چگونه به جشن چهارم جولای عملا در ماساچوست

وجود خواهد داشت هیچ “پیش درآمد 1812” زنگ از پوسته تخم این سال هیچ توده های جمع آوری شده در گردشگاه با سران craned بالا نسبت به نور نشان می دهد در آسمان است.

چهارم ژوئیه در حال رفتن دیجیتال در این سال در میان coronavirus نگرانی که باعث لغو جشن از رژه محلی به معروف بوستون میآید آتش بازی دیدنی و جذاب است.

اما آن را هنوز هم یک تولد به یاد داشته باشید با کشت مجازی کنسرت, re-لوایح و آتش بازی نشان می دهد که برنامه ریزی شده به افتخار روز استقلال.

“بوستون میآید ادای احترام به قهرمانان ما”

جریان dulcet تن از بوستون میآید مستقیما به اتاق نشیمن خود را با “بوستون میآید ادای احترام به قهرمانان ما” — مجازی کنسرت پرداخت ادای احترام به کسانی که در خط مقدم از COVID-19 بیماری همه گیر. نشان می دهد از ویژگی های جدید مطالب و گذشته نگر از اجرای ارکستر و هنرمندان مهمان همراه با چهارم جولای کلاسیک و برجسته از گذشته آتش بازی نشان می دهد. آن را درجه از 8 به 11 بعد از ظهر شنبه در WHDH کانال 7 بلومبرگ تلویزیون و رادیو فردا و رادیو.

USS Constitution زنده رود

شنیدن 21 gun salute از روی “Old Ironsides” به عنوان USS اساسی جریان های برنامه نویسی زنده آن در Facebook صفحه آغاز و در ساعت 10 صبح روز شنبه. یک کشتی تور کارل هرتزوگ USS Constitution موزه عمومی مورخ شرکت در یک مجازی مسابقه چیزهای بی اهمیت ،

بطور منظم احساس جیمز تیلور در Fenway پارک

افسانه ای خواننده-ترانه سرا James Taylor ممکن است به تعویق افتاد تور تابستان, اما شما می توانید بطور منظم احساس سحر و جادو از آخرین کنسرت بزرگ در Fenway پارک. اجتماعی حقوقی سازمان دیده بان اشخاص تشویق می شوند — با ماسک. با Bonnie Raitt را ظاهر مهمان ویژه. جریان اوت 2015 کنسرت در ساعت 2 بعد از ظهر در یوتیوب و یا در 5 p. m. در Facebook — و یا هر دو.

“بی بند و بار در آزادی نوین”

قدم زدن پایین خط حافظه با یک 90 دقیقه تور مجازی از دنباله آزادی است. بوستون با پا خواهد شد در حال حاضر یک جریان زنده نسخه از “بی بند و بار در آزادی نوین” با یک راهنمای در هر یک از 16 متوقف می شود به ارائه درس های تاریخ در افراد و مکان ها که نقش های کلیدی در این کشور تولد.

آرشیو ملی می رود مجازی

این یکی برای کتاب های تاریخ: آرشیو ملی برگزار خواهد شد اولین-همیشه مجازی جولای چهارم, جشن, آغاز و در ساعت 11 صبح روز شنبه و شامل مکالمات با کلید جنگ انقلاب رهبران و ارائه خاص از خواندن اعلامیه استقلال در 4 بعد از ظهر توسط Soledad اوبراین.

آمار درایو در

گرفتن یک تلنگر بر روی صفحه نمایش بزرگ در این درایو محلی-ins: این Mendon دوقلو رانندگی در غربالگری “Ghostbusters” “کتاب جنگل,” “Deadpool” و “جنگ ستارگان: Episode VII — The Force Awakens.” رفتن به مدرسه در لستر درایو با “آرواره ها” و “بازگشت به آینده”. و یا تماشای “Spaceballs” و “Three Amigos” در نورثفیلد درایو در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im