خانه نشین کانادایی ها در شکار برای چیزهای به نگه داشتن آنها را از خسته شدن و از شکل

Kijiji داده ها نشان می دهد که افزایش تقاضا برای کنسول های بازی ویدیویی و تناسب اندام از کانادایی ها در خانه گیر کرده

همه ما می دانیم که کاغذ توالت است improbably ظهور به عنوان مهمترین و به دنبال پس از مصرف مورد در میان COVID-19 shutdown اما به عنوان کانادایی سرپا ایستادن کردن آنها نیز شویی برای همه چیز را به نگه داشتن آنها را سرگرم و در شکل.

Maclean’s خواسته Kijiji برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در روندهای در حال ظهور از مردم با استفاده از آن سایت آنلاین طبقه بندی شده سرویس. به گفته این شرکت کانادایی را ramped تا علاقه خود را در صفحه اصلی سرگرمی و تناسب اندام اقلام طی هفته گذشته.

در اینجا مصرف کننده الکترونیک آیتم هایی که باید دیده می شود بزرگترین افزایش از 18 مارس در مقایسه با میانگین دوره سه هفته ای از Feb 16 مارس 7.

  • کامپیوتر: پنج درصد
  • تلویزیون و ویدئو: 12 درصد
  • لوازم جانبی کامپیوتر: 38 درصد
  • بازی های ویدئویی و کنسول ها: 79 درصد

در ضمن به وضوح آگاه باشید که نشسته در اطراف خیره در صفحه نمایش تمام روز خوب نیست برای سلامتی هر کسی کانادایی در حال تقلا برای فروش استفاده از تجهیزات تناسب اندام — بیش از مدت مشابه تقاضا برای تجهیزات ورزش افزایش یافت 221 درصد است.

بخوانید: یک نقشه حرارتی از coronavirus موارد در کانادا

به عنوان شرکت در بیانیه ای گفت: تغییر در تقاضا نشان می دهد “کانادایی ها در حال آماده شدن را بیشتر از اجتماعی خود فاصله.”

این اولین نشانه است که خریداران به دنبال فرار از انزوا تبدیل به بازی های ویدئویی است. برخی از خرده فروشان در سراسر جهان باید ببینید مصرف کنندگان وحشت خرید کنسول های بازی برای جلوگیری از “خستگی بحران است.” به همین ترتیب بازی های ویدئویی خرده فروش EB Games مبارزه طلبیده تماس برای بسیاری از غیر ضروری به فروشگاه نزدیک با این ادعا به روز که آن را “ضروری خرده فروشی” هر چند بیش از آخر هفته به شرکت تعطیل آن مکان است.

در حالی که Kijiji دیده است تقاضا سنبله برای موارد خاص به عنوان ما تنظیم اجتماعی فاصله این شرکت نیز درخواست کانادایی برای تجدید نظر کند که آیا آنها واقعا نیاز است که کنسول پلی استیشن و بیضوی حق این لحظه پس به منظور انتخاب کنید تا آیتم های خود را به خریداران به طور معمول باید با فروشنده در فرد در یک زمان وقتی که همه باید در خانه ماندن.

اصلا زحمت جستجو Kijiji برای کاغذ توالت. در جهت “محدود کردن شیوه های قیمت گذاری که بر خلاف جامعه فکر روح” از سایت این شرکت به طور موقت ممنوع اعلام لیست “بهداشت و فولاد ماسک ضد عفونی کننده دست/ژل ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و دستمال توالت” در حالی که از بین بردن هر مثال که اشاره “COVID-19, coronavirus 2019nCoV (به جز کتاب)” در عنوان و یا توضیحات.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im