طرفداران مسکن بسیج در مراحل کاخ در روز دوشنبه در اخرین تلاش برای لابی نمایندگان مجلس برای لغو ممنوعیت اجاره کنترل گسترش coronavirus-عصر اخراج توقف و تماس برای عبور از دیگر اصلاحات شامل یک هیولا توسعه اقتصادی ،

“ما در یک مسکن و بهداشت و درمان اضطراری اما ما در اورژانس پس از مدتها قبل از COVID گفت:” لیدیا لاو از محله چینی ها در زمین جامعه اعتماد, که با این نسخهها کار برای کمک به اتصال افراد کم درآمد به مسکن مقرون به صرفه.

لاو ملحق شد توسط طرفداران از 10 مسکن گروه. این می تواند آخرین شانس خود را در تغییر به عنوان ساعت اجرا می شود پایین در زمان قانونی جلسه.

شهرستان سمرویلل عضو شورا-در-بزرگ کریستن Strezo به نام مسکن “یکی از شایع ترین مبارزات” در منطقه گفت: سهام مسکن کمبود همراه با زیان کار از COVID-19 گیر فرستاده است بحران فزاینده “خارج از کنترل است.”

یک ائتلاف از 10 مسکن گروه های حمایت از جمله شهرستان زندگی/ویدا Urbana بسیج در مراحل کاخ در روز دوشنبه به فشار 6 مترقی مسکن اصلاحات آنها می گویند افزایش حقوق صاحبان سهام. این اصلاحات بازمی گردد در برابر رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر طولانی-جنوب مسکن انتخاب لایحه که با هدف کاهش رای گیری آستانه مورد نیاز برای محلی پهنه بندی تغییرات از دو سوم به یک اکثریت ساده است که او می گوید کمک خواهد کرد که جوامع بیشتر ساخت با تراکم بالا چند خانواده مسکن است.

این گروه هشدار داد و در بیانیه ای که آن را “نامعقول” را به تصویب تنها فرماندار ى اصلاحات بدون تعادل آن را با خود اصلاحات.

اصلاحات لغو ممنوعیت اجاره کنترل ایجاد یک حق وکیل در اخراج رسیدگی ایجاد یک حق امتناع از خرید برای مستاجران رو به هیچ-گسل اخراج به علت فروش خانه یا ساختمان ایجاد محلی گزینه ای را برای وضع مالیات یک هزینه نقل و انتقال به صندوق مسکن مقرون به صرفه بهبود دسترسی به شناسایی دولت برای بی خانمان ها و عبور از COVID-19 مسکن ثبات عمل می کنند که یخ اجاره و گسترش زمان مهلت قانونی برای اخراج و سلب حق مالکیت برای یک سال پس از coronavirus اضطراری برای بهداشت عمومی در آسانسور.

مسکن طرفداران خود برگزار می شود دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی در میان دریایی از چادر و سایبان ها که شلوغ به طور معمول باز پیاده رو در مقابل دولت ، Movomiento Cosecha فعالان اند کمپینگ در مقابل دولت و مجلس برای 11 روز خواستار قانونگذاران ایالتی تصویب قانون اجازه می دهد 410,000 مستند نشده مهاجران زندگی در ماساچوست برای به دست آوردن گواهینامه های رانندگی.

به درخواست یکی دیگر از 499 اصلاحات ازدحام آنچه منتقدان خواستار یک “هاج خپل” توسعه اقتصادی لایحه.

“این جناح چپ قانونگذاران این را به عنوان یک فرصت برای عبور از عمده قانون از طریق اصلاح. آنها با دیدن وضعیت ناامید میلیون ها نفر از ساکنان ماساچوست هستند و در مشاهده آن را به عنوان اهرم به حرکت دستور کار خود را به جلو. که تنها دلیل آنها را نامربوط موضوعات در یک بهبود اقتصادی لایحه. آن را نادرست” گفت: پل Craney جرم مالی داد و یک راست متمایل سیاست و بودجه سازمان.

معلوم نیست اگر قانونگذاران را به دامپزشک و با تصویب این لایحه در هر دو شاخه قبل از پایان رسمی جلسه در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im