هری و مگان می خواهید حریم خصوصی. آنها طلب حفظ حریم خصوصی.

آنها همچنین معروف ترین زن و شوهر در جهان انجام می دهند که غیر قابل تصور: خروج کامل خود را در زمان سلطنتی نقش “شروع به ساختن شاد و صلح آمیز زندگی جدید” به عنوان شاهزاده مادر بزرگ ملکه الیزابت دوم اعلام کرد در ژانویه. 18. “تصمیم گیری است که من را ساخته اند برای من و همسرم به گام به عقب است که من ساخته شده به آرامی” هری پاتر و شاهزاده گفت: مهمانان در جمع آوری کمک های مردمی شام در لندن شب بعد. “من می دانم که من همیشه آن را بدست راست اما تا آنجا که این می رود, واقعا وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر است.”

او احساس می کند در این راه چون از درد و از دست دادن است که بی امان توجه رسانه ها باعث شده است که خانواده اش از جمله نقش آن در مرگ مادرش دیانا شاهزاده ولز در سال 1997. “هر بار که من یک دوربین در هر زمان تنها می شنوم یک کلیک در هر زمان تنها من یک فلش آن را به من طول می کشد مستقیم بازگشت” هری گفت: سال گذشته است. “من عمیق ترین ترس تکرار تاریخ خود را,” او نوشت: زمانی که اعلام کرد که Meghan بود تحت پیگرد ایمیل در روز یکشنبه آخر پاییز. “من دیده ام چه اتفاقی می افتد زمانی که کسی من عشق است تا مشخصی به نقطه ای که آنها دیگر درمان می شود و یا دیده می شود به عنوان یک شخص واقعی است. من مادرم را از دست داده و در حال حاضر من سازمان دیده بان همسر من, سقوط قربانی به همان نیروهای قدرتمند.”

جزئیات: هری و مگان تاریخی مقابله با ملکه

بنابراین دوک و دوشس ساسکس خشمگین بودند که paparazzi تصاویر مگان در راه رفتن خود را در نزدیکی B. C. با نوزاد مورچه بسته به قفسه سینه او بودند منتقل می شود در سراسر جهان. زن و شوهر, قانون شرکت Schillings با ارسال نامه ای به خورشید و روزانه ایمیلهای انگلیسی, شایعات است که پخش تصاویر را در صفحات اول و تهدید اقدام قانونی بیش از انتشار آنها. هری و مگان ادعا کرد که عکس های گرفته شده توسط یک عکاس کمین در بوته. و همچنین سلطنتی وکلا ادعا شده که عکاسان دیگر در تلاش بودند برای گرفتن عکس از زن و شوهر از طریق ویندوز خود را اقامت در کانادا.

انتقال این تصاویر در سراسر جهان را افزایش می دهد یک سوال اساسی: چه مقدار از حریم خصوصی می تواند هری و مگان در واقع در حال حاضر که آنها در حال ترک حفاظت از خانواده سلطنتی و املاک وسیع? “برای هم بودن آنها بزرگترین داستان روی این سیاره می گوید:” ویکتوریا داور سلطنتی مفسر برای سی ان ان. “اشتها برای همه چیز هری و مگان حریص است.”

حتی اگر دوک و دوشس شد به طور مداوم در سرفصل خود را قبل از Jan. 8 اعلام چند paparazzi تصاویر از آنها تا کنون ساخته شده آن را به رسانه های بریتانیا. که تا حدودی به این دلیل خود را در خوابگاه جمع شده در پشت لایه هایی از دولتی حمایت می کند. خانه خود را در بریتانیا Frogmore کلبه واقع در محدودههای امن از خانه بزرگ پارک از قلعه ویندسور. محل سکونت فعلی خود را بر روی یک شبه جزیره منزوی در نزدیکی ویکتوریا در جزیره ونکوور و نگهبانی 24/7 توسط بریتانیا و دولت کانادا پرسنل امنیتی.

آنها نیز لذت می برد یک درجه حفاظت از بررسی دقیق و حساب شده از یک توافق نانوشته بین Windsors و انگلیسی را فشار دهید. برای سال شده است وجود دارد یک معامله بین سلطنتی پدر و مادر و مطبوعات جریان اصلی که شامل شایعات در بریتانیا. در ازای ارائه تصاویر کاخ سلطنتی کودکان انگلیسی, پرس برگ کودکان به تنهایی (که نه در خسروانه تحریم حوادث) و نه انتشار paparazzi تصاویر. توافق با این نسخهها کار مانند یک واکسن—آن را 100 درصد موثر است اما آن را نگه می دارد به عقب بدترین اثرات در سراسر جهان “پرده افراد مشهور” میباشد.

اما حتی به طور منظم پوشش رسانه ای در بریتانیا می تواند قریب به اتفاق کسانی که در کانون توجه است. “برای شاهزاده هری این همه همان چیزی که تهاجم به حریم خصوصی” توضیح می دهد که داور که پدر Dickie, داور, شد سلطنتی روزنامه نگار قبل از کار به عنوان سلطنتی دبیر مطبوعاتی در طول 1990s هنگامی که یک گرگ از paparazzi دنبال شاهزاده دی. “او شاهد فشار تعقیب مادرش; او هرگز از هم جدا paparazzi عکس از مشروع عکاسی,” او می گوید.

هنوز کانادا ممکن است ارائه Sussexes با بهترین شانس را برای خصوصی زندگی خانوادگی آنها می خواهند. بر خلاف در بریتانیا و ایالات متحده آمریکا و کانادا فرهنگ—رسانه—شهرت برای پرداختن به زندگی خصوصی چهره های عمومی, مگر اینکه آنها را به طور مستقیم تاثیر شغل خود را.

جزئیات: Meghan و هری مشکلات در حال حاضر شامل یک دعوای حقوقی مربوط به پدر او

“به نظر من که همه—این که آیا شما یک عنوان متصل شده به نام خود را یا نه—این حق برخوردار است که به برخی از درجه ای از حریم خصوصی می گوید:” مایکل McEvoy, British Columbia را کمیسر حریم خصوصی. او اشاره می کند که حتی به عنوان ویکتوریا-منطقه محلی صحبت از مواجهه با هری و مگان در حالی که راه رفتن و یا پیاده روی قبل از اعلام که آنها به پله از وظایف سلطنتی, هیچ, عکس های پدید آمده است. “من فکر می کنم آن را می گوید چیزی در مورد فرهنگ B. C. و کانادا مدنیت وجود دارد که در اینجا. مردم به طور کلی احترام به یکدیگر را در فضا می گوید:” McEvoy.

در کانادا با هم تداخل دارند استانی و فدرال قوانین حاکم بر حریم خصوصی و همچنین آزادی مطبوعات است. از ارتباط خاص به royals توسط B. C. را قانون حریم خصوصیاست که اجازه می دهد تا افراد به شکایت کسی برای تهاجم به حریم خصوصی و درخواست امداد رسانی تاکیدی از طریق دادگاه ها. که قانون این است که محتوا محور McEvoy توضیح می دهد. پس از سرگردان در اطراف یک پارک عمومی با کودک خود در نظر گرفته بود خصوصی بیشتر از ظاهر شدن در یک رویداد خیریه.

David Fraser, یک وکیل است که می نویسد: کانادا قانون حفظ حریم خصوصی, وبلاگ, موافق, و اضافه کرد که هری و مگان حرکت به کانادا و باز تلاش برای حفظ حریم خصوصی می تواند به تقویت خود را در مورد. “آنها به صراحت گام از کانون توجه خود را مشروع انتظار حفظ حریم خصوصی بالا می رود,” او توضیح می دهد. “شش هفته از هم اکنون مگان رفتن را از طریق درایو-از طریق Tim Hortons را انتخاب کنید تا قهوه نیست ارزش خبری دارند.” که ممکن است درست باشد اما این است: شانس Meghan رفتن برای یک دو دو خوب نیست.

حفظ حریم خصوصی است “تنها در منطقه از قانون به طور خاص طراحی شده برای محافظت از احساسات یک فرد می گوید:” فریزر یک شریک در هالیفاکس-بر اساس قانون شرکت از McInnes کوپر. “آن متفاوت بوده و فرد به فرد—برخی اجازه دهید آن را همه قطع کردن برخی از آنها بسیار بسته در—و شرایط به شرایط. این shades of grey نه مطلق.” به عبارت دیگر این سوال که آیا حریم خصوصی فرد حمله شده است بستگی دارد, در بخش, در فردی که حریم خصوصی است.

هری و مگان اقدامات ترک هیچ کس در هیچ شکی نیست که آنها مشاهده عکس های خود را در خارج از رسمی رویدادهای عمومی به عنوان یک غیر قابل قبول نفوذ. در بهار گذشته, آنها برنده خسارت در دادگاه و همچنین عذرخواهی از چلپ چلوپ, اخبار, عکس مشهور, آژانس که در زمان های هوایی تصاویر قبلی خود را کشور عقب نشینی بریتانیا از جمله نماهای داخلی. این Sussexes’ وکیل اعلام کرد که “ملک انتخاب شده بود که توسط دوک برای خود و همسر خود را با توجه به سطح بالایی از حریم خصوصی در آن فراهم است.”

هنوز حقوقی تعارض بین حقوق و حریم خصوصی افراد و آزادی بیان و حقوق رسانه ها آزمایش شده است هرگز در کانادا دادگاه فریزر می گوید. “من فکر می کنم [هری و مگان] یک بحی مورد را و آن را افزایش می دهد در طول زمان,” او می گوید. او اشاره می کند یک مزیت به تشکیل پرونده حقوقی در کانادا است که آن را “در مقابل یک قاضی در قبل از میلاد است که در کانادا حساسیت برای حفظ حریم خصوصی و زندگی خانوادگی است.”

حتی اگر هری و مگان موفقیت در مسدود کردن عکس های از انتشار در کانادا یا انگلیس این تصمیم می تواند تا حد زیادی مسئله در دوران آنی در سراسر جهان در ارتباط است. این همیشه صدق نمی. در سال 1936, انگلیسی, روزنامه ها و رادیو خودداری از گزارش King Edward VIII را رسوا رابطه با والیس سیمپسون دو بار طلاق گرفته و آمریکا و حتی در حالی که بقیه جهان gobbled گزارش های رسانه ای خود را عاشقانه. رسانه خاموشی در نهایت شکست روز قبل از پادشاه ترک تاج و تخت خیره کننده انگلیسی عمومی که می دانستم که هیچ چیز از رشد بحران قانون اساسی.

نیز وجود دارد “Streisand اثر” را در نظر بگیرید که با تلاش برای جلوگیری تصاویر Sussexes جلب توجه بیشتر به آنها. برای royals تحت پیگرد مطبوعات می توان به “مشکل بیشتر از آن را به ارزش آن را به عنوان میکشد از داستان” داور توضیح می دهد. به همین دلیل سلطنتی معمولا چشم پوشی داستان, تنها رفتن به دادگاه زمانی که این تلقی کاملا ضروری است. یک مبارزه قانونی توسط پرنس چارلز برای جلوگیری از انتشار یادداشت های دست نویس او نوشت: به کابینه وزیران و سیاستمداران گالوانیزه علاقه به آن “عنکبوت سیاه” یادداشت ها—به نام بعد از خط خود را—و اطمینان می داد که دادگاه خود را موظف به انتشار یک رویداد خبری مهم در سال 2015.

حتی اگر هری و مگان به دنبال اقدام قانونی بین المللی طبیعت, افراد مشهور, عکاسی, کسب و کار خواهد شد به احتمال زیاد کار در برابر آنها. تصاویر مگان و مورچه از جزیره ونکوور اعتبار به دو بین المللی مشهور عکس, سازمان Backgrid و L. A. مبتنی بر چلپ چلوپ, اخبار, که پرداخت آن تهاجم-از-حریم خصوصی خسارت به هری در سال گذشته است. آن را سریع پرواز تا سواحل غرب برای سخت L. A. مبتنی بر عکاسان که می تواند مبالغ زیادی از چند آشکار عکس.

در حال حاضر Sussexes’ اقدامات قانونی تمرکز در انگلیسی, اخبار سازمان. حتی اگر آنها قادر به رسیدن به یک آتش بس با رسانه ها وجود دارد این است که هنوز هم یک تهدید بزرگ به حریم خصوصی خود را: شهروند عکاسان. در اواخر ماه ژانویه, دو تار, تصاویر, آمار رسانه های اجتماعی شامل ویلیام و کیت جوانترین فرزند شاهزاده Louis toddling از طریق لندن موزه با پرستار بچه و سوار توسط یک افسر حفاظت.

اعتبار کانادا برای احترام به حریم خصوصی نیز ممکن است محدودیت های آن است. چند روز پس از قابل توجه خود را برای مقابله با ترک خانواده سلطنتی هری در زمان سفر طولانی بازگشت به همسر خود و پسر خود را در کانادا. هنگامی که او خاموش کردم یک هواپیمای تجاری در فرودگاه ویکتوریا و سرعت صعود به انتظار SUV تمام است که می تواند شنیده شد صدای کلیک از یک بسته از رسانه ها و عکاسان است. پیاده بلافاصله پشت شاهزاده و امنیتی جزئیات یک مسافر نگه داشتن گوشی های هوشمند, ضبط هری هر حرکت برای آیندگان.

در واقع Sussexes ممکن است در نهایت با حریم خصوصی کمتر از آنها تا به حال به عنوان تمام وقت کار اعضای معروف ترین خانواده در جهان است. آنها هرگز خواهد بود که شهروندان عادی زندگی به طور منظم در زندگی—که امکان ناودان هنگامی که میلیاردها تماشای آنها را از ازدواج در یک گراند عروسی سلطنتی در قلعه ویندسور. هری و مگان را پرتاب تاس, قمار که تب و تاب اولیه توجه محو خواهد شد اجازه می دهد آنها را به جعل مشخصات بالا مسیر را از طریق تجاری و بشردوستانه جهان, در حالی که همچنین کنترل چقدر اطلاعات منتشر شده در مورد خصوصی ترین لحظات. اگر خود را به شرط پرداخت نمی کند و آنها را قادر به زندگی می کنند خوش و خرم ؟


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “آیا ما تا کنون فقط ترک آنها را به تنهایی؟” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

اطلاعات بیشتر در مورد خانواده سلطنتی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de