Hopewell گراد Shatori واکر-Thu عازم جدید WNBA اودیسه

5 دقیقه پیش

مانند بسیاری دیگر Shatori واکر-Thu است از گیر بودن در خانه در طول covid-19 بیماری همه گیر.

سابق Hopewell سه-ورزشي standout و سه سال WNBA کهنه سوار او ورزش دوچرخه هسته ای انجام تمرینات و حد عالی رساندن او ball-handling — در بين اره منبت کاری اره مویی پازل و خواندن.

در “صفحه اصلی” شده است ثابت در ورزشی حرفه ای است. او هرگز منتقل مدارس بالا است. او صرف تمام چهار از سال کالج در ایالت مریلند. حتی زمانی که او رفت و به WNBA او پیش نویس توسط واشنگتن عرفا که بازی کمتر از 10 مایل از Terps’ پردیس.

تغییر ناگهانی در افق است. روز چهارشنبه او معامله به نیویورک آزادی به عنوان بخشی از یک تیم مقابله که فرستاده جانباز Tina Charles به عرفا.

سپس در طی روز جمعه WNBA پیش نویس او معامله شد دوباره. ققنوس جیوه انتخاب ویرجینیا Jocelyn Willoughby در شماره 10 و سپس معامله او به نیویورک برای واکر-Thu.

“ما صرف ما offseason اضافه کردن جوان ورزشی بازیکنان که می تواند کمک به یک تیم تعقیب یک قهرمانی و علاوه بر این از Shatori واکر-Thu امشب ادامه می دهد که” جیوه GM جیم پیتمن در بیانیه ای گفت جمعه. “او یک تیرانداز بزرگ, گلزن و بازیساز و در سه سال شده است به دو WNBA نهایی.

“ما باید او را دوست داشت پس از سال 2017 پیش نویس و فکر می کنم او می تواند علاوه بر بزرگ به فهرستی از ما.”

واکر-Thu, هر چند به عقب گرفته شده توسط این معاملات توسط چشم انداز بازی در کنار دیانا Taurasi و Brittney Griner.

“من لال بود,” او گفت:. “قادر به تماس دیانا Taurasi من هم تیمی است حقیقی. نه تنها من برای یادگیری از بازیکنان کهنه اما من به رقابت برای قهرمانی دیگری نیز هست. من واقعا خوش شانس برای فرصت است.”

واکر-Thu, خواهد شد که به نوبه خود در 25 ماه آینده به حال چیزی جز چیزهای خوبی برای گفتن در مورد تجربه خود را با جامعه دارد. بازی با امثال النا Delle Donne, کریستی Tolliver و اما Meesseman او گفت: بسیار ارزشمند بود به رشد او به عنوان یک بازیکن.

Delle Donne بود که در میان هم تیمی های سابق به متن او هنگامی که تجارت اولیه اعلام شد. واکر-Thu گفت: بسیاری از باقی مانده عرفا به او گفت که او هنوز هم می تواند برای کمک و مشاوره.

“آن را ساخته است که بسیار بهتر است که من با یک گروه بزرگ از مردم در d. C.,” او گفت:. “من قادر به یادگیری از بازیکنان بزرگ.”

او همچنین قادر به ترک با یک حلقه قهرمانی. عرفا را شکست داد کانکتیکات خورشید 3-2 در سال 2019 بهترین-از-پنج final. واکر-Thu در هشت واشنگتن نه بازی حذفی به طور متوسط 2.4 امتیاز.

او آینده خود بهترین فصل به طور منظم. او 17.1 دقیقه و 6.7 امتیاز در هر بازی شد و اوج حرفه ای.

تعداد کسانی که در حال گریه به دور از آنچه که او تولید شده در Hopewell در پیشرو وایکینگ ها به دو WPIAL کلاس عنوان AAA-بازی ظاهر از جمله یک پیروزی در سال 2012. او ادامه داد: به ثمر رساند تهدید در مریلند به طور متوسط 19.5 و 18.8 امتیاز در فینال دو فصل است.

واکر-Thu, اما خوب است با نه حال رفتن به بازیکن. او گفت که او تلاش می کند به او احساس حضور با این حال او می تواند.

“من می خواهم به تمرکز بر روی یک راه دو بازیکن,” او گفت:. “من همیشه خیلی خوب بازیکن دفاعی بود اما همیشه به عنوان یک گلزن. من اصلا به نمره به عنوان بسیاری, اما من هنوز هم می خواهید به تحت تاثیر بازی.”

برای اولین بار او سعی خواهد کرد برای ایجاد یک تاثیر به دور از “خانه است.” واکر-Thu به نظر می رسد unfazed چشم انداز عنوان در سراسر کشور و گفت که او همچنان به رویکرد بازی به عنوان قبل از.

“فقط قادر بودن به که بماند-آماده طرز فکر” او گفت:. “اگر شما اقامت آماده, شما لازم نیست که برای دریافت آماده است.”

چاک کورتی است Tribune-Review تحریریه. شما می توانید تماس با چاک از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
ورزشی | آمریکا/جهان ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de