چیزهای گرم: بوفالو-پنیر آبی سیب زمینی شیرین croquettes

به عنوان ما هنوز در انتظار بازگشت از ورزش و بازی ما روز وعده آیین که بطری سس بوفالو نشسته است در حاشیه در چند ماه گذشته و آن را به شدت سزاوار برخی از زمان بازی.

حتی اگر این بیماری همه گیر است جلوگیری ما از پر شدن ورزشگاه سفید, ما در حال آماده به افراط در کمی بوفالو عمل است. ما تصمیم به رول با این ولع مصرف به معنای واقعی کلمه به شکل این سیب زمینی شیرین پخته شده سرخ با طعم سس بال و پر شده با پنیر آبی.

این ممکن است درونی ما تشویق کننده, صحبت کردن, اما این croquettes اساسا ما انجام دانلود آکروبات. فراتر از خود ترد پوسته وجود دارد و نرم و شیرین و تند داخلی که encases سیل ذوب شده پنیر بد بو. در یک کلام آنها اهداف است.

(بازده 12 croquettes)
2 عدد سیب زمینی شیرین, برش را به تکه های 1 اینچی
ج 1. پودرهای سوخاری به همراه ½ c. برای پوشش
1 T. روغن نارگیل ذوب شده
6 T. frank’s RedHot بوفالو بال سس
نمک و فلفل را به طعم و مزه
1 تخم مرغ مورد ضرب و شتم
3 اونس. پنیر آبی را به قطع حتی مکعب و تولیدات به توپ های کوچک
1 تی. فلفل قرمز
1 تی. کاین
1 تی. نمک
روغن زیتون برای نم نم باران

را یک قابلمه آب شور به جوش آورد. اضافه کردن تکه های سیب زمینی شیرین و به مدت 10 دقیقه طبخ. تخلیه و خمیر سیب زمینی. اضافه کردن 1 فنجان ▪ ذوب روغن نارگیل, frank’s RedHot بوفالو بال سس و نمک و فلفل. مخلوط کنید تا همه مواد کاملا با هم ترکیب و سپس هم بزنید در مورد ضرب و شتم تخم مرغ و در یخچال برای چند ساعت.

فر قبلا گرم به 450 درجه.

حذف سیب زمینی شیرین مخلوط را از یخچال. با استفاده از یک قاشق غذا خوری حرکت شبیه چمچه زنی از مخلوط ساخت یک دندانه را با انگشت شست و پر کردن آن با پنیر آبی قبل از تشکیل یک توپ.

در یک کاسه ترکیب ½ فنجان ▪ فلفل قرمز, فلفل, نمک و فلفل. رول هر توپ در مخلوط خرده نان قبل از قرار دادن بر روی یک ورق پخت روغن.

نم نم باران همه پوشیده با نان توپ را با روغن زیتون و پخت در فر به مدت 15-20 دقیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de