تعطیلات میان همه گیر: آمریکایی ها تقسیم بر نحوه پاسخ

توسط دیوید CRARY امی FORLITI و GEIR MOULSON

نیویورک (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازی گلف در یکی از دوره های خود را شنبه در طول آخر هفته روز یادبود او خواست ایالات متحده برای بازگشایی پس از coronavirus مربوط به مستندات. در عین حال بسیاری از آمریکایی ها محتاط باقی مانده به عنوان تعداد موارد تایید شده در سراسر کشور به تصویب 1.6 میلیون نفر است.

در کالیفرنیا که در آن بسیاری از کسب و کار و فعالیت های تفریحی در حال بازگشایی مقامات در لس آنجلس گفت: آنها را حفظ خواهد تنگ محدودیت تا ژوئیه 4. برخی از رهبران مذهبی صورت گرفت موضوع را با مغلوب ساختن پیشی جستن اعلامیه که خانه عبادت است “ضروری” و باید رزومه فرد خدمات این آخر هفته.

“بودن در کانون این بیماری همه گیر و به منظور محافظت از ما گله توصیه می کنیم که جماعت بسته باقی می ماند تا زمانی که دقیق تر و اطلاعات ارائه شده است”, گفت: اسقف پل Egensteiner که نظارت کلیسای انجیلی لوتری در امریکا جماعت در هواپیمای شهر نیویورک در منطقه است.

ایالت نیویورک گزارش داد که کمترین تعداد روزانه coronavirus مرگ و میر — 84 — در بسیاری از هفته و در چه دولتی اندرو کومو به عنوان یک معیار مهم. روزانه مرگ, شمارش به اوج خود رسید و در 799 در 8 آوریل.

“برای من این یک نشانه است که ما در حال ساخت پیشرفت واقعی,” کومو گفت.

باران مرطوب شده شروع تعطیلات آخر هفته در شمال شرقی ایالات متحده که به تازگی بازگشایی سواحل شد و انتظار می رود برای جذب جمعیت کثیری از مردم و آزمون اثربخشی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. در باغ ساحل در برانکس که شلوغ بود آخر هفته قبل پارکینگ اکثرا خالی به جز برای بزرگ گودال کوچک آب.

به سمت جنوب مغلوب ساختن پیشی جستن بازی گلف در یکی از باشگاه های خصوصی برای اولین بار در طول همه گیر — مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه ملی گلف در ویرجینیا. او شده است برای هل دادن دولت و رهبران محلی را به طور کامل بازگشایی پس از چند ماه تعطیلی و محدودیت.

بخش هایی از نیواورلئان هم زده به زندگی با برخی از رستوران ها و کسب و کار باز برای اولین بار در بیش از دو ماه است. برخی از باقی مانده بسته به خصوص در سه ماهه که تا حد زیادی متکی بر گردشگری دلار است.

حداقل چند out-of-towners trickled در. گریر می افتد آگوستا جورجیا عینک ماسک به عنوان او وارد کاخ سلطنتی رستوران برای ناهار. پس از هفته ها در خانه, او گفت که او آماده بود برای یک تغییر از مناظر و نمی خواهید به دست یک جشن تولد با دوستان او شناخته شده برای چند دهه.

برخی از پارک های تفریحی مانند Mt. کوه المپ در مقدونیه در ویسکانسین دلز و تالاب پارک تفریحی در فارمینگتون یوتا باز برای اولین بار در ماه. در Facebook سایت برای هر دو پارک آب گرفتگی شد با نظرات از بازدید کنندگان هیجان زده سوار go-karts یا سرسره هر چند برخی از شکایت در مورد تالاب سیاست نیاز به ماسک.

اندرو جوان 29 گفت: تالاب شده است مادام العمر تابستان گیره و زمانی که او آموخته پارک خواهد بود شنبه باز او رفت و آنلاین بلافاصله به رزرو برای خود, همسر و 2-year-old daughter. از آنجا که تعداد محدودی از افراد بودند اجازه ورود پیدا کردند خطوط کوتاه وجود دارد و همیشه به نظر می رسید فقط یک خانواده دیگر در هر سوار. وجود دارد همچنین بهسازی ایستگاه و دیگر اقدامات برای نگه داشتن مردم فاصله گرفته و احساس امنیت.

“این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده” جوان گفت:. “در نهایت قرار داشتن برخی از احساس عادی. … ما تا به حال بسیار لذت بخش صبح.”

در خارج از کشور وجود دارد مخلوط شد اخبار. جدید کروناویروس موارد گزارش شده در چین شدند صفر شنبه برای اولین بار از زمان شیوع آغاز شد اما رسید در هند و غرق بیمارستان در سراسر امریکا لاتین.

بسیاری از دولت ها در حال کاهش محدودیت های آنها به عنوان چهره سیاسی واکنش و تاریخی رکود اقتصادی است. فقط در چند ماه همه گیر کشته شدن حداقل 340,000 مردم در سراسر جهان و آلوده حدود 5.3 میلیون, با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

به عنوان ایالات متحده بسته در 100,000 تایید COVID-19 مرگ و میر نیویورک تایمز اختصاص داده شده یکشنبه, کل, عکس کمتر صفحه به یک لیست از نزدیک به 1000 نام همه گیر قربانیان با چند کلمه در یادبود برای هر حذف شده از اعلامیه منتشر شده در سراسر کشور. “ادامه در صفحه 12” آن خوانده شده در پایین سمت راست.

ترکیه که دارای ثبت بیش 155,000 عفونت تحمیل آن سخت ترین مستند اقدامات هنوز برای عید فطر تعطیلات به مناسبت پایان ماه مبارک رمضان. حوثی های یمن خواست مؤمنان را به استفاده از ماسک و ماندن در داخل به عنوان مقامات سعی کنید برای جلوگیری از عفونت در یک زمان معمولا مشخص شده توسط multigenerational جشن گرفتن و جمعی نماز.

در آلمان که کشیده ستایش خود را برای دست زدن به ویروس و هفت نفر به نظر می رسد آلوده شده اند در یک رستوران در شمال غرب کشور است. این امر می تواند اولین مورد شناخته شده از رستوران آغاز بازگشایی دو هفته پیش.

و در فرانکفورت بیش از 40 نفر تست مثبت پس از یک سرویس کلیسا از کلیساهای انجیلی مسیحی باپتیست جماعت ممکن است 10. یک رهبر کلیسا گفت: این جماعت را لغو کرده است تجمعات و در حال حاضر برگزاری خدمات آنلاین.

مقامات در نزدیکی هاناو به نام کردن نماز و برنامه ریزی برای یک ورزشگاه یکشنبه به عنوان احتياط.

مذهبی حوادث کمک به گسترش این ویروس در اوایل بیماری همه گیر; از سرگیری چنین گردهمایی است به خصوص مسئله موجب ناراحتی.

و آگاه از مسیحیان انجیلی که کلید به پایه خود را پیش از ماه نوامبر انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به نام خانه عبادت “ضروری” و فرمانداران خواست تا به آنها اجازه بازگشایی این آخر هفته. اما رهبران بسیاری از فرقه گفت که آنها برنامه ریزی برای حرکت به تدریج و با احتیاط.

در مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت: scrapping 10-فرد محدودیتی در تجمعات و اجازه خانه از عبادت باز در 25 درصد اشغال اگر دستورالعمل های ایمنی هستند دیدار کرد.

اسقف اعظم برنارد Hebda از قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک سنت پل و مینیاپولیس استقبال از تغییر اما گفت که کشیش باید بازگشایی کلیساها اگر آنها نمی توانند با رعایت اقدامات ایمنی.

فرانسه مجاز در فرد خدمات به رزومه شنبه پس از یک چالش قانونی برای ممنوعیت گردهمایی در مکان عبادت است.

یکی از عمده جهان سایت های زیارت است بازگشایی یکشنبه: کلیسای قبر مقدس در اورشلیم ساخته شده است در سایت که در آن مسیحیان معتقدند که عیسی مسیح مصلوب شد به خاک سپرده شد و زنده.

آمریکای لاتین آخرین کانون ویروس و کارشناسان توجه داشته باشید که محدودیت ها از اقدام دولت در یک منطقه که در آن میلیون ها نفر دارای مشاغل غیررسمی و بسیاری از نیروهای پلیس قادر به اجرای محدودیت.

برزیل و مکزیک گزارش شده تعداد بی سابقه ای از عفونت و مرگ و میر تقریبا روزانه این هفته سوخت انتقاد از رئیس جمهور برای محدود مستندات. اما عفونت نیز افزایش یافت و واحد مراقبت های ویژه شد غرق در پرو شیلی و اکوادور همه بوق و کرنا کردن برای تحمیل زودهنگام و تهاجمی کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و قرنطينه.

نگرانی در حال افزایش است در هند که در آن موارد جدید نشان داد یکی دیگر از رکورد پرش سه شنبه شکوه 6,000 برای دومین روز متوالی به عنوان دو ماه مستند کاسته است.

در حالی که برخی از کشورها در مواجهه با موج دوم عفونت به شدت ضربه روسیه هنوز در حال مبارزه با آن و گزارش بیش از 9000 مورد جدید در روز شنبه.

___

Forliti گزارش از مینیاپولیس و Moulson از برلین. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de