در انعکاس آن را عجیب و غریب به استرالیا فن ورزش.

این Jarryd Hayne پدیده — پس از Parramatta, ستاره ترک راگبی لیگ NFL و سان فرانسیسکو 49ers — بود و هیچ چیز ما همیشه می خواهم دیده می شود.

سازمان دیده بان 49ers در سوپر جام این جمعه با KAYO. خود را شروع 14 روز محاکمه آزاد و جریان فورا >

برای یک ملت با فوتبال آمریکایی طرفداران اما بسیاری بودند که نسبتا جدید به پیچیدگیهای زمین به طور ناگهانی همه ما آشنا تنگاتنگی با مربی جیم Tomsula را prickled سبیل و عرق پیشانی و تا به حال یک نظر که بیش از در حال اجرا به عقب بود, بهترین های قرار داده شده برای بازگشت به بالا کارلوس هاید.

به طور پیش فرض سان فرانسیسکو 49ers شد استرالیا را تیم. ما را به تماشای هر در امید Hayne خواهد قطع زدن توپ بازگشت و یا نمره که گریزان touchdown, آموخته, اسامی بازیکنان مانند مایک دیویس و DuJuan هریس و خود را جشن گرفتند نادر پیروزی.

اما واقعیت این است Hayne داستان به احتمال زیاد هرگز اتفاق افتاده است و اگر 49ers تا به حال نه تنها راه جدا با جیم Harbaugh این مربی موفق که منجر آنها را به سه بار متوالی NFC, قهرمانی بازی ها و سوپر باول.

بدون شک وجود دارد Hayne بازی راه خود را به تیم با درخشان پیش فصل عملکرد بود اما بدون زرق و برق 53-مرد واحد حمایت شده توسط روابط عمومی تیم از جان گذشته برای برخی از مثبت میدانم.

Jarryd Hayne was a phemonenon. (Photo by Bob Levey/Getty Images)
media_cameraJarryd Hayne بود phemonenon. (عکس توسط باب Levey/گتی ایماژ)

Hayne و Tomsula هر دو رفته پس از فقط یک فصل و 49ers در زمان بسیار طولانی به خود را مرتب کردن. خود را 5-11 رکورد در سال 2015 کاهش یافت به 2-14 تحت تراشه کلی فصل بعد.

اما در یکی از این بیشتر قابل توجه turnarounds در لیگ, تاریخچه سن فرانسیسکو بازگشته است امروز در سوپر باول و وجود دارد برخی از کلید حرکت می کند ساخته شده است که آن اتفاق می افتد.

تیم مدیر عامل Jed نیویورک بود که یک چهره آشنا در طول Hayne زمان در سانتا کلارا, مقایسه سفر به Andy Dufresne فرار از زندان در Shawshank Redemption.

“هر کس می خواهد برای رسیدن به ساحل که در پایان” نیویورک گفت. “هیچ کس می خواهد برای رفتن را از طریق آنچه که او را از طریق رفت برای رسیدن به ساحل. و ما تا به حال به از طریق آن دریافت کنید.”

پس از شکست های متوالی در مربیگری استخدام York آورده توهین متفکر Kyle Shanahan. Shanahan بود تازه کردن سرفه کردن 28-3 منجر برابر New England Patriots در سوپر باول 51 اما 49ers شد اعتماد به نفس او را.

آنها همکاری او با مدیر کل John Lynch, سالن از شهرت سطح ایمنی با خلیج تمپا و دنور که می دانستم که آنچه در آن زمان به نفع خود از آن همه است.

در حالی که برخی از قطعات کلیدی اضافه شده بود در پیش نویس در طول نازا سال — از جمله دفاعی linemen Arik آرمستد بود و DeForest Buckner — وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام تعمیرات اساسی به تیم ملی.

Arik Armstead has developed into a quarterback’s worst nightmare. Picture: Sean M. Haffey/Getty Images/AFP
media_cameraArik آرمستد بود توسعه داده است به کارفرمایی بدترین کابوس. تصویر: Sean M. Haffey/گتی ایماژ/AFP

The 49ers نیز مصمم به ریختن شهرت خود را به عنوان یک خانه برای بازیکنان با زمینه مشکل منجر به نیویورک چه بود می گوید سخت ترین تصمیم گیری های چند سال گذشته است.

این تیم سرمایه گذاری کرده بود یک دور اول پیش نویس انتخاب در linebacker روبن پرورش در سال 2017 قبل از او دستگیر شد خشونت خانگی سال بعد.

در گذشته سن فرانسیسکو شده بود آهسته به بخش راه با مشکل ستاره اما آنها کمی گلوله و قطع پرورش.

“ما نقل مکان کرد و از آن سخت بود” نیویورک گفت. “و ما می تواند توجیه نیست حرکت از آن. وجود دارد دیگر افرادی که در شرایط بدتر از آنچه روبن بود. اما ما می دانستیم که در آن ما تا به حال به. بنابراین اگر شما به دنبال لحظه ای تعیین کننده برای آن دسته از بچه ها من فکر می کنم که لحظه ای تعیین کننده برای فرهنگ این تیم است.”

وجود دارد دیگر کلید ها از طریق پیش نویس رایگان آژانس و معاملات — هیچ کدام مهم تر از خود پیشرو در مرد کارفرمایی جیمی Garoppolo.

خفه پشت تام بردی در انگلستان جدید Garoppolo باارزش بود از NFL استاندارد-setters برای دور دوم انتخاب و به سختی با قرار دادن یک پا اشتباه گرفتن رکورد خود را به عنوان یک نویسنده به 23-5 ورود روز دوشنبه بازی مقابل ستاد در میامی.

The rather good-looking new face of the franchise. Picture: Ezra Shaw/Getty Images/AFP
media_cameraنه خوب به دنبال چهره جدید از حق رای دادن. تصویر: Ezra شاو/گتی ایماژ/AFP

وجود موفقیت در انتهای این پیش نویس به عنوان 49ers توسعه جورج بازیگوش از انتخاب 146 به بهترین تنگ پایان در فوتبال قبل از دیدن شماره 2 انتخاب کلی نیک Bosa پاره کردن لیگ در فصل اول خود را.

سان فرانسیسکو نیز حمله کردند شمالی خود را رقیب سیاتل به ساحل خود دفاع امضای گوشه ریچارد شرمن در رایگان آژانس در یک معامله است که بهره مند از هر دو طرف.

و پس از آن وجود دارد امثال ایمنی Jimmie بخش و مقابله با توهین آمیز جو Staley که هم تیمی بودند از Hayne و از طریق آن تمام شده.

“وجود دارد قطعا چند سال که من واقعا نمی بینید که در آن چشم انداز و آینده از حق رای دادن بود” Staley گفت.

“من فقط می خواهم برای برنده شدن برای این بچه ها” Garoppolo اضافه شده است. “بچه ها مثل جو Staley. او شده است از طریق همه چیز شما می تواند از طریق در یک حرفه ای با یک تیم. بچه ها می خواهم که که که شما بازی کنید.”

Joe Staley has put in the yards. (Photo by Thearon W. Henderson/Getty Images)
media_cameraجو Staley است و قرار است در حیاط. (عکس Thearon W. هندرسون/گتی ایماژ)

آنها حتی یک دلار استرالیا در هیئت مدیره بیش از حد پس از مصرف یک قمار در پرت-مطرح توپ زن میچ Wishnowsky.

27-year-old دبیرستان ترک تحصیل و سابق glazier بود و همیشه برای رفتن به کیفیت توپ زن اما Shanahan و لینچ تصمیم او را در دور چهارم در نظر گرفته شد تا حدودی از رسیدن به داده بازیکنان در موقعیت که به طور معمول انتخاب شده در دور بعد.

اما پس از رفتن 6-10 و 4-12 در Shanahan اول دو فصل این همه گرد هم می آیند در این سال است.

The 49ers صدر مسلما سخت ترین بخش در فوتبال با یک 13-3 ضبط و کنار گذارده وایکینگ ها و هکرها در پلی آف.

در حال حاضر وجود دارد فقط اشراف به دیدن کردن و برای نخستین بار در تاریخ — و بدون شک Hayne خواهد شد تشویق آنها ،

در اصل منتشر شده که چگونه 49ers فرار Jarryd Hayne عصر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im