چگونه تعطیلات خود را با تغییر در NSW

نیو ساوت ولز ساکنان اجازه خواهد داشت به سفر منطقه ای از جمله برای تعطیلات از ژوئن 1, NSW برتر Gladys Berejiklian تایید کرده است.

صحبت کردن با رسانه ها در چهارشنبه Ms Berejiklian تایید کرد که در حالی که زمینه های منطقه ای قادر خواهد بود به استقبال گردشگران – تعطیلات در حال حاضر می تواند بسیار متفاوت از آنها قبل از همه گیر.

“شما می توانید در تعطیلات با خانواده و دوستان خود را اما می دانم که تعطیلات شما در حال گرفتن از 1 ژوئن متفاوت خواهد بود به یک تعطیلات شما باید قبل از گرفته شده است,” او گفت:.

“ما می خواهیم مردم را به لذت بردن از خود را به احساس می کنم اما هیچ چیز ما همان است که در طول یک بیماری همه گیر.”

Ms Berejiklian توصیه می شود که گردشگران سفر در سراسر NSW نیاز به مراقبت بیشتری و برنامه ریزی, کتاب, آنلاین و دور از جمعیت زیادی – تکرار کرد که تعطیلات در سال 2020 خواهد بود بسیار متفاوت به آنچه که ما تجربه کرده ام قبل از.

مرتبط با: ما را دنبال کنید آخرین coronavirus پوشش

NSW تعطیلات در حال بازگشت از 1 ژوئن.

“فکر می کنم در مورد فرصت برای لذت بردن از محیط زیست در راه های مختلف” برتر گفت.

“از آن تاریخ بسیاری از ما نهادهای فرهنگی ما گالری های هنری و موزه ها و کتابخانه ها قادر خواهد بود برای باز کردن درهای خود را. اما دوباره آنها باید شرایط ویژه. این ممکن است شامل داشتن یک زمان خاص اجازه می دهد تا بیشتر در معرض استفاده از امکانات آن معنا رزرو جلوتر اما مطمئن شوید که شما را ترک رکورد اگر شما در حال بازدید از یکی از مکان های.

“ما می خواهیم مردم را به لذت بردن از فوق العاده, آزادی, اما این به آن معنی است که شما نیاز به فکر می کنم جلوتر و از پیش برنامه ریزی و قبول که هیچ چیز ما قبل از همه گیر کاملا مشابه خواهد بود در طول بیماری همه گیر. لطفا درمان خبر خوب با احتیاط.”

در طول همه گیر NSW است که فقط در یکی از دو کشور برای حفظ مرزهای باز در طول بیماری همه گیر. تاسمانی, Queensland, Northern Territory, استرالیا جنوبی و غربی استرالیا بسته مرزهای خود را به عنوان یک اندازه گیری برای صاف و منحنی سرعت گسترش ویروس.

مرتبط با: نیوزیلند معتقد اضافی تعطیلات عمومی برای تشویق سفر

Happy young woman swimming underwater in the tropical ocean

Ms Berejiklian گفت NSW به روی همه باز است از استرالیا

اما Ms Berejiklian گفت که او تا به حال هیچ قصد تبدیل ایالتی سفر به دور است.

“نیو ساوت ولز است که همیشه باز به استقبال مردم از کشورهای دیگر” او گفت:.

“ما قصد داریم به نگه داشتن مرزهای ما باز است. ما فکر می کنیم که بهترین ها را برای, New South Wales, بلکه, بهترین, برای, استرالیا است.”

علاوه بر آرامش بخش از سفر اقدامات در سراسر کشور Ms Berejiklian تایید بارها و باشگاه ها و رستوران ها و کافه ها در NSW قادر خواهد بود را به دو برابر تعداد آنها از کاربران در یک ماه است.

“کاملا” برتر گفت: وقتی پرسیده شد که اگر این تعداد را دو برابر در عرض یک ماه.

“که قطعا بر روی کارت. ما به دنبال به جلو به ادامه به کسانی که مکالمات با صنعت و کارشناسان بهداشت و درمان اما ما هم واقعا خوشحال می توانم بگویم این راهی است که در آن جامعه مورد احترام محدودیت.”

NSW برتر Gladys Berejiklian هشدار تعطیلات در حال حاضر خواهد شد بسیار متفاوت تر از قبل به این بیماری همه گیر. تصویر: AAP تصویر/دین Lewins.

فدرال وزیر گردشگری سیمون بیرمنگام به خواست دولت و قلمرو دولت به دنبال رهبری NSW و بازگشایی مرزهای خود را به داخلی تعطیلات سازان هنگامی که امن است.

“حتی اگر برخی از ایالت ها اجازه ندهید با ما سفر وجود دارد ما را دعوت کشورهای دیگر در اینجا” Ms Berejiklian گفت: دیلی تلگراف.

“کسانی متحده که رو کنترل مرز در محل فرض کنید ما در ادامه برای دیدن نرخ بسیار پایین از انتقال COVID-19 باید به دنبال در باز کردن مرزهای خود را,” او گفت: نه در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net