چگونه است که دولت در واکنش به شیوع کروناویروس? بد نیست بگویم کانادایی.

فیلیپ J. فورنیر: جدید Angus Reid نظرسنجی می گوید تقریبا نیمی از کانادایی تایید اتاوا پاسخ—با نظرات تا حد زیادی تقسیم در امتداد خط حزب

در حال حاضر با بیش از 120 ، 000 نفر در سراسر جهان آلوده (و شمارش) در بیش از صد کشور انتشار COVID-19 ویروس گرفته شده به نوبه خود برای بدتر در هفته گذشته. روز گذشته سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد از زمان شیوع بیماری تا به حال رسما تبدیل به جهانی همه گیر.

اعداد در کانادا باقی می ماند متوسط با کمی بیش از یک صد مورد تأیید از دیروز. اما این اعداد باید با خوشنودی به دلیل آن ممکن است به سادگی به معنای ما در مراحل اولیه نمایی منحنی است که تا کنون با دقت به تصویر کشیده ویروسی گسترش در کشورهای دیگر مانند ایتالیا – که در آن سیستم بهداشت عمومی به طور کامل غرق شده با بیش از 12000 موارد و متاسفانه 800 مرگ و میر و شمارش.

دیروز جاستین ترودو اعلام کرد یک بسته طرح کمی بیش از یک میلیارد دلار برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس در حدود نیمی از آن منتقل خواهد شد به استان ها و مناطق. معاون نخست وزیر Chrystia Freeland ominously اعلام وضعیت بدتر خواهد شد بهتر از آن بهتر می شود.

هفته گذشته آنگوس رید موسسه نظرسنجی کانادایی در برداشت خود را از بحران کنونی و عملکرد سیاسی خود کلاس. با توجه به آمار منتشر شده در یکشنبه, 42 درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند که COVID-19 شیوع تشکیل یک تهدید جدی در کانادا, یازده نکته پیاده روی از اوایل فوریه. با این وجود 58 درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند که تهدید شده است پر از شکوفه.

به این سوال: “آیا شما فکر می کنید دولت استانی در حال انجام است خوب یا بد کار اداره کل این موضوع در مورد کوروناویروس?”, در اینجا نتایج:

از ساحل به ساحل, 51 درصد از کانادایی ها خود را باور استانی دولت در حال دست زدن به بحران و 26 درصد اعتقاد دارند مخالف است. اگر چه تفاوت های منطقه ای باقی می ماند متواضع ما متوجه این است که اهالی بریتیش کلمبیا (62 درصد) و Quebecers (60 درصد) را نگه دارید بهتر است نظرات خود را مربوطه استانی دولت در حالی که تنها 40 درصد از بهره باور جیسون کنی و تیم او در حال دست زدن به این وضعیت خوبی است.

همانطور که برای برداشت از دولت فدرال یکی دو کانادایی ها (49 درصد) نگه داشتن یک دیدگاه مثبت از دست زدن به آن تا کنون اگر چه ما باید صبر کنید و ببینید که آیا دیروز بسته کمک اعلام خواهد حرکت سوزن در همه. منطقه ای آن است که دوباره در بریتیش کلمبیا که رضایت بالاترین است با 57 درصد است. در آلبرتا تنها 38 درصد از پاسخ دهندگان تایید دولت فدرال مدیریت بحران – تنها در مراکز منطقه ای که در آن منفی انداز پیش افتادن مثبت:

در آنگوس رید نظرسنجی گزارش این نتایج نیز توزیع شده در طول سیاسی اولویت از پاسخ دهندگان و شاید جای تعجب نیست نمایش از پاسخ دهندگان سقوط بیشتر همراه حزبی خط. از این گزارش: “در حالی که نظرات پایدار در سراسر سن و جنسيت و کسانی که به حمایت از حزب محافظه کار هستند و به شدت انتقادی از دولت پاسخ, در حالی که هر دو در گذشته NDP و لیبرال رای دهندگان بیشتر مثبت است.”

در واقع اکثریت قریب به اتفاق حامیان محافظه کار (65 درصد) بر این باورند که دولت فدرال در حال انجام یک کار بد دست زدن به این وضعیت و حتی بیشتر اکثریت حامیان لیبرال معتقدند برعکس. در اینجا نتایج: با توجه به وابستگی حزبی:

تعصب heck از مواد مخدر به عنوان رود. حتی ارین o’toole, یکی از نامزدهای پیشرو برای CPC رهبری توییتی زیر را در هر دو زبان رسمی دیروز:

ما باید از استرس که آنگوس رید بود که در این زمینه در مارس 5-6 برای این نظرسنجی از این رو قبل از دولت فدرال بسته کمک کنند. خواهد استانی دولت, قانون اساسی مسئول مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور بود راضی به این اورژانس اقدامات از اتاوا? را باید بسیار به زودی.

این شیوع رسیده است جهانی همه گیر سطوح با این وجود ممکن است نور در انتهای تونل. با توجه به یک گزارش از فوربس کره جنوبی عفونت نرخ کاهش یافته است در روزهای اخیر به معنای این کشور ممکن است تثبیت گسترش ویروس.

این اقدامات پیشگیرانه از کره جنوبی دولت—حصول اطمینان از آزاد و گسترده عمومی تست برای COVID-19—به نظر می رسد که متولد میوه حاوی ویروس است. در اینجا به این امید که دیگر دولت ها در سراسر جهان گرفته اند توجه کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de