به این.”

“در حالی که این منصفانه نیست به نشان می دهد که [رفتار] کاملا در این بازی این امر می تواند منصفانه است که می گویند این کاهش بسیار کمی می گوید:” پل کارسون معاون رئیس جمهور از هاکی توسعه با هاکی کانادا. اما این داستان مهم او می افزاید. “آنها در حال به چالش کشیدن سیستم [اما] آنها همچنین در تلاش برای نگه داشتن سیستم در حال حرکت در مسیر درست است. آن را موضع ما را به عقب براند با دلایل و بهانه. این موضع ما را که اطلاعات و بگو: “آنچه ما باید انجام دهید برای دریافت بهتر است؟’ “

McGillis می گوید: این بازی نیاز به تکامل سریع تر است. “فرهنگ نجات” او می پرسد. “این بستگی دارد به آنچه که آنها در واقع به آموزش و اطلاع رسانی در تمام سطوح. این ‘هاکی برای همه’ بنر زباله است. این مانند در اختیار داشتن رژه قبل از مسابقات قهرمانی. من را دیده اند و یا شنیده می شود یک مربی یا مدیر به جلو می آیند و می گویند ” من بخشی از مشکل و نیاز به تغییر است.’ تا زمانی که اتفاق می افتد چیزی است رفتن به تغییر دهید.”

Carcillo (سمت راست) (السا/گتی ایماژ)

“چه چیزی باعث این فصل هر گونه متفاوت از گذشته است؟”

این یک سوال لفظی است که دانیل Carcillo به شمار زمانی که خواسته به اظهار نظر در مورد تمام راه های این بازی به نظر می رسد در حال تغییر است.

جام استنلی برنده و سابق مرد سخت شده است, جیغ, به چه گاهی اوقات احساس می کند مانند یک دیجیتال پرتگاه برای بیش از یک سال است. او شده است در مورد فریاد, متوحش کننده, در مورد, ضربه به سر, در مورد تنوع و در مورد آنچه که او خواستار سیستماتیک سرکوب بازیکنان حقوق تداوم توسط یک نهادینه احترام به سوء استفاده از مربیان است.

او اشاره می کند که هاکی شده است وضعیتی وخیم از یک بحران وجودی خود را به دیگری برای تقریبا تمامیت قرن 21 است. اول آن مارتی McSorley آزار دونالد Brashear با چوب خود را در طول 2000 فصل است. سپس آن را تاد Bertuzzi گرفتن به جرم حمله در برابر استیو مور. پس از آن آمد Aliu این آیات در مورد متوحش کننده, پس از مرگ چندین مجریان و پس از آن dissections از مغز خود را که نشان مزمن پوسیدگی. اینها به دنبال پرونده های حقوقی. همه آنها قدرتمند روایات, اما هیچ کدام به نظر می رسید به جرقه هر چیزی که می تواند دارای برچسب “حساب.”

Carcillo از طریق تمام کسانی که در بحران و در نهایت بازنشستگی از Blackhawks در سال 2015. او صرف چند سال از پست خود بازی حرفه ای کار با کودکان و نوجوانان در شیکاگو که می خواستم به بازی هاکی. سپس چیزی در سر خود را جامعی و او شروع به سوال که آیا این بازی واقعا چنین بوده است تاثیر مثبت در زندگی خود و پس از همه.

او به خاطر تاریخ—Nov. 14, 2018. او در خانه بود که خبر رسید که 15 سال برگزار شده بود در اتاق پانسمان از تورنتو سنت مایکل کالج مدرسه در حالی که یک گروه از نوجوانان تجاوز او را با جارو.

“من بلافاصله شروع به حمله وحشت” Carcillo می گوید. “این ضربه عاطفی که من تا به حال قرار دادن در یک جعبه برای 16 سال بیرون آمد.”

Carcillo می گوید او به طور کامل درک است که او تا به حال شده است از لحاظ جسمی و جنسی مورد آزار قرار گرفته از 16 سال قبل از آن تا زمانی که او شروع به خواندن در مورد پسر بچه از سنت مایکل. سابق NHL مجری که می خواهم شناخته شده به عنوان “Carbomb” بر روی یخ به دلیل نوسانات شروع به پرسش تاثیر متوحش کننده تا به حال در شخصیت او و او در مورد آن فکر بیشتر خشم او شد.

او در زمان به توییتر و به اشتراک گذاشته شده نگران اطلاعات از داستان خود را به عنوان وسیله ای برای درمان است. او گفت که چگونه در سال 2003 زمانی که او یک تازه کار با OHL را سارنیا نیش او هرگز flinched عضله هنگامی که هم تیمی های او را مجبور و دیگر rookies به خط و اجازه جانبازان با سرعت حرکت کردن آنها را با اره کردن دست و پا زدن یک دروازه بان ، “نگران کننده ترین بخش این است که من فکر می کردم این طبیعی بود,” او می گوید.

او می گوید: رسانه ها قبل از موعد مقرر برچسب این لحظه به عنوان هاکی #MeToo. او می گوید: نزدیک قیاس خواهد بود کلیسای کاتولیک. “سوء استفاده رسوایی تنها رفتن به تبدیل شدن به برجسته تر به عنوان بازیکن بیشتر صحبت می کنند.”

چه Carcillo می یابد بیشتر ناراحت کننده است که برخی از این داستان ها که به ميدان آمده اند و در گردش در سال است. او ذکر مثال مارک کرافورد که به حالت تعلیق در آمد خود را از دستیار مربی با Blackhawks در ماه دسامبر برای این اتهام که او از لحاظ جسمی سوء استفاده به بازیکنان پشت نیمکت. بازنشسته بازیکن پاتریک o’sullivan نوشت: در مورد کرافورد در 2015 خاطرات.

“اینطور نیست که ما نمی دانیم که این مسائل قبل از” Carcillo می گوید.

و در عین حال مردم وجود دارد در این بازی که هنوز هم به نظر نمی رسد به گوش دادن. در ماه ژانویه در یک بازی بین Winnipeg Jets و مینه سوتا وحشی, یک TSN مفسر مشترک 15 ساله داستان در مورد یک حادثه مربوط وحشی را Jared Spurgeon.

“او 15 ساله. دو ماه به فصل ما ساران پیچیده او را به یک ستون در عرصه حدود شش پا در هوا. او کوچک است. او را شبیه او بود 12” گفت: Kevin ساویر که مربی Spurgeon زمانی که Spurgeon بازی برای غربی هاکی لیگ اسپوکن ندارند. Spurgeon بعد از تایید این داستان هر چند او آن را گفت: “فقط یک تولد 16th چیز” است که آن را “نبود یک معامله بزرگ است.” ساویر نیز صادر شده عذرخواهی برای آنچه که او به نام “غیر حرفه ای و غیر حساس” نظرات. او گفت که در حالی که در آن زمان او را مشاهده آنچه اتفاق افتاده است به عنوان “منفی و مضر و یا تحقیرآمیز” او در حال حاضر می داند که “بار که تغییر زیادی در طول 15 سال گذشته و برای بهتر” است و او هرگز اجازه نمی دهد چیزی شبیه به اتفاق می افتد اگر او بودند مربیگری امروز.

Aliu می خواهد برای کمک به تغییر بازی اما هنوز هم امیدوار به پیدا کردن جای خود را در آن دوباره (عکس توسط دلا رولینز)

ایستاده در یک اتاق پانسمان به عنوان بچه ها فیلتر کردن Aliu انتخاب کلمات خود را با احتیاط. او نمی خواهید به هر چیزی می گویند برای منصرف کردن هر یک از فرزندان او بوده است مربیگری. او می خواهد برای حفظ ایمان خود به خود و جایگاه خود را در این بازی به عنوان زمانی که ممکن است. او هنوز هم سهام رویاهای خود.

شده اند وجود دارد روز بیش از چند ماه گذشته هنگامی که آی فون خود را بیش از حد گرم است از تعداد پیام ریختن در. خبرنگاران طرفداران—haters. او نمی داند که چگونه بسیاری از او را برای گفتن آنچه که آنها نمی توانند. او تلاش می کند تا شخصا پاسخ به کسانی که به اشتراک گذاشته اند داستان از مبارزات خود را به احساس می کنم در بازی گنجانده شده است. او نمی پاسخ به زاج هر چند او آن را می خواند. او نیست به زحمت تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از تهدید به مرگ او را دریافت کرده است.

او می کشد از تلفن خود را. موج تازه ای از پیام های وارد شده در صندوق پستی خود را از تمام گوشه و کانادا است. هاکی مادر می گوید Aliu برای رفتن به آفریقا و در حالی که یک مرد از میلاد می فرستد و او را به پیگیری پیام های پر از تهمت ضد همجنس. و برخی از بچه ها در Instagram فقط او را به نام N-word دوباره.

هاکی اخبار به تازگی رتبه Aliu شماره 20 در یک لیست از 100 قدرتمند ترین و با نفوذ ترین افراد در این ورزش است. آنها او را به نام “سابق NHL بازیکن و مدافع حقوق”—ساده توضیحات به صورت یک شکل در خارج به دنبال در. Aliu است که هنوز به طور کامل راحت با نقش او در حال حاضر خود را میبیند در حال پخش, اما او شروع به درک کنند که اگر او را نگه می دارد با صحبت کردن حقیقت به قدرت برخی از افراد گوش خواهد داد.

این که چرا او تصمیم به پذیرش یک دعوت نامه از ران MacLean و شب هاکی در کانادا به نشستن برای یک مصاحبه که در نهایت پخش در همین گیلاس, پیر حافظه. و این که چرا او به تازگی رنجدیده برای روز بیش از اینکه آیا یا نه برای پذیرفتن پیشنهاد بازی در چک Extraliga یکی از برتر اروپا لیگ حرفه ای هاکی.

آن آسان نبود تصمیم به پیوستن به یک تیم در سمت دیگر این سیاره زمانی که وجود دارد مهم مکالمات به حال بازگشت به خانه–گفتگو با گری Bettman بلکه با بچه ها در میدان یخ بازی.

“شده است وجود دارد هرگز تا این حد توجه در مورد این مسائل” او می گوید. “من ایمان به آنچه که آغاز کرده ایم.”

اما او بیش از هر کس دیگری می داند که چقدر ما هنوز هم باید برای رفتن.


اصلاح: چاپ نسخه ای از این داستان را نادرست اعلام شده است که شده است وجود دارد هرگز یک racialized مالک در تاریخ NHL که در آن وجود دارد در واقع تنوع در میان اقلیت صاحبان برخی از باشگاه ها.


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “زمان تصمیم گیری.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

اطلاعات بیشتر در مورد هاکی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Wonmaniabet365cialis fiyatElektronik sigara