خانه نمی رزومه به عنوان برنامه ریزی شده در هفته آینده با توجه به ویروس خطر

6 دقیقه پیش

واشنگتن — در مواجهه با مقاومت شدید, خانه دموکراتیک رهبری اعلام کرد روز سه شنبه خانه را نه از سر جلسه هفته آینده به عنوان برنامه ریزی شده به دلیل خطرات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رهبر اکثریت Steny Hoyer اعلام ناگهانی در مورد چهره یک روز پس از قانونگذاران شورش کردند. او گفت: پس از بحث و مذاکره با کنگره پزشک, خطر بیش از حد بزرگ بود. پزشک به بخش خصوصی هشدار داد قانونگذاران ارشد آن خواهد شد حداقل یک سال قبل از کنگره می تواند بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.

“ما نمی خواهد دوباره در هفته آینده” هویر به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی. “اما ما امید به بازگشت خیلی زود است.”

Hoyer, D-Md., گفت که به دلیل واشنگتن دی سی منطقه باقی مانده یک “کانون” تحت اقامت-صفحه اصلی سفارشات با تعداد موارد “رفتن به بالا و نه پایین “— خانه را نزدیک به 435 قانونگذاران و کارکنان را نمی خواهد خواست برای بازگشت.

رهبران هر دو طرف اعلام کرده بود مجلس نمایندگان و سنا خواهد بازگشت ممکن است 4. اما کنگره پزشک دیدگاه وجود دارد یک “خطر” به اعضای Hoyer گفت.

عدم قطعیت در کنگره برنامه همراه با تعمیق حزبی تقسیم می تواند غرفه کار جدید coronavirus امداد لایحه. Hoyer گفت: قانونگذاران خواسته خواهد شد که به بازگشت به زمانی که این قانون کامل است.

او اشاره کرد که مذاکرات برای از سرگیری شنبه با جمهوری خواهان در پروکسی رای گیری پیشنهادات در خانه.

سنا, در ضمن باقی مانده در مسیر بازگشت به دوشنبه.

در اعلام سنا بازگشت رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت که اگر آن را ضروری است برای پزشکان و پرستاران و خواروبار کارگران “برای حفظ دقت منینگ وظیفه خود ایستگاه و سپس آن را ضروری است برای سناتورها به دقت man ماست.”

بعد از آن دوشنبه Hoyer اعلام کرد در یک انجمن تماس با دموکرات ها که از خانه نیز خواهد بود در جلسه هفته آینده — اما مقاومت مواجه شد سویفت.

سوالات به سرعت شکست خارج از نمایندگان مجلس در تماس خصوصی در مورد ایمنی از بازگشت به شلوغ کنگره پیچیده و reconvening کارکنان در میان همه گیر.

در حالی که نمایندگان مجلس می گویند آنها می خواهند به کار بسیاری از مسن تر هستند و در معرض خطر دسته بندی ابتال به این ویروس. دیگران برای مراقبت از کودکان و خانواده ها. بیشتر باید برای رفت و آمد از خانه شان متحده است.

تشکر. Debbie Wasserman Schultz, D-Fla., هشدار داد دموکراتیک همکاران آن خطرناک خواهد بود به بازگشت با توجه به کسی که نیست مجاز به بحث در مورد خصوصی تماس بگیرید دوشنبه و صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود.

دیگر نماینده مجلس پرسید: اگر آنها, و یا کارکنان خود خواهد بود برای آزمایش این ویروس فرد گفت. پاسخ نامشخص است.

کاپیتول مقامات اعلام کرده اند چند پروتکل های جدید برای اجتماعی فاصله و بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی که واشنگتن همچنان تحت stay-at-home سفارشات تا اواسط ماه مه.

ارشد قانونگذاران گفته شد در یک جلسه توسط کنگره پزشک دوشنبه که آنها ممکن است قادر به تشکیل خانه کامل جلسات با نیروی انسانی برای حداقل یک سال در میان بحران جاری.

خانه وزن گزینه های از راه دور و وضع و پروکسی رای گیری پس از قانونگذاران می توانید نگه دارید در حالی که دور. مرکب خانه کارگروه تنظیم شده است برای دیدار شنبه در نظر گرفتن طرح.

مجلس نانسی پلوسی نشانه روز دوشنبه خصوصی تماس بگیرید که او آماده است برای برگزاری یک رای گیری اجازه می دهد تا پروکسی رای گیری یا نه مذاکرات در تولید هر دو حزب توافق با جمهوری خواهان, با توجه به انتقاد های غیر مجاز به بحث در مورد آن و اعطا شده اند. زمان رای گیری است که در حال حاضر نامشخص است.

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس را غیر قابل تصور در واشنگتن جرقه نادر bipartisanship توافق بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در بزرگترین بسته نجات در تاریخ — a $2 تریلیون تلاش در ماه گذشته و پس از 500 میلیارد دلار در هفته گذشته — آن را نمی ممکن است گسترش به تلاش جدید.

پلوسی گفت: این ممکن است زمان برای در نظر گرفتن یک “درآمد تضمین شده” به 26 میلیون آمریکایی به طور ناگهانی بیکاری. او اصرار دارد که آینده لایحه باید ارائه “قهرمانان” کمک به دولت های ایالتی و محلی به پرداخت پلیس و آتش و دیگر کارگران خط مقدم.

مک کانل مقابله که اولویت خود را است برای محافظت از سلامت ارائه دهندگان و صاحبان کسب و کار در طول بیماری همه گیر از چه چیزی می تواند “بزرگترین آزمون وکالت ثروت باد اورده در تاریخ است.” او پیشنهاد کرده است که تغییر قوانین به اجازه متحده اعلام ورشکستگی.

“مردم آمریکا لازم نیست مماس چپ daydreams,” مک کانل گفت.

قانونگذاران مجلس هستند به خصوص مشتاق به برگزاری جلسات از راه دور به طوری که آنها می توانید انجام نظارت از coronavirus صرف و شروع به آماده سازی بعدی قانونی بسته است.

در سنا مک کانل گفت: اولویت باقی می ماند تایید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد به دادگاه.

اگر سنا رزومه رهبر حزب دموکرات چاک شومر گفت: باید جلسات عمومی به “بلافاصله شروع قوی و به شدت مورد نیاز نظارت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.”

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن امضا این لایحه به صورت قانون به او اشاره کرد اعتراض خود را به نظارت مقررات.

دسته بندی:
اخبار | سیاست, انتخابات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im