توسط کن MORITSUGU

پکن (AP) — هنگ کنگ بیمارستان قطع خدمات به هزاران نفر از کارکنان پزشکی در اعتصاب برای دومین روز شنبه به تقاضا مرز با سرزمین اصلی چین بود خاموش به طور کامل. ویروس جدید ناشی از آن مرگ اول در نیمه خودمختار به خاک اضافه کردن به رشد ترس در آن در حال گسترش است به صورت محلی.

اما دو تا از هنگ کنگ زمین و دریا گذرگاه با سرزمین اصلی بسته شد در نیمه شب پس از هزاران نفر از کارگران بیمارستان رفت و در اعتصاب دوشنبه. هنگ کنگ مقامات بهداشتی گزارش شده بیشتر از بیماران بدون هیچ گونه شناخته شده سفر به این ویروس کانون آوردن تعداد محلی منتقل موارد به چهار.

رشد caseload “نشان می دهد خطر قابل توجهی از جامعه انتقال” و می تواند حاکی از یک “مقیاس بزرگ” شیوع گفت: Chuang Shuk-kwan از بیماری مسری شعبه در مرکز بهداشت و درمان حمایت می کند.

بیش از 7000 سلامت کارگران پیوست اعتصاب روز شنبه با توجه به بیمارستان اقتدار کارکنان داد که اعتصاب سازمان.

هنگ کنگ ضربه سخت بود توسط 2002-2003 شیوع سارس و یا سندرم حاد تنفسی یک ویروس از خانواده به عنوان زمان شیوع. اعتماد مقامات چینی کاهش یافت در پی ماه از تظاهرات ضد دولتی در مالی توپی.

خاک را محاصره رهبر, کری لام با انتقاد از اعتصاب و گفت: دولت انجام شد همه از آن می تواند به محدود کردن جریان از مردم در سراسر مرز.

“خدمات مهم و بحرانی عملیات متاثر شده اند” از جمله سرطان درمان و مراقبت از نوزادان لام به خبرنگاران گفت:. “بنابراین من جذاب برای کسانی که در حال بدست گرفتن بخشی در این عمل: بیایید قرار دادن منافع بیماران و کل نظام سلامت بالاتر از همه چیزهای دیگر.”

چین گزارش 425 مرگ و میر و 20,438 تایید موارد بالا به شدت از روز قبل. در خارج از سرزمین اصلی چین حداقل 180 موارد تایید شده اند از جمله دو مرگ و میر یکی در هنگ کنگ و دیگری در فیلیپین.

بیمار که در هنگ کنگ بود که 39 ساله که تا به حال سفر به ووهان سرزمین اصلی شهر که در آن شیوع آغاز شده است. بیمارستان اقتدار روز سه شنبه گفت او از قبل موجود شرایط سلامت اما به جزئیات.

اکثر مرگ و میر ناشی شده اند در میان افراد مسن و کسانی که مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر, مقامات گفت. بیش از 80 درصد بیش از 60 سال و بیش از 75% تا به حال یک بیماری زمینه ای Jiao Yahui ملی کمیسیون بهداشت رسمی در یک کنفرانس خبری گفت شنبه.

دکتر دیوید Heymann که رهبری سازمان جهانی بهداشت در واکنش به شیوع سارس گفت: آن را خیلی زود به بگویید که این ویروس جدید را به اوج اما که به نظر می رسد هنوز هم در حال افزایش است.

او گفت: سنبله در چین caseload در روزهای اخیر است که تا حدودی مربوط به این واقعیت است که مقامات باید گسترش جستجوی خود را شامل موارد خفیف تر نه تنها افراد مبتلا به ذات الریه. او کاهش یافته است به پیش بینی اینکه آیا این ویروس در نهایت باعث یک بیماری همه گیر و یا در سراسر جهان شیوع. که تعریف یک بیماری همه گیر به عنوان پایدار انتقال بیماری در حداقل دو مناطق جهان.

Heymann گفت: به عنوان ویروس جدید شروع به گسترش فراتر از چین دانشمندان به دست آوردن درک بهتر از آن است. “آنچه ما را ببینید که واضح تر تاریخ طبیعی بیماری,” او گفت: به عنوان کسانی که در معرض ویروس “در حال ترسیم و تماشا بسیار نزدیک است,” او گفت:.

با این حال. که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus کشور خواست برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در عفونت های خارج از چین, و اضافه کرد که اطلاعات دقیق شده و ارائه شده در 37 مورد.

“بدون اطلاعات بهتر آن را بسیار سخت برای ما به ارزیابی میزان شیوع در حال تحول است و یا آنچه که تاثیر آن می تواند داشته باشد و برای اطمینان از ما در حال ارائه مناسب ترین توصیه,” او گفت:.

تایلند تایید شش بیشتر موارد شنبه, بالا بردن مجموع آن به 25 بالاترین در خارج از چین است. دو موتور سیکلت رانندگان تاکسی که رانده بود برای گردشگران چینی است. قبلا یک راننده تاکسی نیز مبتلا به این ویروس است. موارد مربوط زیرا آنها نشان می دهد این ویروس گسترش می تواند به راحتی بین مردم است.

در ضمن رهبر قمار محاصره از ماکائو خواسته این شهر کازینو کارفرمایان به تعلیق عملیات برای جلوگیری از عفونت پس از یک کارگر در یکی از استراحتگاه های آزمایش مثبت برای ویروس. ماکائو ثبت 10 مورد در همه.

که مقامات گزارش کندتر پیشرفت کمتر از حد انتظار در تجهیز آزمایشگاه های سراسر آفریقا برای تست این ویروس جدید است. هیچ تایید موارد گزارش شده در قاره اما کسانی که سلامت مشاور امنیت دکتر آمبروز Talisuna گفت: خطر است “بسیار بالا است.”

چین تلاش کرده است به حفظ منابع ماسک صورت همراه با محافظ مناسب و موارد دیگر آن را به عنوان به دنبال اجرای متوسط چک در خانه ها و ادارات و مغازه ها و رستوران ها نیاز به ماسک توان و نگه داشتن بیش از 50 میلیون نفر از خروج از خانه در ووهان و شهرستانها همسایه.

اتحادیه اروپا در پکن گفت: کشورهای عضو باید حمل 12 تن از تجهیزات حفاظتی به کشور چین با بیش در راه است.

آلمان لوفت هانزا شد آخرین هواپیمایی بین المللی به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین و چندین کشور در حال قطع نظر از مسافران چینی و یا افرادی که از طریق چین به تازگی. خطوط هوایی ژاپن و All Nippon Airways گفت: آنها قطع پروازها به شهرهای مختلف چینی از اواسط ماه مارس تا اواخر ماه مارس است.

در ووهان بيماران در حال انتقال به یک جدید 1,000-تخت بیمارستان است که ساخته شده فقط در 10 روز خود پیش ساخته بخش مجهز با دولت از هنر تجهیزات پزشکی و سیستم های تهویه. 1500 تخت بیمارستان نیز به خصوص ساخته شده است که با توجه به باز به زودی.

در جای دیگر در ووهان مقامات تبدیل ورزشگاه, سالن نمایشگاه و مرکز فرهنگی به بيمارستان با مجموع 3400 تخت برای درمان بیماران با علائم خفیف. تلویزیون تصویری نشان داد تخت قرار داده شده در ردیف کاورنو در اتاق بدون هر گونه موانع بین آنها.

مقامات امیدوارم که کمک خواهد کرد که از بین بردن آنچه که به عنوان یک ضعف نظام سلامت در ووهان و مناطق اطراف آن.

یک انسان نیش بن گفت: او را دیدم بخش خیلی شلوغ در طول سفر به این شهر No. 5 بیمارستان در روز شنبه است که برخی از بیماران مجبور به نشستن بر روی زمین است.

“وجود دارد بیش از حد بسیاری از بیماران آن را به سر می برند” Fang آسوشیتدپرس گفت. او گفت که او گرفته شده بود از خانه خود و در مواجهه با پلیس پس از او نوشته شده تصویری از آنچه او را دیدم آنلاین.

چنین صحنه را زنده کرد خاطرات شیوع سارس آغاز شد که در چین و در سراسر جهان گسترش. این ویروس جدید است که تصور می شود بسیار کمتر تلخ اما.

در همین حال مقامات ژاپن انجام شد چک پزشکی در برخی از 3,700 مسافر و خدمه در هیئت مدیره یک کشتی لنگر انداخت خاموش بندر یوکوهاما پس از یک مسافر آزمایش مثبت پس از خروج از رگ در حالی که آن را در دلار هنگ کنگ است. حداقل 133 افرادی که دارای علائم یا تا به حال تماس نزدیک با مرد آلوده شناسایی شده اند و هر گونه تایید به این ویروس خواهد شد به بیمارستان برای جداسازی درمان وزارت بهداشت گفت: مقامات

___

آسوشیتد پرس نویسندگان آلیس فونگ در هنگ کنگ, Mari یاماگوچی در توکیو و ماریا چنگ در لندن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de