خانه مناظره $2.2 T virus امداد لایحه در میان آخرین لحظه مانع

توسط اندرو تیلور آلن فرهم و لوری tanya warren

واشنگتن (AP) — خانه لگد کردن بحث جمعه در 2.2 تریلیون دلار بسته به سهولت coronavirus همه گیر ویرانگر تلفات در اقتصاد ایالات متحده و سیستم مراقبت های بهداشتی و حتی به عنوان یک maverick محافظه کار تهدید به تاخیر گذشت تا اکثر قانونگذاران بازگشت به واشنگتن برای رای دادن.

که بسیاری از چپ عصبانی قانونگذاران تکاپوی بازگشت به پایتخت کشور در میان یک بیماری همه گیر است که در آن آمریکایی ها شده اند خواست به خود قرنطینه و یا نگه داشتن فاصله خود از یکدیگر است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بادی خشم خود را نیز در توییتر. مدت کوتاهی پس از خانه باز مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Rep. توماس Massie R-Ky., که تهدید کرده بود به زور سعی کنید به رول تماس با رای “یک سوم رای grandstander وجود دارد” که “فقط می خواهد publicly.”

اما شکی نیست که یک راه یا دیگری مجلسی در نهایت به نهایی کنگره تصویب به بزرگترین اقتصادی بسته امداد در تاریخ ایالات متحده است.

“در حالی که هیچ کس نمی خواهد با قبول این, نجات, لایحه, ما با یک چالش به ندرت دیده می شود در آمریکا در تاریخ است. ما باید در حال حاضر و یا تلفات در زندگی و معیشت خواهد بود به مراتب بیشتر است” گفت: Rep., Kevin بردی R-Texas.

Massie که مخالف به لایحه تنظیم خانه در لبه با تهدید به زور سعی کنید به رول تماس با رای دادن. رهبران حزب امیدوار بود به تصویب اندازه گیری با صدا رای بدون قانونگذاران داشتن به خطر سفر به واشنگتن است.

Massie در زمان به توییتر نشان می دهد که او نیاز به رسیدن به حد نصاب از قانونگذاران — برخی از 216 قانونگذاران به حضور و رای دادن. Massie نمی پاسخ به خبرنگار درخواست برای نظر.

متعدد عالی رتبه جمهوری خواهان را به نام Massie در تلاش برای متقاعد کردن او به اجازه رای دادن صدا در ادامه با توجه به بالا خانه ایران aide. آنها شامل خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا و تشکر. علامت مراتع R-N. C., چه کسی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب کرده است خود را به عنوان رئیس جدید کارکنان.

اگر این تلاش ها شکست و یک رول تماس مورد نیاز است, جمهوری خواهان بر این باورند که آنها را بیش از 100 نفر از اعضای خود را به عقب در کنگره با توجه به مشاور که صحبت خواست نامش فاش نشود به توصیف مکالمات خصوصی.

رهبران دموکرات خواست قانونگذاران که “مایل و قادر” برای آمدن به کنگره برای انجام این کار.

Massie حرکت خشم قانونگذاران بسیاری مجبور به سفر به واشنگتن برای رای آنها حتی مطمئن نیستید رخ خواهد داد. اگر حد نصاب نمی تواند جمع آوری جمعه بیشتر اعضا را مجبور به سفر به صورت یک شنبه جلسه.

“رفتن به واشنگتن برای رای دادن در همه گیر شد. چرا که از یک عضو کنگره امتناع از اجازه اقدام اضطراری تمام اعضای کنگره باید به نام برای رای دادن در خانه” Rep. پیتر کینگ R-n. y. نوشت در توییتر. “خطر ابتلا به عفونت و خطر از قانون که به تعویق افتاد. ننگین. غیر مسئولانه است.”

داکوتای جنوبی ایران در کنگره گرد و خاکی جانسون نوشته شده selfie عکس از خود و سه نفر دیگر از نمایندگان مجلس از غرب میانه بالا سفر به واشنگتن در غیر این صورت خالی هواپیما.

روز جمعه جلسه خانه می آید پس از فوق العاده 96-0 سنا رای اواخر روز چهارشنبه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شگفت زده در اتفاق پنج شنبه و مشتاق به ثبت نام در این بسته به قانون است.

امداد به سختی می تواند به زودی به اندازه کافی. رئیس فدرال جروم پاول گفت: “اقتصاد “به خوبی ممکن است در رکود اقتصادی” در حال حاضر دولت گزارش تکان دهنده از 3.3 میلیون نفر پشت سر هم از این مدعیان بیش از چهار برابر رکورد قبلی. آمریکا مرگ و میر از این ویروس رز به 1300.

خانه رهبران در هر دو طرف امیدوار به عبور از اندازه گیری با یک کم با حضور voice رای قابل توجه به صورت یک لایحه از جمله قدر — خیلی پراکنده قانونگذاران ندارد به قرار گرفتن در معرض خطر با سفر به واشنگتن است.

در اصل برنامه ریزی شده به عنوان یک غیر کار “طرفدار forma” جلسه جلسه تمدید شد به سه ساعت بحث در این لایحه همه انجام شده تحت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای به حداقل رساندن خطر انتقال ویروس است.

“در صورتی که از این روش استفاده می شود برای دریافت این به مردم آمریکا به این گذشت, پس از آن من فکر می کنم تعداد زیادی از اعضای احتمالا با آن خوب” گفت: Rep. جیم اردن روز شنبه به عنوان او سوار بازگشت به واشنگتن است. “من می دانم که این طرح برای آن را به یک صدا رای و این چیزی است که رهبری گفته است آنها را برای, و من فکر می کنم که خوب است.”

بعید است به پایان فدرال پاسخ. مجلس نانسی پلوسی گفت: مسائل مانند بیشتر سخاوتمندانه مواد غذایی تمبر پرداخت کمک به دولت های ایالتی و محلی و خانواده را ترک ممکن است بازبینی پس از آن در قانون.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما نمی کنید ، که ما نیاز به” پلوسی پنجشنبه به خبرنگاران گفت.

این قانون را بریزید $1,200 پرداخت های مستقیم به افراد و سیل یارانه وام های, کمک های مالی و معافیت های مالیاتی برای کسب و کارهای رو به انقراض در اقتصادی shutdown باعث شد که آمریکایی ها خود جدا توسط ده ها میلیون نفر. این کوتوله های قبلی واشنگتن تلاش را در بحران اقتصادی و بلایای طبیعی مانند سال 2008 وال استریت نجات و رئیس جمهور باراک اوباما در سال اول بهبود اقتصادی عمل می کنند.

اما عناصر کلیدی در حال تست نشده مانند کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد و پیچیده از برنامه های اعطای وام به کسب و کارهای بزرگتر. میلیون ها نفر از تخفیف پرداخت خواهد شد به افرادی که در حفظ شغل خود را.

سیاستگذاران نگران است که بوروکراسی مانند مدیریت کسب و کار کوچک ممکن است به ضعف و ترس و محافظه کاران جدید سخاوتمندانه بیکاری را منصرف بیکاری مردم را از بازگشت به نیروی کار است. جدید 500 میلیارد دلار یارانه برنامه اعطای وام برای کسب و کارهای بزرگتر اثبات نشده است و همچنین.

این لایحه منابع مالی پاسخ با برچسب قیمت است که برابر با نصف اندازه کل 4 تریلیون دلار به علاوه سالانه بودجه فدرال. به 2.2 تریلیون دلار برآورد شده است کاخ سفید بهترین حدس می زنم از هزینه های آن را شامل.

این قانون را فراهم می کند یک بار پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها 1200 $در هر فرد بالغ ساخت تا $75,000 یک سال و $2,400 به زن و شوهر متاهل ساخت تا 150.000 دلار با قیمت 500 دلار پرداخت برای هر کودک است.

بیمه بیکاری خواهد بود ساخته شده به مراتب بیشتر سخاوتمندانه با 600 $در هر هفته یش را بر روی به طور منظم دولت بیکاری پرداخت از طریق پایان ماه ژوئیه. متحده و دولت های محلی را دریافت 150 میلیارد دلار در متمم بودجه برای کمک به آنها ارائه اولیه و خدمات اورژانس در طول بحران.

این قانون همچنین ایجاد یک $454 میلیارد برنامه برای تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع امید اهرم تا $4.5 تریلیون دلار در اعطای وام به مضطرب کسب و کار متحده و شهرداری ها. همه خواهد بود تا به وزارت خزانه داری را اختیار هر چند کسب و کار توسط کنترل تهمت یا فوری اعضای خانواده و با اعضای کنگره خواهد بود فاقد شرایط لازم.

نیز وجود دارد 150 میلیارد دلار اختصاص داده شده به سیستم مراقبت های بهداشتی از جمله 100 میلیارد دلار برای کمک به بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کمانش تحت فشار COVID-19 caseloads.

جمهوری خواهان با موفقیت فشرده برای حفظ و نگهداری کارکنان اعتبار مالیاتی است که تخمین زده می شود به ارائه 50 میلیارد دلار به شرکت هایی که حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد و پوشش 50 درصد از کارگران چک تا $10,000. شرکت ها نیز قادر خواهند بود به تاخیر پرداخت 6.2% امنیت اجتماعی مالیات بر حقوق و دستمزد. بزرگ فرار مالیاتی برای هزینه های بهره و زیان عملیاتی محدود در سال 2017 مالیات تعمیرات اساسی بازسازی شد در $200 میلیارد دلار هزینه در یک مزیت برای بخش املاک و مستغلات.

اضافی 45 میلیارد دلار خواهد صندوق اضافی امداد از طریق سازمان مدیریت اضطراری فدرال محلی برای پاسخ به تلاش و خدمات اجتماعی.

بسیاری از افرادی که در قرارداد جدید کروناویروس خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

___

آسوشیتد پرس نویسنده آلن فرهم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de