هنگ کنگ رونمایی $17.7 میلیارد دلار ویروس بسته

هنگ کنگ اعلام کرده است اقدامات امداد به ارزش $HK137.5 میلیارد دلار ($A28.75 میلیارد دلار) برای کمک به کسب و کار و افراد فلج با شیوع کروناویروس به شناور باقی می ماند به عنوان شهر می پیوندد تلاش جهانی برای کوسن تاثیر بیماری همه گیر.

هنگ کنگ رهبر کری لام نیز متعهد به قطع پرداخت 10 درصد برای یک سال و گفت: دولت خواهد پرداخت 50 درصد از کارگران حقوق به مدت شش ماه با ماهانه یارانه برای هر کارگر در پوش $HK9,000 ($A1 880) .

اعلام $HK80 میلیارد حقوق و دستمزد طرح لام نیز خواست کارفرمایان برای اخراج کارگران به عنوان شهر هایش با تاثیر از جدید کروناویروس است که انباشت اشیاء بدست آمده فشار در یک اقتصاد در حال حاضر در وضعیتی وخیم از ماه اغلب خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی.

“من امیدوارم که کارفرمایان که در حال حاضر تماشای این کنفرانس مطبوعاتی یا که خواندن روزنامه فردا را به یاد داشته باشید که پول در حال آمدن است بنابراین اصلا عجله به تخمگذار کردن کارکنان خود و چسبیدن به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است چرا که پول در حال آمدن است” لام گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

مالی اقدامات امداد را در این سال کسری بودجه تورم از $HK139.1 میلیارد دلار HK276.6 میلیارد دلار معادل 9.5 درصد از تولید ناخالص داخلی.

بسته محرک آمد تنها چند ساعت پس از دولت تمدید اجتماعی-فاصله محدودیت از جمله تعطیلی برخی از کافه ها و بارها و ممنوعیت تجمعات عمومی بیش از چهار نفر تا مارس 23 آن را به عنوان جنگ برای متوقف کردن گسترش ویروس.

دولت گفت: “drastic” بیش از دو برابر افزایش در تعداد موارد در هنگ کنگ بیش از دو هفته گذشته به 936 به معنای حرکت لازم بود. چهار نفر در این مستعمره سابق بریتانیا باید درگذشت COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

محدودیت های دیگر که تمدید شده است عبارتند از: بسته شدن سالنهای سینما فال سرو کارائوکه سالن ها و کاباره ها. سالن زیبایی و ماساژ سرو اضافه شده به لیست.

مالی جهانی hub نیز به طور نامحدود در یک هفته دو بسته از آن در فرودگاه های خارجی ورود بود که با توجه به پایان روز سه شنبه.

در حالی که مدارس بسته باقی می ماند بسیاری از مردم از خانه کار می کنند و مراکز خرید و رستوران ها تا حد زیادی خالی از هنگ کنگ متوقف کوتاه کامل مستند های اعمال شده در دیگر شهرها مانند لندن و نیویورک.

در اصل منتشر هنگ کنگ رونمایی $17.7 میلیارد دلار ویروس بسته

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im