چگونه دانشگاه های کانادا در حال ارزیابی دانش آموزان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

به عنوان یادگیری آنلاین نقل مکان موسسات و مدرسان نگاه راه هایی برای انعطاف پذیر باشید. عبور از شکست سیستم به جای نامه نمرات; تکالیف در ازای امتحانات. ماکارونی به جای خاک رس.

به تازگی به عنوان مارس 11th—همان روز که رسما تعیین شده COVID-19 یک بیماری همه گیر — آن را بیشتر یا کمتر کسب و کار به عنوان معمول برای دانش آموزان در دانشگاه های کانادا. سپس روز بعد Laurentian به حالت تعلیق در کلاس های حضوری تبدیل شدن به اولین دانشگاه دولتی در کانادا به انجام این کار. یک میزبان از مدارس دیگر به دنبال کت و شلوار بعد از آن روز و در ماه مارس 16th, تقریبا هر دانشگاه دولتی در این کشور به حال تعلیق در کلاس های حضوری برای بقیه مدت است. این حرکت تا حد زیادی به دنبال دستورات صادر شده توسط محلی مقامات بهداشت عمومی می گوید: Paul Davidson, رئيس جمهور از دانشگاه های کانادا به همین دلیل است که این تغییرات صورت گرفت در سرعت های مختلف در سراسر حوزه های قضایی است.

“در این فضا از یک هفته بیش از یک میلیون آموزان منتقل آنلاین” دیویدسون می گوید. “هر تلاش ساخته شده است برای کمک به دانش آموزان خود را کامل سال.” دانشگاه ها برای تکمیل طرح مدت زمستان با تکیه بر آموزش آنلاین ابزار از جمله زندگی می کنند و از قبل ضبط شده سخنرانی و بحث گروهی انجام شده از طریق ویدئو کنفرانس ابزار مانند زوم. بی سابقه حرکت به وب ارائه شده یک سری از چالش ها اعم از مسائل فنی با حرکت مواد البته حاضر به مذاکره تفاوت در دسترسی دانشجویان به منابع محاسباتی. “در تجربه من این است که یک کمی اینجا و یا وجود دارد,'” ربکا گائو که مطالعات ادبیات انتقادی نظریه و تاریخ در دانشگاه تورنتو گفت: در هفته گذشته. “متفاوت قابلیت اتصال به اینترنت از دست دادن مقدار زیادی از بحث های کلاسی و کلی عجیب و غریب بودن این وضعیت را ساخته اند آن هم از نوع واقعا دشوار است به یاد بگیرند.”

بسیاری از موسسات مانند دانشگاه واترلو که در حال حاضر بیش از 600 به طور کامل دوره های آنلاین—با تکیه بر ramping تا زیرساخت های موجود برای یادگیری دیجیتال. “تا کنون ما را به اجرای هر گونه مشکلات عمده در نظر پلتفرم و تکنولوژی می گوید:” Feridun Hamdullahpurرئیس جمهور از دانشگاه واترلو است. “اما هنوز هم چالش های عمده ای برای مقابله با است.” یکی از این او می گوید که چگونه به جای co-op دانش آموزان, بسیاری از آنها تا به حال به طور ناگهانی به خانه بازگشت از سرمایه گذاری بین المللی. Hamdullahpur می گوید که زمان co-op دانش آموزانی که تا به حال خود را به مدت مختل خواهد شد و هنوز هم دریافت اعتبار. “برای دانش آموزان در ترم بهار ما در حال کار با کارفرمایان برای بررسی از راه دور کار فرصت باید که هنوز هم لازم است,” او می گوید. “در صورتی که خود را برنامه ریزی شده کار نمی تواند ادامه با توجه به حوادث ما را ساخته اند آن را ممکن است به کاهش دانش آموز به طور کلی co-op مدت کار مورد نیاز توسط یک ترم.”

مرتبط با: کروناویروس در کانادا: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما برای صاف منحنی’ در جریان است

در برخی موارد حتی با زیرساخت های مناسب در جای خود حرکت مواد دوره آنلاین است که به دور از آسان است. “من آموزش دهد یک زندگی-دوره مطالعه با استفاده از خاک رس—شما نمی توانید دست استودیو مبتنی بر از که می گوید:” فرانسیس Lebouthillier استاد و صندلی مجسمه سازی/نصب برنامه در دانشگاه OCAD. “من استفاده می شود برای ضبط فیلم ها نسخه ی نمایشی و قرار دادن آنها آنلاین, اما ما تا به حال برای دریافت خلاق با مواد. اگر آنها نمی توانند رس من گفتن دانش آموزان به استفاده از هر چیزی که آنها را در خانه های خود را—استفاده از ماکارونی اگر شما به. ما باید به آنها گزینه های تحت این شرایط چالش برانگیز.”

ارزیابی از کار دانشجویی است دیگر موضوع مهم. دانشگاه آلبرتا منتقل شده به یک پاس/خرابی سیستم به جای نامه نمرات. “ما می دانیم که در هفته های آینده ما انسان و ویژگی های منابع کشیده می شود و حتی بیشتر از آنها در حال حاضر به عنوان اعضای هیات علمی و کارکنان نهفته است. بدون این منابع و بدون تغییر, ما نمی خواهد بود قادر به ارائه خدمات عادلانه و منصفانه ارزیابی برای دانش آموزان می گوید:” ملیسا Padfield, معاون شهردار و دانشگاه ثبت نام در دانشگاه آلبرتا. “این اقدامات شدند بهترین روش برای اطمینان از مدرسان و دانش آموزان می توانند با موفقیت کامل زمستان سال 2020 مدت است.”

اما بسیاری از دانش آموزان در دانشگاه آلبرتا ناراضی هستند و با این حرکت به عنوان منعکس شده توسط یک دادخواست به مخالفت با سیاست های که تا به حال بیش از 11,000 امضا در زمان نوشتن. اتان Kreiser سوم-سال دانشگاه آلبرتا دانشجویی که به این درخواست می گوید: دانش آموزان باید این گزینه را در دوره های اعتباری/اعتباری ندارد و اساس اما نباید مجبور به انجام این کار. “ما به عنوان یک دانش آموز پایه پرداخت پول برای دریافت یک نامه درجه یک مشارکت روبان,” او می گوید. “برای دانش آموزان با استفاده از, به, پزشکی, قانون, داروسازی, دندانپزشکی, مدرسه گراد بورسیه و بسیاری از زمینه های دیگر ارائه نمی انتخاب می تواند آسیب های آینده خود را.” در ضمن دانشگاه کلگری انتخاب را به دانش آموزان گزینه ای برای دوره های روی یک پاس/خرابی اساس اگر آنها مایل به انجام این کار.

مرتبط با: کروناویروس در کانادا: چگونه تست کنید با چه علائم هستند که در آن برای دریافت کمک

در سراسر هیئت مدیره یک تاکید قوی بر انعطاف پذیری به نظر می رسد در حال اجرا تم. “این ممکن است در مورد ارائه نهایی واگذاری به جای یک آزمون و یا شاید یک مشترک امتحان نهایی. آن را در مورد درک است که برخی از دانش آموزان نمی قادر خواهد بود به انجام همه چیز در یک جدول زمانی با تکنولوژی در حال رفتن به شکستن برخی نمی خواهد که وای فای در خانه و غیره می گوید:” Alison Flynn, دانشیار در گروه شیمی و biomolecular علوم در دانشگاه اتاوا. “این رفتن به مخل و حفظ ارتباط با دانش آموزان از طریق انتقال است که واقعا برای من مهم است.”

اشلی ثروت پنجم-سال دانشجو در رشته زبان فرانسه و انگلیسی در دانشگاه مونکتون دریافت یک بررسی از یکی از استادان درخواست برای انتقادات و پیشنهادات در استراتژی های یادگیری از جمله سوالات در مورد دانشجويان دسترسی مورد نیاز مانند این که آیا آنها از این فن آوری به معنی پیوستن به یک زمان واقعی کنفرانس تماس بگیرید. “آن شده است قریب به اتفاق در زمان به دلیل حجم خالص جدید و غیر منتظره اطلاعات اما این مدرسه در حال انجام بهترین خود را به مطمئن شوید که همه مطلع از هر گونه تحولات جدید می گوید:” ثروت.

یک enlivened گفتگو در مورد آموزش است که با توجه به برخی از مدرسان عمده حاصل از بحران است. بین المللی Facebook گروهی به نام “همه گیر تعلیم و تربیت” که در آن بیش از 26,000 اعضای ارز راهنمایی در مورد آموزش آنلاین ایجاد شده است. “این واضح است که در شرایط ایده آل که در آن به جرم مهاجرت دوره های آموزشی آنلاین, اما این ساختمان جامعه است که اتفاق می افتد بین اساتید بین دانش آموزان و در سراسر گروه های تحقیقاتی فوق العاده است می گوید:” فلین.

دانشگاه بسیج برای تنظیم به یک بحران است که در حال حرکت در سرعت گیج کننده اما چالش های فراوان برای دانشجویان و استادان به طور یکسان. “این حادثه واقعا برجسته پیچیدگی از این موسسات که بسیاری از آنها مانند شهرهای کوچک می گوید:” Davidson. “دانشگاه باید یک برنامه ریزی کمیته مسئول رسیدگی به شرایط اضطراری, اما من مطمئن هستم که کسی پیش بینی چیزی به عنوان گسترده و به سرعت در حال حرکت به عنوان این. دانش آموزان رفاه و سلامت روانی شده است به عنوان یک اولویت مهم به عنوان قدردانی می کنیم که این بی ثبات شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im