نحوه درمان گربه با سرطان ممکن است

در این زمان ما 14 ساله گربه را توسعه داده است یک چند توده در شکم او زیر پوست. در حال حاضر بیش از همیشه ما در حال استفاده از تشخیص آنلاین و رله آن را به دامپزشک برای پزشکی از راه دور. از آنچه ما می توانیم بگویم و آن را تایید توسط دامپزشک ما آن را مانند به نظر می رسد این گربه می تواند سرطان پستان است.

واضح است که ما کاملا نگران و می خواهم به انجام آنچه ما می توانیم برای او اما ما تضاد در هزینه انجام هر چیز و پیش آگهی دراز مدت نتیجه مثبت به خصوص با توجه به این واقعیت که ما در حال کار در حال حاضر.

ما دامپزشک صحبت در مورد گزینه های مختلف از اشعه x به بیوپسی به حذف توده ها. آنچه را به شما پیشنهاد می کنیم در این زمان ؟ به ما گفته شد که ما دامپزشک تنها انجام خدمات ضروری, اما آنها به مراقبت از این باید ما را انتخاب کنید به جلو حرکت کند. می توانید این صبر در همه آن است که اگر سرطان پستان چقدر مهم است اقدام فوری?

آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر شما در زمان استفاده از تمام ابزارهای موجود در اختیار خود را به آمده تا با یک تشخیص اولیه انتظار هدف داده است. لذت بخش است به شنیدن این که شما نیز رسیده به دامپزشک خود را و با استفاده از سرعت در حال رشد و در حال توسعه ابزار شناخته شده به عنوان پزشکی از راه دور. من می خواهم را به استفاده از کار با دامپزشک خود را در اجازه دادن به آنها را می دانم که هر چه محدودیت های شما ممکن است به خصوص مالی.

معمولی تشخیص در هیچ منظور خاص خواهد بود bloodwork, رادیوگرافی کامل بدن نگاه کردن به توده ها و حفره قفسه سینه ممکن است متاستاز یک aspirate تودهها برای یک ایده اولیه از احتمال بدخیمی و سپس سود آن را به عنوان مربوط به ماستکتومی و بیوپسی.

در این زمان من شروع با یک سوزن aspirate از ضایعات و سپس ادامه از وجود دارد. این است که یک مقدار هزینه ای کمتر نقطه شروع و سپس با توجه به نتایج شما می توانید یک تصمیم مبتنی بر پیش آگهی و هزینه های.

وجود دارد مقدار زیادی از ادبیات در مورد چگونه یک گربه را برای زنده ماندن زنان مبتلا به سرطان پستان پس از تشخیص و روش های مختلف در دسترس از جمله عمل جراحی و شیمی درمانی ، مهم ترین عامل تعیین کننده در زمان بقا اندازه توده ها. من پیشنهاد می کنم که هر چه زودتر شما را وادار به پرداختن به آنچه شما پیدا کرده اند بهتر است او را از آنجا که شما ممکن است به چیزهایی که قبل از رشد هر گونه بزرگتر است. موفق باشید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im