بسیاری از ما برخی از مرتب کردن بر اساس از روز ولنتاین سنت آن است که آیا چیزی به عنوان پیچیده به عنوان ساخت رزرو شام در یک رستوران فانتزی و یا به عنوان ساده به عنوان گفتن مامانی خود را به شما عشق او و یا او را بدون نیاز به یاد آوری آن Feb. 14.

ادی Klebacha و خانواده اش شده اند به مناسبت تعطیلات جشن عشق و عشق در پایین کلید راه برای بیش از 50 سال — توسط کوکی ها پخت.

نه فقط هر کوکی ذهن شما. اما یکی که دستور بود و با دقت برش از روزنامه که Shaler Pa. مادر سه خودش بود فقط یک فرزند و سپس دست را بیش از نسل.

چه چیزی باعث قطع جریان کوکی ها بسیار ویژه Klebacha می گوید این است که آنها نه شیرین شکر کوکی همه انتظار. به جای این قلب مینیاتوری ساخته شده با روش ساده و بدون مزخرف بلغور جو دوسر خمیر bakes که به یک ترد-بیسکویت ترد.

“این فقط سلیقه خوب و با بلغور جو دوسر, من فکر می کنم آن را کمی بیشتر مغذی,” او گفت:.

یک کوکی که برای شما خوب است که دقیقا همان چیزی است که Quaker Oats Co. در نظر گرفته شده که در آن خود را معرفی کرد اولین بار در یک سری از دستور العمل های کوکی در حبوبات بسته بندی در سال 1908. افتتاحیه جو کیک دستور تا به حال فقط سه مواد لازم: نیم کیلو کره سه فنجان جو و دو تخم مرغ برای اتصال همه چیز را با هم.

در سال 1935 شرکت گسترش ارائه خود را با یک شیرین, یخچال, سبک کوکی آن را به نام ترد بلغور جو دوسر کوکی ها در Quaker Oats بسته است.

دستور Klebacha آموخته را با مادرش هنگامی که او در حال رشد بود تا در ویلکینسبورگ Pa. و در زمان او هنگامی که او ازدواج کرده, تاریخ, حداقل تا سال 1958. که سال برتا Paolina قطع آن را از پیتسبورگ مطبوعات در فوریه. 2 و جمع آن را به مانیل پوشه فایل برای امن نگه داشتن.

او تصویب این دستور العمل به دختر زمانی که او ازدواج کردم که به نوبه خود در حال حاضر bakes کوکی با دو دختر.

بلغور جو دوسر رفتار چنین بخش عظیمی از خانواده ولنتاین غذا سنت است که هر کس شروع به فکر کردن در مورد کوکی ها در هفته پیش رو در ماه ژانویه است. و حتی نمی فکر می کنم در مورد استفاده از این دستور در کریسمس.

“من فکر نمی کنم ما تا کنون ساخته شده آنها را برای هر تعطیلات,” او گفت:.

همراهی با سنت Klebacha هنوز هم با استفاده از ارزشمند به شکل قلب فلزی برش کوکی با سبز رسیدگی و تنوری لبه که مادر استفاده می شود برای سال های بسیاری از.

دستور اصلی منتشر شده در پیتسبورگ مطبوعات در فوریه. 2 سال 1958 به غرفه به مادر جو برای اضافه کردن “پروتئین, تغذیه و nutlike طعم” به کوکی ها.

من سرد برخی از کوکی ها با یک براق وانیل لعاب و تزئین شده با دیگران به شکل قلب sprinkles در و رنگی شکر. اما آنها بسیار لذیذ به طور کامل برهنه. آنها یک ضربه در یک دفتر غذای مختصر.

‘MY VALENTINE’ کوکی ها بلغور جو دوسر

2½ c. آرد همه منظوره

1 تی. بکینگ پودر

½ T. نمک

¾ C. (12 T.) کره یا مارگارین نرم شده

¾ C. شکر

2 T. شیر

1 تخم مرغ

1 تی. وانیل

ج 1. سریع یا جو قدیمی, نپخته

پیش گرم کردن فر را به 350 درجه می باشد.

الک کردن آرد و بکینگ پودر و نمک را در یک کاسه و ماهوت پاک کن زدن به ترکیب.

در کاسه جداگانه, کرم هم کره نرم شده را با شکر. اضافه کردن شیر و تخم مرغ و وانیل و هم بزنید تا ترکیب. اضافه کردن مخلوط آرد و ضرب و شتم تا زمانی که به خوبی مخلوط حدود 2 دقیقه است. (من با استفاده از یک مخلوط کن ایستاده مجهز به یک تخت دست و پا زدن.) در نورد جو هم بزنید.

رول کردن خمیر را روی یک سطح به آرامی floured به ¼ اینچ ضخامت. برش به شکل قلب.

پخت در روغن ورق کوکی برای 10 تا 12 دقیقه یا تا زمانی که فقط طلایی و یا کمی طولانی تر اگر شما مانند کوکی ترد.

وقتی سرد, تزئین با رنگی شیرینی پزی’ قند شکر و تخم مرغ.

باعث می شود در مورد 3½ ده کوکی ها.

تریبون سرویس خبری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im