آن نادر بود روز بد به یک وطن پرست است.

چند قابل توجه Pats اعمال خود گزینه ای برای انتخاب کردن از آینده NFL season با توجه به نگرانی در مورد در حال انجام COVID-19 بیماری همه گیر. Linebacker اصلا كار هایتاور ایمنی پاتریک چانگ و در حال اجرا پشت براندون بولدن تمام منتخب به نشستن پس از سه تیمی که همان تصمیم دوشنبه. در میان این بازیکنان حق شروع مقابله با مارکوس توپ شد headliner.

از دست دادن هایتاور و توپ نیش بدترین توجه آنها قوی و قابل اعتماد استارت در موقعیت حمایت کمی عمق. پر کردن کفش خود را به بیش از یک ساده “بعدی مرد تا” ذهنیت است. در حال حاضر کاهش می یابد به لیگ میانگین فهرست استعداد میهن پرستان باید خلاق به repatch نمودار عمق خود.

جایگزین کردن توپ ساده نقطه شروع است. Pats دیگری نیاز بدن به رقابت با 2019 سوم-طفیلی Yodny Cajuste و پشتیبان کوری کانینگهام در اردوگاه های آموزشی خود را نقطه. Cajuste کامل ناشناخته و همه کانینگهام شش NFL شروع می شود در سمت چپ مقابله با.

امضای یک خیابان آزادی مقرون به صرفه است و به مراتب بیشتر از یک تجارت با توجه به شرایط. آوردن یک یا دو linemen به اردوگاه ممکن است بهترین مقابله پیروزی و امیدوارم که او چوب به عنوان استارتر.

در میان در دسترس توهین آمیز پردازد سابق Patriot LaAdrian Waddle مناسب می تواند. با این حال این تیم بود به او اجازه ورود با بوفالو در رایگان آژانس فقط از یک سال پیش برای لاشی $2 میلیون نفر نشان می دهد مورد علاقه خود را و سپس کم بود و باید پایین تر در حال حاضر.

یکی دیگر از سابق بیل می تواند در قرعه کشی های مورد علاقه. دو سال پس از برخورد به Bengals, Cordy گلن قطع شد و در ماه مارس گذشته به دلیل مشکل 2019 کمپین گرفتار ظهر تصادم و درگیری با مربیان. بهترین روز ممکن است در یکدفعه اما گلن و 30 بوده است بالاتر از حد متوسط در عبور حفاظت تقریبا تمام زندگی خود را.

مشکل با امضای او — گذشته از هر NFL می بیند که نگه داشته گلن در خیابان — این است که او یک حرفه ای در سمت چپ مقابله با. Pats هیچ وقت برای چنین انتقالی.

که در آن Demar Tauk در مراحل.

حرفه ای مناسب مقابله با Tauk آغاز شده 106 بازی برای خلیج تمپا دهه گذشته از زمانی که توسعه به یکی از NFL را بهتر عبور مسدود کننده در موقعیت خود. حتی در سن 34, Tauk اجازه گونی فقط 0.7 درصد از Bucs’ عبور snaps در سال گذشته با توجه به طرفدار فوتبال تمرکز می کنند. گذشته از پایین 2018 فصل خود را اجرا مسدود کردن همواره قابل قبول است.

مجازات شده اند سخت برای Tauk — او در زمان 10 فصل گذشته به تنهایی — اما در بدترین حالت 6-پا-9 کرگدن می تواند در خدمت به عنوان یک حاشیه پشتیبان گیری. و یا شاید حتی Pats ” جدیدترین نوسان مقابله با داشتن شروع یک تعداد انگشت شماری از بازی ها در سمت چپ.

خط پایین: Tauk است که به عنوان نزدیک به کامل مقابله با عکاسی به عنوان Pats باید پیدا کنید.

در دفاع از پیدا کردن یک جایگزین برای هایتاور است که غیر ممکن است بپرسید. برای سال های او با موفقیت منعکس بین داخل linebacker و لبه حمله کننده در یکی از NFL است. در حال حاضر در پرتگاه از اردوگاه آموزشی میهن پرستان هیچ چاره ای اما به تقسیم آن وظایف و گسترش آنها به چند بازیکن.

جعفر’Whaun بنتلی است انتخاب روشن در linebacker. تا کنون از او وارد فاکسبرو بنتلی نظر گرفته شده است به عنوان یکی از باهوش ترین پرستان پیش نویس میدارد. بنتلی ثابت آن را تا سال 2018 با شروع دو بازی و خواستار سیگنال های قبل از او فرود آمد بر مجروح رزرو.

به طوری که خطوط تا در کنار او ؟ همانطور که در حال حاضر انتخاب پشت بنتلی دو undrafted بازیکنان و ششم-دور تازه کار است. دور از ایده آل. اما یک راه حل وجود دارد: شیب بیشتر به ایمنی عمق.

بیش از سه فصل گذشته Pats بارها کاهش یافته و ایمنی — معمولا Chung — جعبه تقسیم برای تزریق با سرعت به وسط میدان و پوشش بهتر تنگ به پایان می رسد و در حال اجرا پشت. این توضیح می دهد که چگونه بنتلی دیدم فقط 27 درصد از تیم را دفاعی snaps در سال گذشته با وجود بازی در تمام 16 بازی. چانگ در حالی که مبارزه با چندین آسیب های, بازی های برگزار شده 65 بیشتر snaps در جعبه از او.

اگر بنتلی می توانید مسئولیت رسیدگی به هایتاور سالانه 500 جرقه بزند در جعبه تلاش خود را کوچک خواهد شد که میهن پرستان جدید linebacker مشکل قابل توجهی. داشتن دو قوی safeties و پشتیبان ‘حامی چرخش در کنار او باید همه اما پاک کردن آن است. بالا گزینه های ایمنی هستند Adrian فیلیپس, Kyle Dugger و ترنس بروکس در حالی که بهترین عامل گزینه های داخل linebacker Wesley Woodyard و ایمنی Jahleel Addae که تگرگ از سیستم های مشابه به میهن پرستان’.

اما بنتلی نمی تواند بازی کردن لبه. وجود دارد Pats می توانید سعی کنید برای ایجاد فشار هایتاور ارائه شده توسط در حال اجرا حتی یک فرکانس بالاتر از blitzes از آنها در فصل گذشته و یا تکیه بر جوانان خود; یعنی rookie پیش نویس میدارد جاش Uche و Anfernee جنینگز.

Uche همچنین می تواند فشار داخل linebacker جرقه بزند به عنوان یک چاقوی ارتش سوئیس از میشیگان که بازی شش موقعیت های مختلف در دانشگاه. اما اگر Uche نمی کشد به بازی داخل Pats در حال بازگشت به جایی که آنها در حال حاضر با از دست زمان تمرین پشت آنها اشتیاق برای خود دفاعی کاپیتان.

صادقانه همان می رود برای Chung. تصمیم خود را برای انتخاب کردن برگ اثر موج دار شدن تقریبا به عنوان گسترده ای به عنوان هایتاور و قطعا بیشتر قطعی. یا فیلیپس یا Dugger را در کنار دوین McCourty. چهره های دیگر برای تبدیل شدن به جدید تیم سوم ایمنی جایگزین duron و هارمون.

و هیچ نقش کوچک.

بیش از سه فصل گذشته هارمون بازی های برگزار شده حداقل 60 درصد از میهن پرستان’ دفاعی جرقه بزند از یک ذخیره موقعیت. باید McCourty فیلیپس یا Dugger زمین IR در این فصل یک موقعیت از قدرت های بزرگ را به طور ناگهانی کاهش می یابد به طور متوسط به زیر متوسط است. باقی مانده safeties هستند ترنس بروکس, کودی دیویس و براندون پادشاه همه بازیکنان شناخته شده مهمترین کار خود را در تیم های ویژه.

چنین آسیب پذیری است که عمیق ترین مشکل چانگ شرایطی باعث شده است که هر دو در ثانویه و جعبه. بدون جانبازان مانند او هایتاور و توپ Pats به طور ناگهانی چسبیده به کوچکتر امیدوار است با کمتر بازیکنان مبارزه با قطعیت در اطراف هر گوشه ای روشن و خاموش میشه. برنده خواهد بود یک درهم آمیخته تلاش در آمیخته شود.

بار تلاش واقع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im