چگونه برای کمک به کودکان برای مقابله با اضطراب در طول coronavirus

از مدرسه به خانه و جدا شده از دوستان و معلمان خود را به تمرینات و بازی های ورزشی لغو شد برای آینده قابل پیش بینی کودکان در حال تجربه تحولات و عدم قطعیت ساخته شده توسط coronavirus دست اول — و ممکن است در حال توسعه اضطراب به دلیل آن است.

“بسیاری از کودکان و نوجوانان تنها بودن در خانه و داشتن متفاوت روال و بسیاری از زمانی که آنها استفاده نمی شود,” دکتر گفت: فاطمه وات مدیر رفتار علوم بهداشتی در فرانسیسکن کودکان. “ما قطعا شاهد افزایش در اضطراب حتی در کودکان و نوجوانان که معمولا نمی باید اضطراب و بچه ها که معمولا عملکرد بسیار خوبی است. وجود دارد مقدار زیادی از ترس و نگرانی و غم و اندوه نیز هست.”

عدم اطمینان از نحوه طولانی coronavirus و محدودیت هایی که با آن می آیند گذشته — مقامات هشدار می دهند اختلال می تواند کشش به تابستان — یک عامل است. اجتماعی فاصله — دور از هنجار برای کودکان استفاده می شود برای پر درس و راهرو شلوغ — دیگری است. و بنابراین تغییرات در روال زندگی روزانه خود را.

“این واقعا احساس وحشت و نگرانی از نه فقط دانستن اینکه چه چیزی را برای رفتن به آینده و نداشتن کنترل بر آن” وات گفت.

اضطراب می تواند در کودکان در راه های مختلفی به خصوص با توجه به سن. بچه های کوچکتر ممکن است تجربه اضطراب جدایی و می خواهید بیشتر تماس فیزیکی از پدر و مادر خود را. نوجوانان ممکن است رشد بیشتر تحریک پذیر و استدلالی. برخی از کودکان ممکن است سقوط, خاموش, در حالی که دیگران را دائما صحبت کنید در مورد ویروس. و کودکان با رشد و نمو و یا مسائل مربوط به سلامت روان است که درمان شده اند و حل و فصل ممکن است برخی از علائم یا مشکلات رفتاری و دوباره وات گفت.

“این واقعا مهم است به سازمان دیده بان برای تغییر در رفتار خود: اگر آنها در حال غذا خوردن نیست اگر آنها در حال غذا خوردن بیش از حد, اگر آنها را در حال خواب در شب و یا آنها را در حال خواب در تمام طول روز اگر آنها شرکت در فرصت هایی را برای ارتباط با دوستان خود را عملا و یا از طریق تلفن” وات گفت. “این ها همه نشانه هایی که یک کودک ممکن است مقابله به خوبی و ممکن است احساس یا تجربه برخی از سطح از پریشانی.”

کارشناسان ارائه انواع راهنمایی برای پدر و مادر برای کمک به کودکان برای مقابله با استرس از زندگی در عصر coronavirus. ذهن کودک موسسه می گوید پدر و مادر نمی شود ترس به بحث COVID-19 با بچه های خود را, اما مراقب باشید با چه مقدار از آنها را به اشتراک بگذارید به طوری که به پایمال کردن جوانان خود را. مراکز کنترل بیماری ها توصیه می کند پدر و مادر در ایجاد برنامه های جدید و روال برای کودکان خود را برای پر کردن روز و هفته که مدارس تعطیل هستند و به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را به پوشش خبری از این ویروس.

وات توصیه شروع یک گفتگو در مورد کوروناویروس توسط سوال: چه شنیده اید ؟ شما چه فکر میکنید در مورد این ویروس ؟

“سپس شما یک حس از کجا شروع مکالمه با کودکان و حس هر گونه برداشت های غلط است که باید اصلاح شود,” او گفت:.

وات نیز خواست مراقبان به ماندن مثبت زمانی که خواسته بودن سوال دشوار است.

“به جای گفتن بدون هیچ واکسن یا درمان در حال حاضر می گویند پزشکان و کارشناسان در حال کار واقعا سخت به آمده تا با یک واکسن و آمد تا با یک, درمان,” او گفت:.

و مهم برای والدین به مراقبت از خود — از آنجا که کودکان خود را در حال تماشای.

“ما خودمان را در برخورد با استرس و نا امیدی و ترس” وات گفت. “قادر بودن به مدیریت است که در یک تولیدی راه — آن است که آیا رسیدن به, دوستان, غذا خوردن سالم شرکت کننده در ورزش — هر چیزی که شما می توانید برای مراقبت از نفس خود خواهد بود و واقعا مفید در حمایت از کودکان خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im