David Hollander می آموزد یک NYU انتخابی به نام “چگونه بسکتبال می تواند جهان را نجات دهد.” او دستیار دین از دنیای واقعی در مدرسه مطالعات حرفه ای در دانشگاه نیویورک و دانشیار بالینی در دانشگاه نیویورک است تیش موسسه جهانی ورزش.

زمانی که استیو مک کوئین شخصیت در جنگ جهانی دوم POW کلاسیک فرار بزرگ فرستاده می شود به کولر پنجره انزوا او shrugs insouciantly. جفت خود را پرتاب او یک توپ بیس بال و دستکش به عنوان نگهبانان اسکورت او را دور. مک کوئین شخصیت ماندگار جداسازی توسط منظم caroming توپ در برابر طرف کوچک دیواره سلولی هدف از بازی خود را به ظاهر به تحویل واقعی هاپ به دستکش خود را در هر زمان. هنگامی که نگهبانان آمده به حذف او را از خود راضی خود خوشحال و ظاهر کمی بدتر برای پوشیدن دارم. واقعی شکنجه می شده اند به دور توپ و دستکش.

چگونه می تواند ما را در انجام ورزش در انزوا? پس Mar. 11 هنگامی که NBA چراغ ملت در نظر گرفتن اجتماعی فاصله جدی ما شده است خواندن زیادی در مورد چگونگی “ورزشی” مرده است. هیچ بازی. هیچ مارس جنون. هیچ روز افتتاحیه. بازی های المپیک به تعویق افتاد. نویسندگان ورزشیچه آنها در مورد نوشتن? ESPN هشت (یا با این حال بسیاری از) سیستم عامل های رسانهآنچه می تواند آنها را نشان می دهد ؟ در سطح مردمی ما در حال تجربه ناگفته وثیقه بهداشت عمومی آسیب: جوانان و ورزش های تفریحی از بین رفته اند.

تا زمانی که وجود دارد Nerf بسکتبال وجود دارد می تواند ورزش در زمان COVID-19.

بیشتر: k.d. لنگ همه گیر لیست پخش

در سال 1969, برادران پارکر معرفی Nerf (NERF: “عدم گسترش تفریحی فوم”) یک فوم پلی اورتان توپ است که امن برای محیط داخل بازی.

Reyn Guyer که فقط پایان دادن به جهان چرخان, (آن مرد می دانست که چیزی در مورد بازی های داخلی) اختراع Nerf. مانند بسیاری از اختراعات بزرگ, Nerf رخ داده است توسط حادثه. Guyer و تیم او تا به حال شده است در مورد messing با یک ماده کف و به عنوان شما ممکن است انتظار می رود زمانی که شما با قرار دادن یک دسته از افراطی دانشمندان در یک اتاق با هم برای مدت طولانی از زمان, آنها شروع pelting یکدیگر با چیزهای سرگرم کننده است.

Renker به یاد می آورد که eureka لحظه: “همه ما متوجه است که چیزی بسیار هیجان انگیز اتفاق افتاده بود. در اینجا پنج ظاهرا رشد بچه ها پرتاب تکه های سبک فوم در هر یک از دیگر و هیچ کس صدمه دیده بود. ما تا به حال سهوا ایجاد شده برای اولین بار در جهان داخل سالن توپ و شکسته والدین حکومت ‘هیچ پرتاب توپ در خانه’.”

تبلیغاتی کپی اصلی Nerf توپ جعبه خواندن “امن! Nerf توپ ساخته شده است فوق العاده نرم و اسفنجی فوم مصنوعی. پرتاب آن را در اطراف در داخل خانه; شما نمی توانید آسیب لامپ شکستن و یا ویندوز. شما نمی تواند صدمه دیده نوزادان و یا افراد.”

بیشتر: فرار از فلوریدا: من از 2400 کیلومتر رانندگی به سلامت عقل کانادا

در سال اول خود را در بازار بیش از چهار میلیون Nerf توپ فروخته شد. در سال 1972 برادران پارکر معرفی “Nerfoop,” Nerf ball plus مینیاتوری سیم داخل حلقه بسکتبال که کاملا clasped بر روی استاندارد-عرض درب گنجه. به نه ساله من که نابغه بود.

من و برادرم بودند adopters اولیه. مطمئن شوید که هیچ چیز ضرب و شتم بازی در خارج. اما وقتی مامان گفت: زمان به آمده در آن زمان به در آمده است. و زمانی که مجبور داخل که Nerfثانیهoop بسته بر اندی گنجه اتاق خواب درب, شد, فضای کوچک برای راه اندازی ما hoop dreams.

ما فوق بشری چیزهایی که فقط Dr. J می تواند انجام دهد. ما تقلید فضل و عظمت والت “کلاید” Frazier. در آن حلقه کلاید و J می تواند بازی یک در یک. هیچ کس’s دیده می شود که قبل از, اما ما آن را دیدم.

من هرگز بازی را متوقف Nerf. در دانشکده حقوق آپارتمان در اواخر شب به من Nerf در حالی که حفظ عناصر اساسنامه تقلب. امروز شما در پیدا کردن سه Nerfoops بر در و دیوار از دفتر من. وقتی که من نیاز به ذهنی بالا بردن—به معنای واقعی کلمه فکر می کنم در خارج از جعبه—من به نوبه خود به Nerf.

بیشتر: قرنطینه ملت: در داخل مستند تغییر خواهد کرد که کانادا برای همیشه لطفا برای

داستان وجود دارد بر داستان basketball hall of famers که در آغوش مفهوم Nerfoop ایجاد موقت, امن, میکرو داخلی بسکتبال به عنوان یک زمین بازی از فرار و تخیل مدتها قبل از Nerf خرده فروشی اختراع.

اسپنسر هایوود iconoclastic همه ستاره که در نهایت گل پیروزی در دادگاه عالی ایالات متحده, بازی های برگزار شده پابرهنه در مجاورت خود را shanty در می سی سی پی, زمانی که مادر خود را پر croker گونی پر از پنبه خام و ژنده پوش اتصال در هر بشکه rim به یک قطب تلفن. لری براون تنها مربی برای برنده شدن در NBA و NCAA قهرمانی خم یک آویز به حاشیه خرد جوراب به صورت خالص و نورد کفش ورزشی, به توپ در داخل خود شرق بروکلین آپارتمان. پت اجلاس بی همتا زنان افسانه میخ تا آهن rim در خانواده hayloft و بازی تمام شب. جری وست, Mike Krzyzewski و بسیاری دیگر همه بحث در مورد چگونه بسکتبال رها انزوا و آزاد کردن ذهن خود را از آنها فوری, فیزیکی محیط زیست است. “من می توانم تصور کنید, التماس, ایجاد,” استیو نش در مصاحبه ای گفت: از کتاب بسکتبال: یک داستان عاشقانه. دو بار NBA MVP مورد استفاده در این بازی برای فرار از ضعف اجتماعی تنها توئین-ager در بریتیش کلمبیا نقل مکان کرد وجود دارد از آفریقای جنوبی.

زمان NBA enfant terrible Trae جوان به تازگی نوشته شده در #InHouseChallenge در توییتر, سه نقطه, شبیه سازی مته او ایجاد شده و در راهرو با جوراب و سبد لباس های شسته شده. او را از انزوا پیشنهاد کردم 2,000,000 views.

اگر شما نمی توانید به خرید یک Nerfoop من پیشنهاد می کنم یک لا Trae جوان و همکاران شما در پیدا کردن روح از Nerf. چون روح Nerf بسکتبال فرود می آید به طور مستقیم از روح بسکتبال. به همین دلیل آن را به خوبی کار می کند.

مشاهیر James اختراع بسکتبال با متمایز اصول کم مانع دسترسی و پادزهر به تنهایی و انزوا در ذهن است. او که برای بازی به عنوان یک پناهگاه برای کسانی که احساس برش در خارج به حاشیه رانده شده و چیره. بسکتبال بود به فرار از انزوااجتماعی یا فیزیکی. همین دلیل است که این بازی همیشه به حاشیه رانده شده و گروه مهاجران تبعیض نژادی در این بورس تنها به آسیب دیده اند.

نظر مشاهیر خود را در زمان اختراع خود را. او یک خارجی است که می خواهم فقط فرود در اسپرینگفیلد ماساچوست از کانادا دچار آسیب های روانی از دست دادن پدر و مادرش هر دو در سنین; فکری سرگردان که پس از اتمام الوهیت مدرسه تبدیل شده به دور از وزارت و تبدیل به تماس بالاتر—بسکتبال.

در حالی که جامعه شناس هلندی یوهان Vlieland در سال 1938 منی, کار, xxx همجنسگرا Ludens: مطالعه از بازی عنصر در فرهنگ توضیح می دهد که بازی همواره امن والا و فضای لازم را برای ما به پیدا کردن رهایی از دشواری شرایط انسانی بسکتبال یکی از تنها اشکال بازی ورزشی (“ورزشی”) که به ما اجازه می دهد که پیدا کردن که آزادی را با بازی به تنهایی. Nerf بسکتبال اتفاق می افتد به طور کامل پناهگاه در محل نسخه از بازی بسکتبال که سوخت تخیل jettison ما فراتر از ما محدوده.

که دیگر چیزی مشاهیر در نظر گرفته شده برای ما با بازی: تعالی.

بسکتبال در یک بسیار خاص و قانع کننده است که در مورد هوا ، آن را در مورد وزنی و defying gravity. زمانی که بازی در هوا ما را هیجان زده است. چرا که ما می بینیم آنچه که ما ممکن است قادر به به عنوان یک نژاد بشر است. چگونه بالا می تواند به ما پرواز ؟ چه مدت می تواند به ما ماندن وزن? آنها نمی, آنها تماس بگیرید Air Jordans برای هیچ چیز. زیرا زمانی که کودکان و بزرگسالان قرار دادن در کفش آنها می خواهند به پروازآنها می خواهند به مانند مایک.

ما می دانیم که ما نمی تواند پرواز کند. ما می دانیم که جاذبه است که بخشی از ما زمینی بیماری است. “اما یک مرد برسد باید فراتر از درک خود و یا آنچه را در بهشت،” نوشت شاعر رابرت براونینگ. هر جامعه باید به این باور چیزی است که وجود دارد بیشتر می شود و به انجام بیش از فقط آنچه را در مقابل چهره خود را. ما باید پرواز. یا ما باید جرات به رویای پرواز. که رویای یک بسکتبال رویا.

بسکتبال برنده جایزه جان ادگار وایدمن می نویسد و آن را به زیبایی: “زمانی که این بازی راه خود را قرار است به بازی بسکتبال اتفاق می افتد در هوا به هوای پاک; پرواز شناور بالاتر از طبقه معلق از راه مستضعف این زمین تصور کنید که خود را در رویاهای خود را.”

و این زمان ظلم و ستم. این بیماری که می آید برای همه و در عین حال می فرستد و ما را از یکدیگر; shut-در جداره کردن. در شهر من شهر نیویورک به نظر می رسد ممکن است ما بود در حالی که برای.

شما از دست ورزش ؟ شما را از دست ندهید که بی نظیر انسان بزرگ فرار ؟ برات آزادی است ؟ Nerfoop است رستگاری ورزشی در قرنطینه. آن است که استیو مک کوئین در جعبه.

آن را در یک لایحه محرک; ما ممکن است قادر به گرفتن یک coronavirus آزمون برای همه, اما ما می توانیم یک مرغ در هر گلدان و یک Nerfhoop در هر درب. در انجام این کار در یک کوچک اما راه ما می توانیم پیدا کردن فضا در حبس به فراتر از این در داخل به صورت رایگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de