چگونه برخی از زوج ها در برخورد با عروسی طرح میتوانست با همه گیر

شارلوت, N. C. — شکارچی نیل بود و کاملا به معنای واقعی کلمه تصویر از شادی هنگامی که او مطرح شده برای او لباس عروس, پرتره آخرین جمعه بعد از ظهر.

او با مادر و خواهر حال پایین آمدن از ویرجینیا برای کمک به نیل گرفتن عکس آماده و “من مو و آرایش انجام می شود و لباس و احساس شگفت انگیز — مانند همه چیز در نهایت اتفاق می افتد برای من” گفت: نیل 42.

اگر چه ابر بود شروع به شکل رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود محدودیت در سفر به اروپا از یک زن و شوهر از شب قبل از آن به عنوان تهدید از coronavirus شدت در آمریکا — همه چیز به طور کلی هنوز هم به نظر می رسید در مسیر برای نیل به ازدواج مایک Detrick در شارلوت در آوریل 17.

“تا آخر این هفته ما فقط نوع تفکر شما می دانید, عروسی ما یک ماه دور همه چیز ممکن است برای یک زن و شوهر هفته اما این تمام خواهد شد بیش از آن” Detrick گفت. “و پس از آن و … ، که همه را تغییر داد.”

روز یکشنبه CDC توصیه می شود که هیچ گردهمایی با 50 نفر یا بیشتر را برای بعد از هشت هفته به سرعت گسترش شیوع; توسط دوشنبه شب در کاخ سفید بود و, مشاوره همه آمریکایی ها برای جلوگیری از گروه های بیش از 10; و روز سه شنبه پوسته-شوکه زن و شوهر تا به حال موکول برای Aug. 28.

“ما سعی در انکار آنچه که قرار بود برای چند روز” گفت: Jason رینولدز از راک هیل, N. C., که قصد ازدواج هیلی Berrill در الکساندر حیاط در شارلوت در شب جمعه شده اند به تعویق افتاد تا زمانی که آن را امن برای جمع آوری در گروه های بزرگ دوباره. اما حتی قبل از دولت توصیه شد اعلام کرد: “ما در مورد صحبت کردیم که چگونه اگر ما به فشار و از طریق آن ما تا به حال یک احساس است که بسیاری از مردم را مجبور به لغو در آخرین لحظه وجود دارد و می تواند 15 جداول در پذیرش ما اما ما فقط می خواهم مردم را در شش نفر از آنها را. و با مقدار وحشت در هوا آن را مانند ما که به لحاظ اجتماعی غیر مسئولانه?”

رینولدز و Berrill و Detrick و نیل در میان بسیاری از زوج ها که استعفا داد و به انتظار آن را و چیدن بازگشت تا با برنامه های خود را بعد از این سال — و یا هر زمان که ساحل روشن است, پس به صحبت می کنند.

اما هم وجود دارد مقدار زیادی از زوج ها هستند که هنوز رفتن را از طریق با مراسم بیش از ماه آینده و البته در بسیار مقیاس کوچکتر از اصل برنامه ریزی شده.

Matthew Smith, 26 و LeeAnn برونو 26: پس از آن مشخص شد که او می خواهم که صبر در عروسی رویای خود را — یکی از او و او کالج یار تا به حال مجموعه ای از بیش از یک سال پیش در آوریل 4 در پراویدنس پنبه آسیاب در قبل از ازدواج, N. C. — Bruno تا به حال آنچه که او خواستار “یک روده غم انگیز bawl.”

“بدیهی است که من غمگین بود اما به طور عمده فقط نا امید. بنابراین نا امید. من دیوانه تر از غمگین” برونو گفت. “آن را احساس کمی مثل من شاید زیاده چرا که بسیاری از افرادی که در حال مرگ هستند از این ویروس ، ما تمام پس انداز به این رفته عروسی.”

آنها قادر به امن آسیاب و تمام فروشندگان خود را برای عروسی جدید تاریخ Nov. 1 تنها با یکی از فروشندگان درخواست پول بیشتر برای برنامه ریزی مجدد.

اما آنها 100% در مجموعه هنوز هم از نظر قانونی بستن گره دو هفته از روز شنبه.

جدید برنامه کوتاه مدت است که به تبادل پاکستان بر اساس یک دریاچه نورمن, N. C., ملک آنها در اصل اجاره کرده بود برای حزب لباس عروس به ماندن در بیش از آخر هفته از عروسی. یک دوست است مقرر به طور خاص به ازدواج با آنها. برونو پدر و مادر در حال برنامه ریزی برای حضور هر چند اسمیت مادر و خواهر — و البته بارهای از دیگران — قادر به سفر به طوری که آنها در حال فکر کردن در مورد زندگی-جریان این مراسم است.

اگر که می افتد از طریق ؟ این دوستان که گرفتن مقدر زندگی در آپارتمان پیچیده در کنار ایشان در شارلوت.

“بنابراین ما گفت: حتی اگر ما پناه در محل” برونو گفت: “ما قصد اجرای بیش از وجود دارد در مارس 4 و او را با ما امضا مجوز عروسی و ازدواج است.”

کیت صندوقدار 41 و Dionne بنیامین 41: همه چیز شروع به گرفتن به خصوص خطرناک برای صندوقدار و بنیامین زمانی که او بهترین مرد با او تماس می گویند او بود که قادر به ایجاد آن است.

مشکل این است که او بهترین مرد آمریکایی سابق پت زندگی در چین و بیش از آخر هفته مقامات چینی نهاد حکومت که مورد نیاز او را به قرنطینه می شود و در یک حکومت هتل برای دو هفته پس از بازگشت به کشور از آمریکا

بیش از 48 ساعت آینده این طرح برای 5 آوریل عروسی هم پاشید و به سرعت.

بنابراین در اینجا چیزی است که پشتیبان برنامه: که آخر هفته, صندوقدار و 5 ساله پسر بنیامین و 15 ساله, پسر و پدر و مادر خود را گرد هم می آیند برای یک مراسم کوچک (در پوش 10 نفر) در اصل محل است که شارژ آنها را به 400 دلار برای آن اما در غیر این صورت اعتباری همه چیز آنها در حال حاضر پرداخت می شود به سمت احتمالی آرایش تاریخ.

و آرایش تاریخ ممکن است برای یک سال.

“یک فکر به حال من,” صندوقدار گفت: “برای ما به ازدواج در همان روز در سال آینده. به طوری که تاریخ در واقع به معنی چیزی. ما به آن نگاه کرد و در واقع مارس 5th, 2021 خواهد بود یک شنبه تا شاید ما انداز تا عروسی ما یک روز به مارس 4th این سال اگر آنها که در آن در دسترس است.”

میچ هیکس 28 و Anitra سیاه 28: هیکس و همچنین خیلی به تاریخ خود را.

این یکی است که تا به حال شروع به پریدن کرد در آنها به سرعت زمانی که آنها برای اولین بار شروع به نگاه کردن به تقویم پس از گرفتن مشغول اند. مارس 21. 3/21. 321.

فقط چیزی در مورد آن و آنها فورا آمد تا با هشتگ “#TheCountdown” و “#HicksIn321.”

بنابراین در حالی که آنها در حال به تعویق انداختن عروسی خود را در این مراسم هال داخل یک روستایی قدیمی, بازسازی آسیاب (آزمایشی به جولای 18) آنها نمی دادن که تاریخ: شارلوت زن و شوهر خواهد شد برگزاری یک مراسم کوچک تنها با پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ این شنبه در وینستون-سیلم در یک کلیسا که در آن پدرش کشیش است.

و آنها را به طور کلی خوش بینی.

“ما در رشد یک مسیحی محیط زیست” هیکس گفت: “پس ایمان ما بسیار قوی است و ما همیشه نگاهی مثبت دارد. این نوع مانند فقط اعتماد به خدا از همه چیز و می دانم که همه چیز را با دلیل اتفاق می افتد و همه چیز با این نسخهها کار با هم برای خوب است. … این فقط یکی دیگر از سکسکه در زندگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im