چگونه برنی ساندرز برنده نوادا

خوش آمدید به maclean’s سیاست خودی: امریکا سال 2020 راه اندازی شد برای خوانندگان که در طلب آمریکا اخبار سیاسی طی مراحل اولیه و فصل است.

و ماشین آلات شکستن نیست: در پنج شنبه شب نوادا قفقازبه حزب دموکرات ایجاد شده اند ممکن است walloped زمانی که برنی ساندرز به راحتی به دست آورد اما حداقل آنها می توانند کنسول خود را که وجود دارد نبود یک دوم آیووا-سبک فاجعه با دولت حزب رای-نرم افزار گزارش: هر چند رای گزارش شده به آرامی آنها گزارش شده و بدون هر گونه مشکلات عمده. ورودی انتخابات نیز رفت و هموار به اندازه کافی برای نشان دادن که ساندرز ساخته پیروزی خود را در حداقل دو (با هم تداخل دارند) ستون: جوان مردم همیشه در هسته اصلی خود را حمایت و رای دهندگان لاتین, شی عظیم توسعه و مشارکت تلاش های کمپین:

ورودی سنجی داده ها نشان داد که ساندرز ضعف رقبای خود را در میان دولت جوانترین caucusgoers گرفتن آرای دو سوم از کسانی که در سن 17 تا 29. این سناتور ورمونت نیز روشن مورد علاقه لاتین دموکرات ها برنده در حدود نیمی از آرای خود را.

نیکول Narea در Vox بیشتر در عمق نگاه در کمپین توسعه لاتین تلاش و اشاره می کند که نامزد مدیکر-برای-تمام طرح ممکن است تا به حال درخواست تجدید نظر ویژه: یک Univision نظرسنجی نشان داد که “یک چهارم از لاتینی ها در سراسر کشور دیدن کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی مهم ترین مسئله در مواجهه با جامعه خود و 83 درصد حمایت مدیکر-برای همه است.”

جیم Clyburn جو: از شکست اولیه برای جو بایدن است کارولینای جنوبی اولیه در فوریه 29, the last stand-alone اولیه قبل از سه شنبه. برای کمک به او را به ساحل تا حمایت خود را از او دریافت خواهد کرد حمایت از یک دوست قدیمی, کارولینای جنوبی, Congressman Jim Clyburn, فعلی خانه اکثریت شلاق. با توجه به سیاسیبرخی از دموکرات ها دیدن کارولینای جنوبی به عنوان “آخرین تلاش خندق به بلانت برنی ساندرز’ حرکت قبل از او اجرا می شود دور با نامزدی.” بایدن بوده است در آستانه انتخابات وجود دارد در قدرت از محبوبیت خود را با رای دهندگان آمریکایی آفریقایی, اما هر دو ساندرز و میلیاردر تام Steyer در حال به دست آوردن در او ظاهر می شود در صورت ملتبایدن سرزنش Steyer را کارولینای جنوبی هزینه تبلیغات برای رها کردن او در رای گیری اعداد وجود دارد. “من فکر می کنم بسیاری اتفاق می افتد از نظر میزان پول خرج شده توسط میلیاردرهای سعی کنید به برش را به آفریقایی, رای,” او گفت:.

ماریان ویلیامسون برای برنی: یکشنبه آورده بیشتر خبر خوب برای ساندرز به عنوان او فرود آمد تا به حمایت از سابق دموکراتیک اولیه نامزد ماریان ویلیامسونخود کمک نویسنده و مکرر اپرا مهمان که عصر جدید اعتقاد او به دست آورده یک فرقه در اوایل بحث. ویلیامسون کاهش یافته و خارج از مسابقه در ماه ژانویه اما تعجب ظاهر در یک ساندرز تجمع در Austin, تگزاس اعلام کرد که ساندرز است که انتخاب او: “و در حال حاضر از آن زمان من اینجا هستم و شما اینجا هستیم زیرا این زمان برای ما به موضع با برنی.” ویلیامسون قبلا دیده شده است به عنوان یک حامی از اندرو یانگدیگر غیر متعارف فرقه نامزد, اما هرگز تایید او رسما.

ساندرز در مقابل, MSNBC, cont.: این هیچ راز است که برخی از میزبان و اعضا در MSNBC هستند و نه طرفداران برنی ساندرز. و در عوض ساندرز و عملیاتی آن را شناخته شده است که آنها اهمیتی نمی دهند برای درمان آنها در شبکه. رسانه ها شایعات سایت pagesix.com گزارش شده است که ساندرز مواجه دو NBC news, مدیران قبل از نوادا بحث (که NBC تعدیل) متهم و آنها را از درمان ناعادلانه و شک که بحث سوال و عادلانه خواهد بود. MSNBC ترین صریحتر ضد ساندرز میزبان دیرین بیس بال سرمقاله روزنامه Chris Matthewsکه پس از ساندرز برنده نوادا در مقایسه ساندرز’ تصاحب حزب دموکرات به “سقوط فرانسه در سال 1940.” شما خواهد شد شگفت زده به شنیدن این که ساندرز طرفداران برای آن اهمیتی نمی دهند یکی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im