Holyoke سربازان خانه به مساجدی بیکر برای بودجه بازسازی پس از کشنده coronavirus شیوع

طرفداران و خانواده های جانبازان در هولیوک سربازان خانه در حال هل دادن بیکر دولت برای یک صندلی در پشت میز وقتی که می آید به نمودار تسهیلات در آینده و برای پول به پیشرفت های عمده آنها می گویند به مدت طولانی لازم برای مراقبت بهتر برای کسانی که خدمت کرده ام.

اعضای هولیوک سربازان اصلی ائتلاف — از جمله مدیران سابق در خانه و بستگان که عزیزان در میان 76 جانبازان را از دست داده به یک ویرانگر شیوع کروناویروس وجود دارد — می گویند زمان آن را برای دولت به قانون در $116 میلیون نوسازی طرح آنها بوده است هل دادن از سال 2012 است که می تواند با بودجه 65% توسط federal Department of Veterans Affairs.

“ما می خواهیم به یک صدا. اعضای خانواده جانبازان در جامعه و جامعه در تلاش هستند تا به بهترین سربازان خانه است که می توان گفت:” پل Barabani سابق سرپرست در هولیوک تسهیلات. “ما فقط یک شانس داری برای انجام آن درست است.”

پروژه را برای ساختمان های جدید علاوه بر این به 247-تخت تسهیلات کمک خواهد کرد که به افزایش ظرفیت آن به بیش از 250 همراه با دیگر نیاز به بهبود. Barabani گفت که پروژه به علاوه یکی دیگر است که ایجاد یک مرکز مراقبت از بزرگسالان روز در این مرکز مورد تایید قرار گرفت و برای ساخت و ساز کمک های مالی توسط VA سال پیش اما که دولت مرتکب نشده به آن 35 درصد سهم از هزینه.

در اصلاحات نورد پس از یک تاول گزارش در تحقیقات داخلی به تسهیلات را از دست داده و مرگبار آن coronavirus شیوع پیدا رهبری ساخته شده “قابل توجهی خطا” در جانبازان مراقبت بیکر دولت در گفت و گو با اختصاص 6 میلیون دلار به “بازخوانی واحد و مشخصی مبلمان ساختمان به آدرس اولویت کنترل عفونت ساکن نیازهای ایمنی و مراقبت است.”

دولت نیز تسریع در برنامه ریزی و طراحی برای بهبود سرمایه پروژه ارسال شود در سال آینده به همان VA دولت ساخت و ساز خانه گرانت برنامه به عنوان Barabani اصلی پیشنهاد.

اجرایی اداره سلامت و خدمات انسانی در بیانیه ای گفت جمعه که بیکر دولت “شده است در گفتگو با VA روی گزینه برای سرمایه پشتیبانی از رفتن به جلو است.”

با اشاره به نیاز به نور آورده با این بیماری همه گیر و تغییرات در فدرال و استاندارد برای ساختمان های پس از Barabani اولیه طرح نوسازی در سال 2012 دفتر گفت: “راه حل های دراز مدت باید شامل نیازهای فعلی برای کنترل عفونت تجدید نظر و ساختمان استانداردها و کدهای و دیگر نیاز به پشتیبانی امن و مراقبت با کیفیت برای جانبازان است.”

Barabani به نام دولت اولیه 6 میلیون دلار سرمایه گذاری “یک گروه کمک.”

“6 میلیون دلار است جایگزین کاغذ دیواری و کابینت های چوبی که بندر ویروس ها و عفونت های دیگر,” او گفت:. “که پاسخ به نیازهای جانبازان در غرب ماساچوست و در سراسر دولت است.”

لوری مندویل Beaudette که درگذشت پدر از COVID-19 در اواسط ماه آوریل پس از زندگی در هولیوک سربازان خانه گفت: این گروه ماموریت بازگرداندن تسهیلات به یکی که “مراقبت برای جانبازان با افتخار و عزت” نمی تواند اتفاق می افتد بدون کامل بازسازی.

“هدف ما واقعا این است که هرگز اجازه این نوع از تراژدی تا کنون اتفاق می افتد دوباره” Beaudette گفت. “من فکر می کنم همه ما احساس می کنید که اگر پل Barabani و (معاون سابق سرپرست) جان Paradis تا به حال شده است قادر به دریافت نوسازی و جدید بال این تراژدی احتمالا نمی خواهد که اتفاق افتاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de