چگونه علم شتاب را امتحان کنید و گرفتن با COVID-19

مدتی در پاییز گذشته یک رمان ویروس منتقل شده از یک حیوان به یک فرد و شروع به گردش به سرعت و پنهانی از یک بدن به بعد. زمان هر انسان آموخته است که وجود آن COVID-19 در حال حاضر گرفته شده نگه دارید.

در حال حاضر دانشمندان در حال مسابقه برای گرفتن با یک ویروس است که آلوده بیش از 630,000 مردم جهان در چهار ماه.

برای دکتر Alyson کلوین که به معنای سوار شدن به هواپیما در مارس 27th, از خانه اش در هالیفاکس, که در آن او یک virologist در دانشگاه Dalhousie برای پیوستن به دیگر دانشمندان در دانشگاه ساسکاچوان VIDO-InterVac آزمایشگاه در ساسکاتون. محققان در VIDO آزمایشگاه مطالعه انسان و حیوانات بیماریزا بودند و برای اولین بار در کانادا به یک مجوز برای کار با SARS-CoV-2 —باعث می شود که بیماری COVID-19—بررسی پتانسیل برای یک واکسن.

کلوین داوطلب خدمت سربازی بود چرا که او دارای تخصص قابل توجهی انجام تحقیقات بر روی موش خرماها. SARS-CoV-2 نمی موش آلوده به خوبی به اندازه کافی برای آنها را به عنوان قابل اعتماد افراد مورد آزمایش برای ضد ویروس یا واکسن می گوید کلوین.

“من قرار است برای رفتن به عقب (به Halifax) اواسط آوریل, اما من فکر نمی کنم که اتفاق خواهد افتاد” او می گوید.

مرتبط با: مسابقه برای دریافت تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی

او امیدوار است که این همکاری کمک خواهد کرد که توسعه واکسن داوطلبان قرار داده می شود به جلو برای تست. این مهم است که یک واکسن ساخته شده در کانادا, او می گوید. “اگر همه کشورهای در حال تجربه این کار را در همان زمان هیچ کس در حال رفتن به قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن با ما می گوید:” کلوین. “ما نیاز به انجام آن را برای خودمان.”

اما در حال توسعه و آزمایش یک واکسن طول می کشد زمان آن به احتمال زیاد 12 تا 18 ماه روند کارشناسان می گویند. هر واکسن باید به طور کامل تست شده برای اثربخشی و ایمنی قبل از نورد. در غیر این صورت خطرات تجاوز خطرات ناشی از داشتن هیچ واکسن در همه.

“شما نمی خواهید به قربانی ایمنی برای سرعت” می گوید: دکتر گرگوری لهستان مدیر مایو کلینیک واکسن گروه پژوهشی. “من vaccinologist. من اعتقاد دارم که در واکسن. اما به اعتقاد من در حال مراقب باشید و مطمئن شوید که ما در حال انجام خوب نیست و باعث آسیب برساند.”

مرتبط با: کروناویروس در کانادا: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما برای صاف منحنی’ در جریان است

در همان زمان تعدادی از آلوده رشد ساعت به ساعت ما نیاز مبرم به پاسخ در حال حاضر—دیروز ، COVID-19 باعث می شود خود را شناخته و تنها در برخی از قربانیان خود را و به نظر می رسد به عنوان اواخر به عنوان دو هفته پس از یک فرد آلوده است. “چه شما در حال حاضر نیست آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. آنچه که شما در حال دیدن با COVID-19 تنها فیلم از آنچه رخ داده 14 تا 30 روز پیش. ما می توانیم می گویند هیچ چیزی در مورد آینده بر اساس در حال حاضر می گوید:” لهستان. “آنچه ما در مورد این بیماری این است که تنها حدود 12 هفته است.”

او می گوید بسیاری از کلید سوالات بدون جواب باقی می ماند از جمله: آیا درست است عفونت رای دادن? آنچه که در مورد مرگ و میر? آیا افراد بدون علائم مطرح و تا حد تهدید به دیگران به عنوان کسانی که با علائم ؟ خواهد شد این ویروس عود سالانه? می توان مردم reinfected?

دکتر جیسون Kindrachuk یک کانادا صندلی پژوهش و استاد علوم پزشکی میکروب شناسی و بیماری های عفونی در دانشگاه مانیتوبا می گوید قوی ترین شواهد کسی برای چگونه پاسخ می آید از سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی که آخرین بار جهان مواجه ویروس جدید از بیماری همه گیر به نسبت بدون هیچ گونه واکسن یا درمان. و بر اساس آن شواهد مهم اندازه گیری در حال حاضر اجتماعی فاصله به سرعت همه گیر و دانشمندان اجازه می دهد نظام سلامت و برخی از زمان به عقب.

“ما بپرسید و خواهش مردم درک کنند که این به زمان می گذرد می گوید:” Kindrachuk.

مرتبط: یک کمبود می تواند نیروی ” جنگ زمان تریاژ در بیمارستان

دانشمندان در سرعت های پیش رو به عنوان آنجا که ممکن است به اشتراک گذاری اطلاعات در راه است که چند تا از آنها را توصیف به عنوان بی سابقه است. در نیویورک یک تیم به رهبری دکتر فلوریان Krammer یک میکروبیولوژیست در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای سلامت, سیستم, طراحی و توسعه یک روش سرولوژی—خون کشیده آزمون است که می تواند کمک به شناسایی افرادی که آلوده شده اند و بهبود یافته اند از COVID-19. آنها نوشته شده یافته های خود را در 18 مارس به عنوان قبل از چاپ است که در یک مقاله علمی است که از طریق فرایند بررسی همکار (یک ارزیابی توسط کارشناسان دیگر در این زمینه که یک بخش استاندارد از سنتی نشریه علمی). تست سرولوژی کمک خواهد کرد که ارائه یک تصویر بهتر از چگونه بسیاری از مردم تا به حال COVID-19 در جامعه—به جای بسیار محدود مواردی است که تایید شده است توسط تست—و آن را کمک خواهد کرد که شناسایی سطح ایمنی در جامعه است.

این Krammer آزمایشگاه ساخته شده از مواد تشکیل دهنده مورد نیاز برای انجام این تست ها و پروتکل ها و روش های موجود برای دانشمندان در سراسر جهان می گوید Kindrachuk. در کانادا محققان قادر خواهد بود برای شروع تست سرولوژی زودتر از حد انتظار به دلیل گرديد. “این به این معنی ما در واقع خیلی نزدیک تر از مردم درک کنند که قادر به انجام این نوع از کار می گوید:” Kindrachuk. “احتمالا در طول هفته به عنوان مخالف به ماه.”

اشتراک گذاری اطلاعات میان دانشمندان در سراسر جهان اتفاق می افتد در سرعت رعد و برق. “هر کس که واقعا آینده با داده های خود می گوید:” دکتر سلنا ساگان کانادا صندلی پژوهش در RNA زیست شناسی و عفونت های ویروسی در دانشگاه مک گیل. پزشکی و مجلات علم در حال قرار دادن مقالات به سرعت از بین بردن سنتی تاخیر زمان ساخته شده را به همکار-فرایند بررسی. COVID-19 اول جهانی بحران بهداشت عمومی که در آن کارشناسان به استفاده از رسانه های اجتماعی برای دور زدن سیستم های متعارف برای به اشتراک گذاری اطلاعات علمی. “دانشمندان برجسته از سراسر جهان در حال به اشتراک گذاری تجارب خود را در زمان واقعی می گوید:” Kindrachuk. “آنها خود را ارائه بینش و دیدگاه در همه چیز به عنوان ساده به عنوان داده های بالینی یا بالینی ارائه مدل سازی و انتقال حوادث است.”

مرتبط با: مبارزه برای در امان ماندن از COVID-19 در یک اردوگاه پناهندگان

به مطالعه coronaviruses در آزمایشگاه نیاز به سطح بالایی از ایمنی زیستی مهار. امکانات آزمایشگاهی با این قابلیت ها گران قیمت هستند به کار گیرند و چند آزمایشگاه در کانادا را ترخیص می گوید ساگان. “وجود موانع برای تحقیقات به انجام این ویروس ها و غیره است که می تواند توضیح دهد که چرا بخشی از ما نمی دانم که خیلی در مورد آنها.”

دکتر ماتیاس Götte آزمایشگاه در دانشگاه آلبرتا دریافت پاسخ سریع کمک مالی برای COVID تحقیقات از Canadian Institutes of Health Research. در حالی که بقیه دانشگاه تعطیل است, محققان در آزمایشگاه خود را دنبال اجتماعی فاصله پروتکل های. آنها تکیه بر روی کامپیوتر و تلفن برای برقراری ارتباط در هر زمان ممکن است اغلب در حالی که تماشای بچه ها در خانه.

“ما باید برای تحویل” می گوید Götte صندلی پزشکی میکروبیولوژی و ایمونولوژی گروه در دانشگاه آلبرتا. او و تیم او در حال کار بر روی یک درمان بالقوه برای COVID-19, remdisivir است که تولید شده توسط Gilead Sciences, Inc., و توسعه داده شد در ابتدا برای ابولا. بیش از آخر هفته جلعاد اعلام کردند که با گسترش دسترسی به remdisivir و نتایج اولیه انتظار می رود در هفته های آینده.

مرتبط با: کروناویروس در کانادا: چگونه تست کنید با چه علائم هستند که در آن برای دریافت کمک

بسیاری از دانشمندان معتقدند که سریعترین و امن ترین مسیر به یک درمان برای COVID-19 پیدا کردن یک روش درمانی در حال حاضر در توسعه است که می تواند repurposed برای رمان coronavirus. “در حال توسعه داروهای جدید مهم است البته برای موج دوم [از این ویروس] اما با این موج ما نیاز به کار با آنچه که ما و repurpose مورد تایید FDA مواد مخدر می گوید:” دکتر ناتالی Grandvaux رئيس جمهور از جامعه کانادا برای ویروس شناسی و رئیس immunopathology در دانشگاه مونترال. “این تنها راه برای به دست آوردن تصویب سریع یک دارو برای COVID-19 که ما به فوریت نیاز است.”

کیفیت پایین از اطلاعات در حال حاضر در دسترس به معنی آن را دشوار است به ارزیابی ما در مسیر منحنی. پرسید که چگونه کانادا در مقایسه با جاهایی مثل ایتالیا, دکتر تایلر Williamson, همکار مدیر مرکز بهداشت انفورماتیک در دانشگاه کلگری می گوید آن را خیلی زود به بگویید. “هر جای گزارش و تست های متفاوت,” او می گوید. او با استفاده از قیاس در تلاش برای پیش بینی که تیم برنده جام استنلی بر اساس سه بازی اول فصل است.

در کانادا تعداد ما خواهد بود تحت تاثیر تورم از افرادی که به خانه بازگشت و از کشورهای دیگر در طول چند هفته گذشته. ویلیامسون می گوید این غیر ممکن است برای اندازه گیری دقیقا چقدر متفاوت مداخلات اجتماعی را کاهش می دهد ، “ما نمی توانیم به طور مستقیم مقایسه مکان هایی مانند سنگاپور و کانادا به دلیل پویایی اجتماعی در سنگاپور بسیار متفاوت از آنها در کانادا و یا ایالات متحده آمریکا,” او می گوید. “و آنها مختلف در کانادا و ایالات متحده بیش از حد.”

اما هیچ سوال در ذهن خود را که تهدید COVID-19 واقعی است. آنچه در آن به معنی دقیقا برای کانادا اگر چه ناشناخته باقی مانده است. “ما می دانیم که ما باید به طور جدی از این. وجود دارد برخی از نگرانی واقعی وجود دارد ممکن است یک طوفان در حال آمدن است و ما باید برای آن آماده می شود.”

لهستان می گوید که پیام های متناقض از سیاستمداران در سراسر جهان مردم داده اند امید کاذب در مورد خطرات مرتبط با COVID-19 و پتانسیل برای سریع واکسن و یا درمان. این دروغ را تهدید به از خط خارج بهداشت عمومی تلاش برای دریافت یک دسته در ویروس, او گفت:.

“علم هرگز نباید مدیون به سیاست به فشار همسالان و حتی به اقتصاد,” او می گوید. “اجازه علوم اطلاع رسانی سیاست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im