چگونه پرستان در بر داشت بخش-دوم-دور دوم انتخاب Kyle Dugger

در NFL, تقویم, پیش نویس است, بسیار شبیه به سال جدید است.

کل لیگ متوقف می شود به جشن آینده آن است. خوش بینی و لباس رسمی در فراوانی هستند. پشت صحنه در مقیاس بزرگ telecasts و در راحتی از خانه های شخصی, عینکی مطرح شده و toasts ساخته شده است.

اما برای NFL پیشاهنگی تقویم زمان بندی از پیش نویس است و بیشتر شبیه رئیس جمهور در روز است.

زمان اولین دور رول در اطراف پیشاهنگی در حال حاضر تبدیل صفحه برای فصل آینده است. هر مارس آنها به عنوان بازدید از دانشگاه های مختلف برای نرم افزار روز آنها نگه داشتن یک چشم بر روی چشم انداز در حال اجرا بلند و جهش قبل از آنها و یک چشم خود را جوان تر هم تیمی. در سراسر کشور پیشاهنگی فیزیکی را اندازه گیری underclassmen خواهد شد که پیش نویس واجد شرایط زیر سال و درجه های اخیر خود ،

بهار ارزیابی به معنای خدمت به عنوان پایه و اساس پیش نویس نمرات این بازیکنان را دریافت خواهد کرد هر زمان که آنها به نوبه خود نرم افزار.

از طریق این فرایند پرستان قادر به کشف ناشناخته بخش دوم ایمنی که در روز جمعه شد اول خود را انتخاب کنید و در آخرین پیش نویس است.

کایل Dugger چهار سال استارت در لنوار-Rhyne دانشگاه رفت و 37 کلی در یک حرکت تعجب آور است که باعث بسیاری از تغییرات از همان سوال.

“چه کسی؟”

البته Pats می دانستند Dugger. آنها می دانستند که او به خوبی من با نادر فیزیکی تست و باور نکردنی فیلم.

توضیح داد Pats مدیر از بازیکن پرسنل نیک Caserio اوایل صبح روز شنبه: “برخی بازیکنان در یک سطح پایین تر از رقابت است که جبران این زمان از سال در خارج از فصل. او تا به حال ایفا می کند. او در آغاز به عنوان یک تازه وارد بود تا او یک بازیکن که شناسایی شد. ما کار بر روی او.”

میهن پرستان’ کار در Dugger شامل چند بازدیدکننده داشته است به درخت گردوی امریکایی در ایالت کارولینای شمالی که در آن لنوار-Rhyne پردیس ساکن. آنها با ارسال چند ارزیاب به تماشای Dugger از بین بردن توپ حامل و اجرا دخالت در مخالفت با عبور از حملات در فصل گذشته. خود نخبگان ورزشی درخشید در این زمینه و بعد از آن در NFL ترکیب که در آن او را-زد و پرید بسیاری از هموطنان خود را safeties.

در بین Dugger تحت تاثیر قرار Pats کارکنان در ارشد کاسه شیوه های. هر کس از Caserio به لایحه Belichick و دستیار مربیان شد و در حال حاضر به مطالعه و حضور در چشم انداز چند تا از آنها را تبدیل به اولین و دومین دور میدارد. در مواجهه با بسیار سنگین تری رقابت Dugger تبرئه خود را به خوبی.

پس از Dugger the Patriots پیش نویس دیگر ارشد کاسه کنندگان میشیگان linebacker جاش Uche در 60 به طور کلی. هر چند Uche با حضور یک FBS مدرسه ای که او در مواجهه نخبگان دانشگاهی رقابت بر اساس این Pats احساس مهم بود تا ببینید که چگونه او انجام شده که در برابر حفره دار همکار میدارد. او به تصویب آزمون.

Uche را به خوبی انجام داد او در نهایت پیوست Dugger سه بازیکن در لیست پرستان ساخته شده باید چشم انداز در آغاز دور دوم; یک سال پس از ورزشی خود را در صفات قرار داده بود آنها را در تیم رادار در طول آرام شروع از دیگر سراغ سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net