چگونه همه گیر می شده اند متفاوت است اگر PSWs تنظیم می شد

لورا Bulmer: صدور مجوز PSWs خواهد اطمینان حاصل شود آنها را آموزش استاندارد و بهتر پرداخت. آن را نشانی از کمبود نیروی کار. بالاتر از همه این کمک خواهد کرد نگه داشتن مکان امن.

لورا Bulmer است PSW مدافع پرستار ثبت شده و استاد در George Brown College در تورنتو است.

قبل از COVID-19 ما به اندازه کافی حمایت شخصی کارگران در کانادا. این تهدید کننده زندگی کمبود ناشی از نادیده نگهداری و استخدام موانع. با توجه به میراندا Ferrier جمهور انتاریو حمایت شخصی مددکار انجمن 2017 بررسی PSWs نشان داد نیروی کار کاهش در نرخ هشدار دهنده از 30 درصد سه ماهه. این مطالعه شناسایی عوامل از جمله کم پرداخت (اعم از $15-23 در هر ساعت بسته به تنظیم و اینکه آیا آن را دریافت بودجه دولت) کار کوتاه کارکنان نگرانی های ایمنی شفقت خستگی و صدمات به عنوان دلایل خود برای ترک این حرفه و یا بودن در کار اصلاح و یا پزشکی را ترک کنند. گزارش به سفارش بهداشت انتاریو ائتلاف و منتشر شده در ژانویه سال 2020 در بر داشت که مراقبت طولانی مدت (LTC) خانه در انتاریو به طور معمول عامل با یک یا دو بیش از حد چند PSWs در هر شیفت و کوتاه با عنوان بسیاری از 10 نفر کارگر در یک دوره 24 ساعته. این وضعیت در جامعه تنظیمات بهتر به بيماران در حال ترخيص از بيمارستان به خانه های خود نیاز به مراقبت و به اندازه کافی وجود ندارد PSWs برای دیدار با تقاضا.

در حال حاضر به عنوان ما شروع به بهبود می یابند از اولین موج همه گیر PSW مربیان سراسر کشور پیش بینی کمبود خواهد بود تشدید. منفی توجه رسانه ها مربوط به LTC و دلهره در مورد بیمار شدن را ندارد این در حال حاضر کم ارزش حرفه ای و جذاب انتخاب حرفه ای. به نظر من با اذعان به بحران کافی نیست. برای جذب و حفظ یک کافی PSW نیروی کار و به درستی حفاظت از مردم ما نیاز به شروع یک انقلاب است. یک انقلاب که شامل مقررات PSWs.

مرتبط: ترس و خستگی: کار به عنوان یک PSW در دراز مدت مراقبت در طول coronavirus

به عنوان یک پرستار ثبت شده من مشغول به کار در کنار PSWs در مراقبت تسکینی واحد در مرکز شهر تورنتو بیمارستان. من شروع به تدریس PSWs و تسهیل بالينی خود تجربه بیش از 20 سال پیش. من شد PSW مدافع پس از تحقق است که تعهد واقعی و بزرگ دلی از دانشجو و کار PSWs می رود تقریبا خسته شده اید. آن را غیر معمول نیست برای دیدن دانشجو فارغ التحصیلان بخواهید به در ادامه بازدید خود را “بيمار” و یا شاغل PSWs آمده در اوایل برای تغییر, برای اطمینان از ساکنان برای مراقبت در کمتر با عجله به شیوه ای. PSWs هستند ارکان مراقبت های بهداشتی تحویل تیم. آنها ارائه مراقبت شخصی مدیریت دارو و ارزیابی اولیه از مشتریان و کار در انواع مراقبت از تنظیمات از جمله جامعه (بزرگسالان روز برنامه های حمایتی مسکن خانه های بازنشستگی), خانه های شخصی و LTC. PSWs در میان کارگران خط مقدم بودن تشکر شده توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان; اگر آنها راه می رفت خاموش شغل خود را از امروز در این چارچوب ما سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد بود مختل در ابعاد حماسی. آسیب پذیر کانادایی خواهد رنج می برند. و در عین حال این کارگران تنظیم شده است در کانادا. آنها لازم نیست که مجوز ندارند از بدن حاکم نظارت بر عمل خود را و آنها را مجبور استاندارد آموزش.

PSWs حتی نمی باید یک تشخیص نام. این نوع کارگر نیز می تواند به نام یک مراقبت های شخصی, دستیار رزیدنت, مراقبت از مشاور خبره مشاور سلامتی, صفحه اصلی, اپراتور بالینی دستیار و دهها نام دیگر. این باعث ایجاد سردرگمی در مورد کاهش می یابد و چه PSWs انجام دهد. قوانین و مقررات را ارائه استاندارد عنوان برای این کارگر که کمک خواهد کرد که به کانادایی ها اطمینان در مورد کسی است که ارائه مراقبت از خود.

مرتبط: کبک شیوع کروناویروس در دراز مدت مراقبت از خانه می تواند مانع شده اند

کانادا جمعيت سالمندان در حال گسترش است و سالمندان اغلب باید co-morbidities (چند بیماری) است که می تواند پیچیده. این امر می تواند امن تر به خود مراقبت ارائه شده توسط تنظیم PSWs که دریافت استاندارد آموزش و پرورش. در حال حاضر در انتاریو PSW آموزش ارائه شده در کامیونیتی کالج ها کالج های خصوصی و منطقه مدرسه تخته. هر کدام دارای استانداردهای خاص خود را در طول برنامه (600-750+ ساعت) هزینه ($1,000—$15,000) تحویل محتوا و قالب و evaluative اقدامات است. فوقالعاده, وجود دارد تغییرات زیادی در این ساعت بالینی مورد نیاز به با خیال راحت و فارغ التحصیل. غیر استاندارد در آموزش و پرورش منجر به یک غیر استاندارد فارغ التحصیل.

من نزدیک شد و چند هفته پیش توسط یک شرکت تحقیق در مورد امکان سنجی ایجاد یک شش تا هشت هفته آنلاین PSW ، من درک می کنم نیاز به پر کردن PSW نیروی کار; چه چیزی من را پشتیبانی نمی کند ارائه مختصر از دوره آنلاین. شما می توانید با خیال راحت و به طور موثر ارائه دانش آموزان با دانش و توسعه مهارت آنها نیاز صرفا از طریق کامپیوتر—آن است که امن نیست و یا اخلاقی. اگر PSWs تنظیم می شد این رفع سریع رویکرد حتی نمی خواهد در نظر گرفته شود.

تابع اولیه از قوانین و مقررات است که برای محافظت از مردم است. مقررات خواهد اجرای اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که تنها واجد شرایط و صالح و حرفه ای PSWs در حال ارائه مراقبت. یک PSW نظارتی کالج, مانند کسانی که از پرستاران و پزشکان به عنوان بدن حاکم برای PSWs ایجاد PSW استانداردهای تمرین و ساخت اعضای حرفه ای تعهدات روشن است. ورود به تمرین خواهد بود تنظیم شده است. PSWs را برای دیدار با معیارهای مجاز می باشد و برای حفظ مجوز خود را.

مرتبط با: ساکنان انتاریو را تحمل نخواهد کرد هر بیشتر سرهم بند با مراقبت دراز مدت

صدور مجوز PSWs نیز ارائه یک منبع بزرگ برای عموم: رجیستری. این اجازه می دهد برای جمع آوری داده ها و درک بهتر از که شامل نیروی کار و که در آن خواسته های بازار هستند. رجیستری مانند این خواهد بود مفید در مواقع اضطراری مانند COVID-19 همه گیر که در آن یک رسمی “تماس با اسلحه” را می توان صادر و PSWs می تواند اعزام به مناطق نیازمند است. داشتن مجوز به عمل می آید با مسئولیت مانند ارتکاب به عنوان یک یادگیرنده مادام العمر و پس از یک حرفه ای با کد اخلاق و استانداردهای حرفه ای عمل. کالج PSWS خواهد بود یک محل عمومی را به نگرانی ها و شکایات و ببینید که نظم و انضباط و اگر مناسب تحویل داده شد باید یک PSW نه رعایت مسئولیت های خود را. تنظیم PSWs را حفظ کانادایی امن تر ارائه کارگران با مشروعیت یک نظارت بر بدن و با یک مسیر به مراجعه.

اگر مقررات PSWs اتفاق افتاده بود 15 سال پیش زمانی که طرفداران برای اولین بار شروع به لابی کردن برای آن وجود دارد بدون شک این وضعیت در LTC از طریق همه گیر می شده اند متفاوت است. وجود خواهد داشت بیشتر PSWs بهتر پرداخت PSWs و استاندارد PSWs slogging در خط اول جبهه.

به نظر من حل و فصل PSW کمبود ضروری است و تنظیم PSWs آشکار استراتژی است. به عنوان کانادایی ما در مجموع مسئول این کار است. نظارتی زیرساخت ها نیاز به سرمایه گذاری. فدرال و استانی مقامات ارائه کمک های مالی به کانادایی ها در راه های مختلف از طریق این بحران; ما همچنین باید تعهد خود را به ببینید که PSWs تنظیم شده است. از طریق خواستار مقررات و بهتر است برای جبران PSWs ما می توانیم نشان دادن تعهد ما به تامین یک آینده امن تر برای کانادایی ها. به عبارت دیگر با سرمایه گذاری در PSWs ما سرمایه گذاری در خودمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im