این هولیوک سربازان خانه به طور موقت تعلیق ملاقات پس از ساکن بود که از نظر بالینی بهبود از COVID-19 دوباره آزمایش مثبت برای ویروس دولت است.

ساکن شروع به تجربه علائم روز دوشنبه منتقل شد به بیمارستان برای درمان است.

این هولیوک سربازان ” خانه “شده است اجرای پروتکل های بالینی بهبود افراد که ممکن است تست مثبت حتی پس از آنها از نظر بالینی بهبود” سخنگوی دفتر اجرایی بهداشت و خدمات انسانی گفت. “خانه بلافاصله در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم و انجام کامل-خانه تست با پشتیبانی از ماساچوست گارد ملی و به طور موقت به حالت تعلیق در تمام ملاقات است.”

سربازان خانه مجاز است حداقل 581 بازديد از منزل ملاقات از سر گرفت و در اواسط ماه ژوئن. وجود دارد حداقل 58 بازدید هفته گذشته با توجه به دولت است.

همه ساکنان در بیمار جانباز واحد — یک گروه از کسانی که از نظر بالینی بهبود — در حال حاضر قرنطینه.

تست برای coronavirus انجام شده است هر دو هفته در سرباز خانه. اعضای گارد ملی در روند تست تمام ساکنان و کارکنان در روز دوشنبه و سه شنبه این هفته است.

حداقل 76 ساکنان هولیوک سربازان خانه فوت کرده اند از COVID-19 پس مارس, ساخت امکانات سایت از یکی از مرگبارترین مراقبت دراز مدت تسهیلات شیوع بیماری در کشور است. از جمعه, 82 جانبازان بهبود بود.

تسهیلات را از دست داده و ویروس کشنده است که موضوع از چند ایالتی و فدرال تحقیقات و باعث $176 میلیون دعوی در دادگاه اقدام کلاس در برابر خانه و سپس سرپرست سه بالا پزشکی و کارکنان سابق وزارت امور خارجه وزیر امور جانبازان خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de