چگونه خود را برای رهبری یک درجه یک جلسه در محل کار

در نقش جدید من پیشرو در بسیاری از جلسات بسیاری با ارشد مردم حضور می یابند. این باعث می شود من عصبی و آنهایی که نرفته اند به عنوان به خوبی به عنوان من می خواهم. چه چیزی شما را نشان می دهد ؟

آماده سازی و تجهیز خواهد شد شما را به موفقیت و سهولت اعصاب خود را.

یادگیری از جلسات شما حضور داشتند در گذشته است. چه ایستاده از آنهایی که خوب? چگونه در مورد آنهایی که شما می توانید از طریق ؟

در نظر گرفتن راه های دیدار رهبر موفق جلسات از جمله قبل از جلسه کار مدیریت زمان و مدیریت مردم.

به آماده سازی به دلیل زمان با تنظیم یک جلسه با خود به طرح.

تعیین می کند که شما نیاز به موضوعاتی که نیاز به پوشش داده شده و تصمیم گیری می شود ساخته شده است.

مطمئن شوید که شما تمام اطلاعات شما نیاز دارید. این ممکن است prework برای شما و یا شما ممکن است نیاز به ارسال “داس” به شرکت کنندگان به طوری که آنها می تواند آماده.

چالش خود را در مورد اینکه آیا یک جلسه است که در واقع مورد نیاز است. ما تمام شده است در جلسات بی معنی در مورد موضوعاتی که می تواند به کار گرفته شده توسط یک تماس تلفنی و یا ایمیل.

ارسال دستور در پیشبرد بنابراین شرکت کنندگان می دانم آنچه آنها در حال ثبت نام برای. افرادی وجود دارند که منطقی را قبول نمی کند یک جلسه بدون.

اگر شما نیاز به نگه داشتن زمان در حالی که شما توسعه را در دستور کار خود می گویند بیشتر و دریافت برنامه به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید.

یک بار در جلسه چوب به دستور کار است. این است که در آن زمان و مدیریت مردم در آمده است و احتمالا بخشی که باعث برخی از اعصاب است.

آن را کمک خواهد کرد که برای بررسی در دستور کار و در شروع جلسه و توافق در مورد نیاز نتایج جمع آوری شده است.

اگر شما سه موضوع را نقطه که شما نیاز به اجازه می دهد زمان برای هر یک.

بیشتر قول می دهم که شما در حال رفتن به مدیریت زمان از نزدیک و چوب به آن.

شما ممکن است ترس است که شما مردم را عصبانی با نگه داشتن آنها را به نقطه است. در واقع با یک سطح ارشد گروه آنها خواهد که احترام و قدردانی مهارت خود را در مدیریت یک گروه. آنها لازم نیست که زمان برای هدر.

است که می گویند وجود ندارد مهارت درگیر است. فکر می کنم در مورد جلسه خود را exemplars از گذشته خود و یا تحقیقات جلسه مدیریت تاکتیک.

آموزش صاف کردن راه برای گرفتن مردم را در مسیر محدود کردن بیش از حد طولانی توضیحات و مدیریت تعارض در میان طرفداران دیدگاه متفاوت در خدمت شما هست.

دریافت به خرید از مردم در پیشبرد در ستیز موضوعات. دانستن که در آن افراد کلیدی ایستاده می تواند کمک به شما را مدیریت برای گرفتن یک تصمیم.

نگه داشتن شما شرکت کنندگان راحت است. اگر آن دراز نشست در ساخت و تامین آب و غذای سبک برای حفظ انرژی ،

آماده سازی خود را بیش از حد. چند دقیقه به مرکز خود را قبل از جلسه (یک ورزش تنفس برای مثال). نمی جست و خیز صبحانه یا ناهار به عنوان گرسنه می تواند اضافه کردن به سطح استرس خود را.

درک هر فرد به عنوان یک ارزش عوامل کنار گذاشتن نگرانی در مورد عناوین. شرکت موقعیت تنها مسائل در جلسه خود را هنگامی که آن را تحت تاثیر قرار دستیابی به اهداف خود است.

پیگیری اقدامات و مستندات تصمیم گیری دوباره یک بارها نادیده گرفته شده گام.

در نهایت اجازه دهید این آماده سازی خود اطمینان در پیشرو و به خودتان اجازه دهید از آن لذت ببرید!


لیز Reyer است credentialed مربی با بیش از 20 سال تجربه کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de