چگونه مواد غذایی اختلال در عرضه از COVID-19 هستند که منجر به قیمت های بالاتر برای مصرف کنندگان

Q&A: یک انتاریو مزرعه و trucking operator توضیح می دهد که چگونه COVID-19 ساخت تولید گران تر

COVID-19 دارای طرح میتوانست به کانادا عرضه مواد غذایی زنجیره ای. گیاهان را تعطیل, فروشگاه های مواد غذایی در حال مبارزه برای نگه داشتن قفسه های خود مواجه نگردند و کشاورزان مجبور به دست و پنجه نرم کردن با کمبود نیروی کار و تولید gluts. به عنوان یک نتیجه قیمت مواد غذایی در حال حاضر رو به افزایش است.

روز سه شنبه نخست وزیر جاستین ترودو اعلام آخرین coronavirus بسته کمک این یک هدف در کشاورزی-بخش مواد غذایی از جمله $77 میلیون دلار برای پردازنده های مواد غذایی به حفظ کارگران امن 125 میلیون دلار برای کمک به گاو و گراز تولید کنندگان و 50 میلیون دلار در یک مازاد مواد غذایی خرید برنامه.

اسکات Biddle است کسی که با یک چشم انداز منحصر به فرد در کانادا عرضه مواد غذایی به عنوان صاحب Scotlynn گروه یک مزرعه بزرگ تولید کننده مواد غذایی و شرکت حمل و نقل در ویتوریا, Ont., جنوب غربی همیلتون, Ont. در نزدیکی ساحل دریاچه ایری. Scotlynn اجرا می شود ناوگان خود را از 350 کامیون و مدیریت 2,000 بیشتر حمل محصولات غذایی از کانادا به آمریکا و آوردن تولید به انتاریو است. آن را نیز به اجرا در مزارع در هر دو طرف مرز از جمله یکی از بزرگترین کانادا مارچوبه مزارع و همچنین تولید ذرت و هندوانه و کدو تنبل است.

Maclean’s صحبت Biddle در مورد مشکلات COVID-19 باعث شده است که به کانادا به هم پیوسته سیستم غذایی. مصاحبه ویرایش شده برای ظهر.

س: از کجا آیا شما از دیدن بزرگترین اختلال در کانادا عرضه مواد غذایی زنجیره ای است ؟

یک: ما حمل و نقل بسیاری از southbound حمل و نقل از کسب و کار در کانادا برای تولید مناطق در آمریکا و با استفاده از این کامیون به تولید بازگشت به کانادا. اما در حال حاضر شما باید گیاهان در اینجا است که آهسته و یا به طور موقت تعطیل امکانات خود را, بنابراین ما نیاز به پرداخت هزینه برای بسیاری از تجهیزات به اجرا کامیون خالی به بسیاری از این مکان های ایالات متحده به مواد غذایی را به انتاریو است. که بدیهی است که هزینه های بیشتر و آن را با قرار دادن قیمت از تولید تا.

س: با چه مقدار ؟

یک: این واقعا بستگی به محصول و چقدر در کامیون. اما آن می تواند هزینه در هر نقطه از $3 ، 000 به $5,000 بار بیشتر در هزینه ها فقط به خالی کردن کامیون به تولید مناطق. آن را اساسا هزینه های مصرف کننده پول بیشتر به دلیل فلفل در حال رفتن به فروش برای $5 در مقابل $2.50 یا هر آنچه در آن است.

جزئیات: ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: $252 میلیون دلار برای کمک به صندوق کشاورزی-صنایع غذایی (متن کامل)

س: آیا می توانید به من یک مثال از آنچه که اختلال به نظر می رسد مانند ؟

یک: شما باید Ferrero Rocher گیاه [که باعث می شود Nutella و دیگر محصولات در Brantford Ont]. آنها به طور موقت بسته و امکانات خود را. گیاهان گوشت را بسته اند و یا آهسته. بستنی چیز فاسد شدنی هر چیزی مرتبط با غذایی, این چیزی است که ما مسافت. بسیاری از است که آهسته و یا متوقف شده است. اما ما هنوز هم نیاز به قرار دادن کامیون به کالیفرنیا فلوریدا, واشنگتن, New Jersey, و به تولید بازگشت.

س: چه در مورد در کشاورزی سمت کسب و کار شما. آنچه این وضعیت شده است مانند وجود دارد ؟

یک: ما تلاش کرده ایم آوردن کار دریایی با محدودیت و محدودیت های اضافی قرار داده و در محل توسط بخش بهداشت محلی. [دولت فدرال موظف است کارگران موقت خارجی باید باقی می ماند در انزوا به مدت دو هفته در حالی که Haldimand-Norfolk واحد بهداشت نیز گفت: بیش از سه خود جدا کارگران اشغال می توانید یک bunkhouse که برخی از آنها طراحی شده به خانه ده.]

ما به طور معمول را در 242 بچه ها. ما قادر به دریافت در 207 از مردان ما از مکزیک تا کنون و در روز شنبه ما رو 130 از آنها در خارج از قرنطینه برای شروع است. ما برای اولین بار است که محصول مارچوبه. ما باید به اندازه کافی مردان در مزرعه به کارها آغاز شده است. اما ما سخت به نوبه خود به یک مقدار زیادی از کار محلی و دانش آموزان به نگه داشتن چیزهای در مسیر به محصولات کشت.

س: چه شد که بود ؟

یک: ما خوش شانس هستید ما می آیند از یک شهر کوچک کشاورزی در جامعه با تعداد زیادی از دانش آموزان که استفاده می شود به کار در مزارع و اخلاق کاری بزرگ بنابراین ما قادر به جذب کافی که در حال حاضر ندارد و دیگر مشاغل.

س: چه شما باید انجام دهید برای نگه داشتن کارگران از خود جدا?

یک: با توجه به این سه مرد در هر خانه محدودیت ما تبدیل به محلی متل ها و هتل ها. ما اجاره سه تمام هتل ها برای قرار دادن مردان ما در. ما باید امنیت و استخدام رستوران خود را از سه وعده غذا به همراه تنقلات در روز است. هزینه شمالی بیش از نیم میلیون دلار فقط برای قرنطینه ما کار و هزینه مواد غذایی است. هزینه های قابل توجهی هستند اما ما نیاز به کسانی که مردان پس از داشتن آنها در اینجا این است که یک گزینه برای ما است.

س: به دولت ارائه شده است برخی از تسکین است که کمک به?

یک: دولت با یارانه از 1500 $در هر مرد که در حال رفتن برای کمک به جبران کمی بیش از نیمی از هزینه های آن اما نیم دیگر در حال رفتن به رفتن به این محصول به طوری که محصول در حال رفتن به برای فروش بیشتر.

س: چقدر بیشتر ؟

یک: افزایش قیمت نخواهد بود که چشمگیر است. شما ممکن است صحبت کردن در $2 در یک مورد از 48 cobs ذرت. هندوانه ممکن است تا 50 سنت یا 75 سنت. این هزینه در حال حاضر برای حمل و نقل تولید به انتاریو با هیچ عازم جنوب حمل و نقل که قطعا در جایی که هزینه های بالاتر می آیند.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de