هوستون هوستون عدم ى محدودیت را ترک کرده است بسیاری از ساکنان با همسایگان آنها نمی خواهند: پتروشیمی و کسب و کار که مسئولیت رسیدگی به مواد خطرناک.

که خبري گذاشته شد bare دوباره ماه گذشته هنگامی که یک انفجار عظیم وارد فلزی ساخت و تولید کسب و کار در شمال غرب این شهر کشته شدن دو کارگر آسیب رساندن صدها نفر از ساختمان های اطراف و خانه های وحشتناک و ساکنان خود را.

شهرستان و منطقه را تحمل شش صنعتی عمده تصادفات در سال گذشته که منجر به کشته شدن سه نفر و زخمی شدن ده ها تن از دیگران و مجبور موقت تخلیه و تعطیلی مدارس.

در حالی که این حوادث را دامن زده بحث بیش از ى آن را بسیار بعید است که این کشور چهارمین شهرستان در حال رفتن به آغوش عمده توسعه محدودیت. در عوض رهبران شهر را آغاز کرده اند که بحث در مورد اقدامات دیگر از جمله نیاز به چنین کسب و کار برای ارائه به بازرسی های مکرر و به فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد انواع مواد خطرناک آنها در حال دست زدن.

“ما فقط می توانید نیست که این حوادث رخ می دهد بدون ما به دنبال راه هایی برای کاهش خطر آینده,” شهردار سیلوستر ترنر گفت: به تازگی.

حتی متوسط جدید مقررات محلی می تواند از مقاومت مواجه بالاتر است هر چند در دولت است که به شدت لوایح خود را به عنوان برای باز کردن کسب و کار.

معلوم نیست چرا هوستون هرگز به تصویب رسید ى آن ساخت بزرگترین شهر آمریکا بدون آن. آن را برای عدم تلاش به عنوان وجود داشته است و پنج تلاش برای انجام این کار در خود اعلام کرد پایتخت انرژی جهان از سال 1929 اخیرا در سال 1993 زمانی که رای دهندگان کاهش یافته و به آغوش منطقه بندی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im