چگونه عزادار اتحادش را تغییر طول coronavirus: یک مدیر مراسم تشییع جنازه را تجربه

“من متوجه شدم چقدر مهم مراسم در پاسخ به هرج و مرج تجربه غم و اندوه. من احساس گیجی در حال حاضر از آنجا که من قادر به ارائه خدمات به خانواده های کسانی که راحتی.’

ریچارد پل 65 یک مدیر مراسم تشییع جنازه در پل کفن در Powassan, Ontario.

من شده اند در تشییع جنازه کسب و کار از روز به دنیا آمدم. من یاد گرفتم که همه چیز در مورد این حرفه را از پدر من که یاد گرفتم از پدر خود ندارد اما تا زمانی که من در زمان دانشگاه رشته های روانشناسی که من متوجه شدم چقدر مهم مراسم در پاسخ به هرج و مرج تجربه غم و اندوه. من احساس گیجی در حال حاضر از آنجا که من قادر به ارائه خدمات به خانواده های کسانی که راحتی.

هنگامی که ما تجربه از دست دادن جمله اخیر وقایع وحشتناک در نوا اسکوشیا وجود دارد که طبیعی تکان دهنده از تمایل به کمک به کاهش درد و رنج به معنای از اعمال بی معنی و اهمیت دادن به زندگی به پایان رسید. من فکر می کنم همه ما از آمدن به درک که فعالیتهای مجازی—اگر چه بهتر از هیچی نگه فقط یک سایه از سود نسبت به قادر به بیان دست دادن و غم و اندوه زمانی که ما از لحاظ جسمی با هم.

آخرین ما “سنتی” تشییع جنازه در پل کفن شد بر Mar. 9. تمام کلیساها را پس از بسته شده و سوگ قدرت انتاریو دستور داده است که در طول COVID-19 گیر تمام فعالیت های تشییع جنازه, آیا در داخل یک کفن و یا در خارج در یک گورستان در حال حاضر محدود به 10 نفر و در مجموع. در نوا اسکوشیا حداکثر پنج نفر. در نیوفاندلند زیرا آنها می توانند بسیاری از استان COVID-19 موارد به یک مراسم تشییع جنازه ملاقات رخ داده است که در ماه مارس افسر ارشد پزشکی بهداشت دستور کامل ولایتی بان کی مون در مجالس ترحیم و بیدار.

بیشتر: زمانی که زندگی واقعی تبدیل سورئال

آن را به ذهن من است که من در افزایش خطر ابتلا به این ویروس به دلیل از کار من, اما من احساس می کنم آماده چون من از طریق ایدز در 1980s. که زمانی که من شروع به استفاده از universal precautions, که در اصل به معنی درمان هر یک از بدن آن را به عنوان اگر شما با یک transmutable بیماری است.

پس از محدودیت های اعمال شده از COVID-19 ما در پاسخ به 20 مرگ و میر در هیچ یک از آنها با توجه به COVID-19. تقریبا یک سوم از مشتریان من برای انتخاب فوری هولوکاست و هیچ مراسم اما بقیه داشتن برنامه های مراسم تشییع جنازه به طور نامحدود به تعویق افتاده و یا به طور کامل لغو شود.

(عکس توسط اسحاق پل)

بسیاری از خانواده من به تازگی به خدمت پذیرفته اند محدودیت های تحمیل شده بر خود را به مراسم تشییع جنازه فعالیت با استعفا و درجات مختلفی از نا امیدی. یک خانواده عصبانی بود به دلیل محدودیت های اعمال شده بودند آنها را وادار به سوال: چه کسانی مجاز به آمدن به تشییع جنازه ؟ این یک سوال بسیار دشوار است و همه من می توانم انجام شد تکرار کنم که من فقط رسول در اینجا.

برای سال, من احساس کردم که در آمریکای شمالی تشییع جنازه شیوه های لوکس است که مردم جنگ زده و یا کشورهای در حال توسعه هستند و نه لزوما فراهم است. من نمی توانم تصور کنید که چگونه روده-wrenchingly دردناک آن خواهد بود که من و مادر یا فرزند گذاشته و به استراحت در یک گور جمعی مانند ما دیده ایم در کشورهای دیگر است. حتی در حال حاضر ما هنوز در حال پیدا کردن راه هایی به تمام مشتریان ما فردی خدمات.

بیشتر: قرنطینه ملت: در داخل مستند تغییر خواهد کرد که کانادا برای همیشه لطفا برای

یک نمونه بود و مادام العمر ساکن جامعه ما که در شرایط عادی خواهد به حال یک ملاقات پس از کاتولیک توده کفن و دفن مراسم و پذیرش است. هیچ کدام از این اتفاق افتاده است. در عوض برای اولین بار در حرفه ای مادام العمر در این صنعت تا به حال چندین اتومبیل در جلوی خانه مراسم تشییع خانه تا پنج فرزندان و خانواده خود را می تواند در به طور جداگانه و صرف زمان خود را با مرحوم پدر و عزادار مادر است. هر جشن زندگی و یا یادبود مراسم به طور نامحدود به تعویق افتاد تا COVID-19 محدودیت برداشته می شوند.

من گواهی مرگ مربی و رضایت بخش ترین بخشی از کار من این است که قادر به کمک به مردم کار را از طریق غم و اندوه خود را. در حال حاضر من احساس می کنم بیشتر درمانده تر از من تا کنون در این صورت از خانواده ها به دنبال دل شکسته, نه تنها با مرگ اما ناتوانی خود را به “انجام کار درست” در حافظه از یک دوست خود را.

پس COVID-19 محدودیت های ما جلوگیری از نمایش و حمایت از یکدیگر راه من به طور معمول تشویق, در حال حاضر, من به مردم توصیه فراتر از platitudes مانند “اگر وجود دارد هر چیزی که من می توانید انجام دهید, اجازه دهید من می دانم” یا “متاسفم برای از دست دادن خود را.” به جای به اشتراک گذاری با معنی حافظه و یا داستان در مورد مرحوم. ما آنلاین یادبود صفحه: کسی که به تازگی به او گفت: چگونه کسی که مرده بود به معنای بسیار به او بود چرا که آنها هر دو به سرطان در همان زمان. داستان هایی که واقعا اهمیت دادن به حافظه از زندگی برای بازماندگان—آن را به یک اضافه جم در قفسه سینه گنج از خاطرات.

پس از coronavirus محدودیت ها برداشته ما نیاز به اقدام برای حمایت سوگوار: به حمایت بدون اینکه خواسته; به ارائه برخی از مواد غذایی به بچه ها به پارک; yo کمک کند با لباس های شسته شده, حیاط تمیز کردن. ما نیاز به حمایت است که ما می اید به طور معمول ارائه شده در مراسم تشییع جنازه.

—همانطور که به Ishani Nath

(عکس توسط اسحاق پل)

پل در شمال خلیج سردخانه. در طول COVID-19 گیر او نیاز به پوشیدن حفاظت اضافی.

“من جعبه از کاغذ ماسک و من در واقع اصلا یک سرنخ که چگونه من N95 ماسک. من شده است صحبت کردن با یک تامین کننده در برامپتون در مورد ماسک و دستکش و کیسه های بدن و از آنها به من گفت که می تواند آنها را تامین حمل در حدود سه هفته… من امیدوار هستم من می توانم تا آخرین است.”

(عکس توسط اسحاق پل)

پل پر کردن فرم در کوره های جسد سوزی

“یک بخشنامه از سوگ قدرت انتاریو که crematoriums بود باز هفت روز هفته و این که آنها اجازه نمی دهد هر گونه انباشت بدن در طول COVID-19. به عنوان یک مقایسه, من دیده ام crematoriums در گذشته دریافت backlogged چرا که آنها چوب به سه cremations هر روز در یک جمعه به جمعه برنامه. من رفت و به ارائه یک هولوکاست ظرف و آنها تا به حال هیچ بدن ذخیره می شود چرا که آنها در حال کار هر روز و پردازش بدن حق دور.”

(عکس توسط اسحاق پل)

پل ذخیره سازی نشانه در گورستان زمستان طاق.

“زمستان خرک یک ساختمان در ملک از گورستان که ساخته شده برای استفاده از طبیعی سرمای زمستان برای حفظ بدن تا فصل بهار هنگامی که به گورستان می توانید حفاری گورهای دوباره. در حال حاضر ما نیست با پیش بینی افزایش در مرگ و میر مانند ما دیده ایم در کشورهای دیگر است. این فکر است که اگر هر کس چوب به قوانین و مقررات دارد و نمی توان افزایش نیاز به فروشگاه بدن چون ما قادر به ادامه با استفاده از کوره های جسد سوزی یا گورستان به عنوان به زودی به عنوان یک مرگ رخ می دهد. اگر وجود دارد در حال مرگ و میر بیشتر از من می تواند دفن یا سوزاندن ما را مجبور به استفاده از ما زمستان خرک تا پایان ممکن است.”

(عکس توسط اسحاق پل)

دفن در حال انجام است اجتماعی-فاصله در محل قرار داده

“ما در زمین تدفین در اواسطمارس تا حدی با توجه به اوایل بهار که کمک به گرم شدن زمین بلکه به دلیل نگرانی اطراف دولت پیش بینی قریب الوقوع افزایش coronarvirus مرگ و میر. با توجه به دستورالعمل جدید حداکثر نه نفر به علاوه روحانیت فرد مجاز به حضور در این graveside مراسم و همه آنها باید تمرین فیزیکی فاصله.”

(عکس توسط اسحاق پل)

پل به عنوان بازگشت به خانه و خانواده خود را

“یکی از جهات از سوگ قدرت انتاریو است که برای درمان هر یک از بدن مانند آن است که یک COVID-19 بنابراین من تمام اقدامات احتیاطی من احتمالا می تواند به محافظت از خودم. اگر من محافظت شده و سپس خانواده من محافظت شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de