بی خانمان شناسه قبض برنده پشتوانه ماساچوست در سنای

یک لایحه که آن را آسان تر برای خانواده های بی خانمان و افراد جوان برای به دست آوردن دولت کارت شناسایی است ساخت راه خود را از طریق چراغ تپه.

روز پنج شنبه در ماساچوست در مجلس سنا به تصویب یک لایحه که نیاز به ثبت نام از وسایل نقلیه موتوری به آمده تا با چیزی حامیان تماس با یک بار-فرایند رایگان برای افراد بی خانمان به دست آوردن دولت شناسه.

این روند خواهد بود عاری از هزینه و می قبول اشکال جایگزین اسناد و مدارک برای اثبات ماساچوست اقامت از جمله اطلاعات از بی خانمان ارائه دهندگان خدمات و یا سایر سازمان های دولتی.

نوع خاصی از اسناد خواهد بود سمت چپ به ثبت.

یک مطالعه راه اندازی شده توسط اداره بهداشت و خدمات انسانی شناسایی 3,789 بدون همراه جوانان بی خانمان در سراسر کشور در سال 2018 است.

این لایحه را حامی دیابت Harriette چندلر D-ورچستر گفت: شناسه ضروری برای همه چیز از باز کردن یک حساب بانکی و تقاضا برای شغل را به مسکن پایدار و تعامل با پلیس است.

دوم لایحه تصویب پنج شنبه توسط مجلس سنا تغییر خواهد کرد نام افراد معلول حفاظت کمیسیون به کمیسیون برای حمایت از افراد معلول.

هواداران گفت: این لایحه همچنین قادر می سازد کمیسیون برای ساده کردن عملیات و افزایش حمایت از افراد معلول.
هر دو لایحه در حال حاضر سر به ماساچوست ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>