چگونه ضد vaxxers می تواند مختل درمان برای COVID-19 همه گیر

هنگامی که مایا گلدنبرگ آغاز تحقیقات برای آینده کتاب در واکسن تردید—اصطلاح برای به تاخیر انداختن و یا آشکار امتناع از دریافت خود یا یکی از بچه تلقيح—او شروع به دنبال به سرخک ، اریون و سرخجه.

این بیماری های ویروسی شد خطرناک و گاهی کشنده است. وجود دارد تنها یک واکسن علیه هر سه مورد مطالعه بیش از چند دهه و با حمایت علمی اجماع آن است که هر دو بی خطر و موثر. گلدنبرگ تعجب که چرا برخی از والدین در مواجهه با این اعتبار قریب به اتفاق—هنوز هم نمی توانید کودکان خود را واکسینه شوند. “من در رفت و با انتظار است که وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از شکاف در شواهد علمی می گوید:” دانشگاه گوئلف استاد فلسفه “که مردم فقط نیاز به شنیدن X و پس از آن آنها می آیند در هیئت مدیره است.”

اما او به عنوان delved عمیق تر به روانشناسی و تاریخچه واکسن ها, او در بر داشت شواهد واقعا این مسئله است. “پذیرش واکسن است که در مورد رابطه خود را به علم” او می گوید. “این تا حد زیادی به کار با شما ارتباط اجتماعی و ساختار دولت.”

در حالی که برخی از ضد واکسیناسیون طرفداران آوردن استدلال که به نظر می رسد که اساس در علم گلدنبرگ می گوید ادعای خود را واقعا اقدام به عنوان یک حفره یا سوراخ برای فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و اضطراب در سراسر مراحلاست که سازمان و ساختار دولت است که تولید تصویب و بازار واکسن.

که در حال رشد حس سوء ظن می تواند پیامدهای عمیقی برای چه بسیاری از—گلدنبرگ گنجانده شده است—را به عنوان یکی از توسعه است که می تواند جهان را از همه جانبه بحران ناشی از زمان همه گیر. او با قرار دادن نکات تکمیلی در کتاب خود جنگ در علم و یا یک بحران اعتماد کرد ؟ دانش کارشناسان و چالش واکسن تردیدزمانی که رمان coronavirus شروع به گسترش کشتار بیش از 570,000 مردم در سراسر جهان و فلج کننده اقتصاد جهانی است. در کانادا در هفته های اجتماعی فاصله اقدامات در نظر گرفتن نگه دارید و حس ترس و نا امیدی قابل مشاهده بود در خیابان ها و در مجالس قانونگذاری در سراسر کشور که در آن مردم خواستار بازگشایی فروشگاه های پارک ها و کسب و کار. می گوید گلدنبرگ: “واکسن است و درخواست ما از مستند.”

A ‘reopen Canada’ protest outside a health constituency office in Burnaby on May 17, 2020 (Jen Osborne)

یک ‘بازگشایی کانادا تظاهرات در خارج از حوزه سلامت در برنابی در تاریخ 17 مه سال 2020 (جن Osborne)

اما پانچ که بلیط می تواند یک چالش بزرگتر از دولت ها و واکسن سازان پیش بینی است. برخی از همان معترضان در ضد قفل تظاهرات با استفاده از آن حوادث به منظور بالا بردن صدای خود را در برابر واکسن presaging مقاومت در برابر یک آینده COVID-19 تلقیح. اگر تاریخچه و بررسی های اخیر هر گونه راهنمای یک در شش کانادایی و یک چهارم آمریکایی ها خواهد بلک و تردید خود را نسبت به فرم. برخی به صراحت رد; دیگران را خاموش نگه دارید در حال انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد زمانی که بقیه جامعه می شود آن را برای اولین بار.

مقدار زیادی فکر می کنم از خود را به عنوان بیش از حد شلوغ به خط و یا ترس از عوارض جانبی بالقوه و یا شکل آنها جان سالم به در این مدت بدون این واکسن به طوری که آنها باید جریمه شود. و بذر شک و تردید را آسان خواهد بود برای قسم خورده ضد vaxxers به گیاه است. “این یک ویروس جدید است. این یک واکسن جدید. آن را تحت فشار قرار دادند به بازار به سرعت” گلدنبرگ می گوید.

در عین حال بازگشت به “عادی”—زندگی بدون جرم تلفات; که در آن مردم را پر کنید تا هاکی عرصه و سفر در سراسر جهان در شلوغ هواپیماهای بدون ثابت تست و مانیتورینگ—نیاز خواهد داشت که مردم به اندازه کافی دریافت واکسن به منظور توسعه یک گله ایمنی. اگر آهسته و دقیق و دراز مدت علم در پشت سرخک ، اریون و سرخجه را دریافت نمی کند یک خرید از همه, آن را سخت به این باور یک COVID-19 واکسن خواهد بود به طور گسترده ای در آغوش ، “وجود خواهد داشت مقدار زیادی از ترس در اطراف آن است که به صورت خاص.”

کارشناسان بهداشت و درمان به مدت طولانی هشدار داد به احتمال زیاد خواهد شد بیش از یک سال قبل از واکسن آماده است دیگر هنوز هم قبل از هر کس در زمین است و دسترسی به یک است. آن را فورا تبدیل به با ارزش ترین منابع در این سیاره به عنوان دولت سر و صدا به اندازه کافی برای خود شهروندان است. اما آن را برای هیچ اگر مقامات قادر به متقاعد کردن مردم به آن را هنگامی که زمان می آید.

به منظور توسعه ایمنی گله از COVID-19 بیش از 80 درصد از جمعیت جهان ممکن است نیاز به دریافت واکسن اشاره کرد بیل گیتس در مصاحبه اخیر خود با رادیو بی بی سی با استناد به برآورد از برخی از اپيدميولوژيستها (هر چند درصد دقیق برای جلوگیری از شیوع این ویروس هنوز ناشناخته است). مایکروسافت از بنیانگذاران متعهد است میلیاردها دلار برای برنامه های واکسیناسیون بیش از طول عمر خود را از طریق بنیاد خیریه اجرا می شود او با همسرش ملیندا—از جمله بودجه قابل توجهی برای یک COVID-19 واکسن. اما inoculating چهار نفر از پنج نفر است که هیچ هدف آسان است.

“وجود دارد به طور کلی ضد علم و ضد قدرت و ضد واکسن احساس در میان برخی از مردم در این کشور نگران کننده درصد زیادی از مردم نسبتا صحبت کردن” هشدار داد Anthony Fauci, مدیر متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در مصاحبه با سی ان ان.

در طول آنفولانزای از سال 2009 کمتر از 40 درصد از مردم در کانادا و ایالات متحده و انگلستان رفت و به دریافت واکسن و یا در نظر گرفته شده برای آن را دریافت کند به گفته استیون تیلور در سال 2019 کتاب روانشناسی بیماری های همه گیر: آماده شدن برای آینده جهانی شیوع بیماری های عفونی. در سوئیس آن بود که کمتر از 20 درصد است. در یکی از سوئیس بیمارستان تنها نیمی از کارگران بهداشت و درمان کردم واکسینه شوند. “2009 آنفلوانزای همه گیر تبدیل به یک خفیف آنفلوانزا که ممکن است تحت تاثیر مردم واکسیناسیون تبعيت می گوید:” تیلور در مصاحبه.

اما در حالی که COVID-19 مراتب مرگبارتر تنها 47 درصد از کانادایی ها گفت: آنها “قطعا” قصد دریافت COVID-19 واکسن با توجه به اوایل جولای نظرسنجی که توسط افکار عمومی شرکت پژوهش Co. به طور کامل 15 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که آنها نمی خواهد و یا به احتمال زیاد نمی خواهد. یکی دیگر از 11 درصد گفت: آنها مطمئن نبودند.

حدود 20 درصد از پدر و مادر خود را در نظر بگیرید واکسن مردد با توجه به یک سال 2016 بررسی از کانادا ایمن سازی شبکه تحقیقاتی. سازمان بهداشت جهانی (WHO) در ضمن نام واکسن تردید در میان بالا 10 تهدیدات جهانی بهداشت.

جزئیات: وجود خواهد داشت یک فصلی موج دوم coronavirus وجود خواهد داشت یک رفتاری یک

و تیلور نگران است با نشانه های او دیده می شود در کانادا’ Facebook صفحات از آنچه که او خواستار یک “ظهور ضد vax [پست] به طور خاص هدف قرار دادن COVID-19″—در بسیاری از موارد بازیافتی از نظریه قبلی بهداشت بحران. “این یک ریف در نظم نوین جهانی—که سایه سازمان قصد سلطه بر جهان.”

در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از افشا و خنثی روایت شناور در اطراف رسانه های اجتماعی از جمله عجیب و غریب داستان که COVID-19 ایجاد شده بود به عنوان یک طرح توسط بیل گیتس به همه microchipped. و در عین حال, یک, یاهو اخبار/نظرسنجی YouGov در بر داشت ممکن نیمی از آمریکایی ها که اصلی اخبار تلویزیون منبع فاکس نیوز معتقد بودند این درست باشد; یکی دیگر از 25 درصد گفت: آنها مطمئن نبودند.

A scene from a protest against a lock down due to the coronavirus in Vancouver on May 10, 2020 (Jen Osborne)

یک صحنه از یک اعتراض به یک قفل کردن با توجه به کروناویروس در ونکوور در 10 مه سال 2020 (جن Osborne)

“ما را در اطلاع رسانی به مردم با حقایق علمی در تلاش برای پرداختن به تصورات غلط از طریق آمار و داده اما مردم خیلی بیشتر نقل مکان کرد و با روایت و داستان می گوید:” حوا Dubé پزشکی شناس در دانشگاه لاوال در کبک و عضو سابق که یک گروه کاری در واکسن تردید. “من فکر می کنم بهداشت عمومی نیاز به داستان خوب.”

در اینجا یکی است. یک قرن پیش, چارلز, Hastings, نادر: یک دکتر مشهور فراتر از کانادا جامعه پزشکی. به عنوان تورنتو پزشکی سلامت افسر به او دستور داد شهر را با شیر و خامه عرضه می شود پاستوریزه بود که با اعتبار کمک به کاهش سل رای دادن به این کمترین از هر شهر بزرگ در شمال امریکا یا انگلستان او ساخته شده تغییرات به این شهر تصفیه فاضلاب سیستم کمک به خلاص شدن از شر آن تامین آب از 95 درصد از تولید بیماری باکتری است. و هنگامی که هیستینگز led تورنتو از طریق 1918 اسپانیایی آنفلوانزا توصیه های خود را برای بستن مدارس و تئاتر—و به تمرین فیزیکی فاصله با راه رفتن به محل کار به جای استفاده از تراموای—کمک به نگه داشتن تعداد مرگ و میر به کمتر از 2000 نفر در یک شهر از یک و نیم میلیون دلخواهی آمار در میان یک بیماری همه گیر است که کشتن هر نقطه بین 50 و 100 میلیون نفر در سراسر جهان است.

“به نظر می رسد به عنوان اگر ما در حال حاضر تنها در سحرگاه سلامت, سن, هنگامی که مردم در حال بیدار شدن از خواب به این واقعیت است که هر ملت بوده و صرف میلیون ها نفر در درمان و تلاش برای درمان بیماری هایی که هرگز نباید رخ داده است با مناسب اداری و اقدامات پیشگیرانه” هیستینگز گفته مک لین را در سال 1915 مقاله با عنوان: “صرفه جویی در زندگی در عمده فروشی طرح: چگونه تورنتو ساخته شده سالم از شهرستانها بزرگ است.”

بنابراین زمانی که یک خفیف آبله شیوع رخ داده است در پاییز سال 1919 در میان دانش آموزان Hastings پاسخ آسان بود: وجود یک واکسن آبله ثابت می شود موثر است. در اینجا است که داستان موفقیت می رود کمی چپ چپ. با استفاده از قدرت خود را تحت ولایت واکسیناسیون قانون 1914 Hastings دستور داد تمام دانش آموزان واکسینه شود. آن را نمی تواند بیش هست.

بخوانید: چرا برخی از والدین ترس از واکسن

شورای شهر تقسیم شد در واکسیناسیون اجباری است. با وجود Hastings,’ پیشینه ثابت از بریتانیا-کانادا در جنگ جهانی اول جانبازان زندگی در این شهر east end با تشکیل یک تورنتو فصل از ضد واکسیناسیون و پزشکی لیبرتی لیگ. در یک تجمع معترضان برگزار می شود نشانه این ادعا که این ایده از واکسیناسیون اجباری شد, آلمانی-متولد: “چون آلمان شده بود یکی از اولین کشورها نیاز به واکسیناسیون اجباری برای همه—به خصوص ارتش خود می گوید:” هدر مک دوگال پزشکی مورخ در دانشگاه واترلو است. آن را یک ایده است که طنین انداز پس از جنگ بزرگ است.

The Anti-Vaccination League protests at Toronto City Hall in 1919 during the smallpox outbreak (Fonds 1244, Item 2517/City of Toronto Archives)

ضد واکسیناسیون لیگ تظاهرات در تورنتو در سال 1919 در طول شیوع آبله (Fonds 1244 مورد 2517/شهر تورنتو Archives)

“من فکر می کنم این بچه ها بودند که در واکنش به چهار سال گفته بودن چه بدانند آنها مبارزه کرده بود جنگ برای آزادی و آزادی بیان” مک دوگال اضافه می کند.”آنها نمی خواهید به تحت فشار قرار دادند توسط مدنی دولت بیش از چیزی است که آنها درک ممکن است آسیب کودکان خود را.”

Hastings برای خود در نظر گرفته ضد vaxxers به “جاهل” با توجه به گزارش روزنامه از روز است. یازده نفر در این شهر درگذشت آبله در ماه های آینده, اما شیوع به پایان رسید پس از بیش از 200 ، 000 واکسینه شدند. چه پایان ندارد: اختلاف بیش از واکسن.

وجود بیش از 150 واکسن نامزدها برای COVID-19 و تنها تعداد انگشت شماری هستند به احتمال زیاد به آن را به خط پایان و تایید شده برای استفاده در انسان است. با وجود نشانه هایی از گسترده قطعیت نظر سنجی نشان می دهد اکثریت کانادایی ها را تایید کند از واکسیناسیون اجباری برای COVID-19 اگر یک واکسن ثابت شد امن و موثر است. (تعاریف خود را از امن و البته به احتمال زیاد متفاوت است.) مطالعات نشان می دهد ساخت آن اجباری تمایل به افزایش جذب تیلور می افزاید: “اما آن نیز می تواند افزایش مقاومت با مردم حفاری در پاشنه خود را در مورد عدم کنترل می شود.”

در حال حاضر کارشناسان توصیه سیاستمداران و مقامات بهداشتی بحث در مورد اهمیت گرفتن واکسن—حتی اگر آن را بیش از یک سال دور. اما تیلور هشدار رهبران مراقب باشید آنچه را که آنها می گویند. “شما باید صادقانه و شفاف اما از سوی دیگر شما نمی خواهید به پیشنهاد امید کاذب و یا اعلام چیزهایی که قبل از موعد مقرر. ما دیدم که با تهمت و هیدروکسی کلروکین”—ضد مالاریا مواد مخدر رئیس جمهور آمریکا تبلیغ به عنوان یک امکان COVID-19 درمان با وجود کمبود شواهد علمی برای حمایت از ادعای خود را.

در حالی که مقامات بهداشتی هنوز هم می توانید آدرس های طولانی ایستاده مشکلات مانند تئوری های توطئه وجود دارد بحث در مورد بهترین راه برای رفتن در مورد آن. Dubé برای یک باور ندارد در “اسطوره ستیز”—حداقل نه زمانی که آن را مستلزم کمپین سلامت عمومی تاکید اسطوره در حروف درشت. “اگر به شما می گویند ‘واکسن نمی تواند اوتیسم’ و سپس لیستی از دلایل که چرا مردم فراموش توضیح دلیل آن را خشک و خسته کننده می گوید:” لاوال استاد. “اما آنها به خاطر ارتباط بین واکسن و اوتیسم است.” بهتر است او می گوید: به سادگی بر حقایق در مورد واکسن ایمنی و اهمیت و ترک کردن اسطوره ها است.

برای افرادی که نمی واکسینه کنید زیرا آنها شک این ویروس در معرض خطر به آنها را شخصا تیلور نشان می دهد توسل به نوع دوستی. در ایالات متحده, که ممکن است به معنای فریم واکسیناسیون به عنوان میهنی چیزی که به انجام است. در کانادا, آن می تواند به معنای اصرار مردم برای دریافت واکسن به خاطر جوامع خود. “شما درخواست مردم را به انجام آن به طور داوطلبانه و نه برای خود بلکه خود افراد مسن بعدی همسایه درب می گوید:” Dubé. اگر شخصی مالی یک عامل ایجاد انگیزه مقامات بهداشتی ممکن است تمرکز بر روی هزینه نمی گرفتن واکسینه مانند از دست رفته در paycheques به دلیل بیماری و یا قرنطینه.

در Guelph, Ont., گلدنبرگ اضافه شده یک نامه به خواننده در آغاز کتاب او اشاره کرد که حجم رفت و به تولید اواسط همه گیر و COVID-19 خواهد بود یک آزمون جهانی مورد اعتماد عمومی در مقامات بهداشت و دولت است. “ما اعتماد واکسن به حدی است که به ما اعتماد نظارتی که ایجاد و توزیع آنها را” او می گوید: در یک مصاحبه. “است که می شود درست تر با این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de