چگونه پرستان جرم می تواند و باید تغییر در اطراف Cam Newton

سه ماه تاخیر که قبل میهن پرستان’ ازدواج به طب مکمل و جایگزین نیوتن هر دو ساخته شده خود را به اتحادیه امکان پذیر است و در حال حاضر باید منجر شود به طرز وحشیانه ای با عجله اگر نه به تعویق افتاد و ماه عسل.

قادر به ارزیابی نیوتن سلامت جسمی بیش از بسیاری از ماه های مارس و آوریل به دلیل همه گیر مربوط به محدودیت های مسافرتی, همه کارفرمایی دیگر خواستگاران تصمیم گرفتند برای کاهش خطر از طریق گزینه های پیش نویس و رایگان آژانس. این باعث نیوتن بازار اساسا تبخیر در اوایل ممکن است که در آن نقطه هر حق رای دادن اعتقاد بر این بود یک رهگذر برای حال و یا آینده است. از آن زمان کلاه-بسته Pats می تواند از دادگاه نیوتن و صبر کردن قرارداد خود را خواسته تا زمانی که در نزدیکی پایین سنگ.

سپس آنها گره خورده است گره در یک تخفیف عمده یکشنبه شب.

اما همه که منتظر همچنین هزینه نیوتن زمان را به یاد میهن پرستان’ سیستم خود را آشنا با هم تیمی های جدید خود و مربیان و اجازه می دهد گفت: مربیان به بازنویسی راهکار خود را برای او. که ناشناخته هزینه Pats می دانم و نمی خواهد پرداخت تا زمانی که اردوگاه های آموزشی. اما رک و پوست کنده, آنها اهمیتی نمی دهند.

تا کنون تمرکز بر آنچه آنها می توانید از این لحظه Pats در حال حاضر باید آرنج در refitting جرم خود را به صورت سابق MVP لیگ. لایحه Belichick مربیگری کارکنان است که هیچ اگر نه سازگار است. اما این مربیان نمی خواهد — و نباید — ریشه کن کردن یک سیستم است که تسهیل برخی از NFL بهترین جرائم از 15 سال گذشته.

آن را در مورد جلسه نیوتن در وسط به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند. چرا که میهن پرستان لازم نیست سوپرمن برای پرواز به تنهایی به منظور رقابت در سال 2020 است. به او فقط کمی بلند است.

در اینجا چگونه نیوتن و Pats می توانید شروع در حال اجرا:

دست کردن حفاظت در ابتدا تماس

در طول تام بردی تصدی وجود دارد فصل زمانی که او وظیفه تنظیم pre-ضربه محکم و ناگهانی حمایت و دیگران که خود را مرکز ساخته شده آن خواستار شد. با توجه به این که عبور حفاظت به ویژه هنگامی که مبارزه با عجیب و غریب حمله رعد اسا به نظر می رسد می توان پیچیده ترین بخش از هر گونه جرم آن تنها معقول نیوتن باید در امان کسانی که وظایف. حداقل برای شروع است.

در David Andrews, Pats باید انسان کامل به سر می برد.

به عنوان عامل رایگان undrafted 2015 در اندروز به سرعت در حال رشد به یکی از بردی که مورد علاقه تمام وقت مراکز با تشکر از فوتبال هوش. در این فصل اندروز را در تحت اللفظی مرکز خط حمله است که پروژه ها به عنوان Pats “توهین آمیز” قدرت و شاید بهترین در کل NFL. Pats باید با تکیه بر این قدرت فقط به عنوان آنها را با جارت Stidham.

با قبل از ضربه محکم و ناگهانی حمایت کردن بشقاب خود نیوتن می توانید به جای تمرکز به طور کامل در تسلط شدید optionality از میهن پرستان’ عبور از حمله در حال توسعه شیمی با wideouts و یادگیری دوباره بخش هایی از این راهکار خواهد شد که به طور خاص طراحی شده به او.

چنین به عنوان …

باز کردن جزئیات بر اساس اجرای بازی

هیچ جنبه ای از Pats جرم به زودی باید تحمل بیشتری در تضاد کامل با فصل گذشته از بازی در حال اجرا. هیچ کارفرمایی در NFL تاریخچه عجله برای بیشتر touchdowns از نیوتن که پاهای خود نیست رئیس دارایی اما با این وجود یک تعریف کیفیت.

بدون اجبار یک جانباز در حال اجرا پشت اتاق و بازگشت خط حمله دوباره یاد بگیرند که نیمی از جرم Pats هنوز هم می تواند تغییرات قابل توجهی را به خود عجله حمله با قرار دادن تاب اساسی در مفاهیم اصلی.

یکی از بنیادی اجرا می شود به خصوص در کوتاه yardage است در خارج از منطقه; طراحی می فرستد که همه مسدود کننده در همان جهت جانبی و در حال اجرا به عقب پس از پشت سر تا زمانی که انتخاب یک upfield عجله لین برای حمله به. به جای اجرای یک سنتی دست کردن در این نقش مانند بردی همیشه انجام Pats اجرا می توانید به عنوان خوانده شده که نیوتن از تفنگ ساچمهای خواهد چشم هدفمند رفع انسداد پشت مدافع (فکر می کنم یک پایان دفاعی یا خارج linebacker) را به عنوان او قرار داده شده توپ در حال اجرا را به شکم.

اگر بتواند مدافع و سپس به دنبال در حال اجرا به عقب نیوتن می تواند جلو توپ و اجرا گذشته او. یا اگر این مدافع هنوز ایستاده نیوتن خواهد به سادگی آن را یک لا منظم خارج از منطقه. البته این تنها کار می کند اگر شما عجله تهدید کارفرمایی مانند نیوتن چرا که در غیر این صورت به نظر می رسد در حال اجرا بازگشت به پینیاتا.

در حال حاضر البته پرستان یکی است.

این مفهوم کمک های مالی به جرم مسدود کردن دلیل توهین آمیز lineman به طور معمول به اتهام اشغال که پشت مدافع در حال حاضر بلوک های سمت playside که در آن او ایجاد یکی دیگر از دو تیم در این جهت در حال اجرا پشت رهبری است. این پرستان همچنین می توانید در ادامه به دیگر طرح های مورد علاقه — قدرت مقابله و حتی جت نوردد — به زاد و ولد خود را اجرا کنید-بازی امکانات و بازی به نیوتن نقاط قوت.

آموزش امتیاز برای در حال اجرا پشت و linemen توهین آمیز خواهد همه تقریبا یکسان باقی می ماند می روم تنها کارفرمایی برای تنظیم. داشتن اعدام این مفاهیم از کالج نیوتن کاملا مجهز به Pats’ اجرای بازی به سطح بعدی و بهترین از همه, آن را نمی خواهد نیاز به هر زمان اضافی در اردوگاه های آموزشی برای نصب.

نصب یک بسته RPO

در طول سه فصل اخیر نیوتن نوشته شده QB امتیاز بهتر از 120 هنگام پرتاب از اجرای تصویب گزینه پخش (RPOs) که مانند منطقه-جزئیات مفهوم در حال پخش مبتنی بر یک کارفرمایی واکنش به یک مدافع. در طول یک RPO اگر مدافع تعیین شده متعهد به اجرا در نزد یک دست کردن کارفرمایی می کشد توپ را به عقب می اندازد. اگر مدافع پشت او با دست آن را خاموش.

این نقش در حال بهینه برای اوایل فراز و کسانی که با متوسط فاصله برای رفتن قبل از حرکت زنجیر. با بردی Pats زد کمتر RPOs از تقریبا هر تیم دیگر در NFL. آن زمان که تغییرات است.

دوباره شبیه به منطقه-خواندن نیوتن موفقیت و آشنایی با RPO مفاهیم قدمت سال و نیاز به حداقل اضافی و نصب و راه اندازی. میهن پرستان را به سادگی مجبور به ازدواج با دو تا از پایه خود را بازی می کند و اجرای آنها را با هم (یعنی خارج از منطقه زوج با دو کج راه). تا حد زیادی عاری از گالری در خارج Pats باید طرح خود را در راه downfield بیشتر از این فصل حتی با دو تهدید بازیساز در راس.

بهترین راه برای کمک به نیوتن برنده شدن از طریق طرح این است که با ساخت این بسته های کوچک در اطراف او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *