چگونه دانشگاه ها در برخورد با درخواست برای بازپرداخت در طول coronavirus

برخی از مدارس در حال ارائه یک مقدار صاف برای اقامت و وعده غذایی-طرح هزینه های برخی از ارائه نرم افزار تاریخ بازپرداخت. دانش آموزان می خواهید شفافیت بیشتر در اطراف روند.

در مارس 20, دانش آموزان سراسر, Nova Scotia دریافت سلامت استان, بخشنامه: خانه بروم. Matthew Harrison بسته بندی شده خود را در اتاق خوابگاه در دانشگاه Acadia در Wolfville, N. S. و نقل مکان به یک خانه در بهشت, N. S. حدود یک ساعت از پردیس.

هنگامی که وجود دارد, Harrison, می گوید او نا امید Acadia اولیه تصمیم به ارائه بازپرداخت به دانش آموزان برای هزینه های آنها در حال حاضر پرداخت می شود, برای اقامت و برنامه غذایی, برای مثال. “بسیاری از مردم من می دانم بودند [نیز] صحبت کردن در مورد چگونه نا امید شدند,” او می گوید. “بنابراین من تصمیم گرفتم که من می خواهم سعی کنید برای به دست آوردن چیزی.” او شروع به یک درخواست و تا به حال نزدیک به 1000 امضا از دانشجویان همکار در اولین روز.

مشابه دادخواست در حال گردش در دانشگاه ها در سراسر کانادا که همه اما خالی کردن در همان زمان به عنوان Acadia را انجام داد. بسیاری از مدارس را نگه داشته و خوابگاه باز عمدتا برای دانشجویان بین المللی و یا کسانی که با چند گزینه های دیگر و ادامه داد: به کارگیری اسکلت خدمه و پرسنل تعمیر و نگهداری. اما بسیاری از دانشجویان کانادایی که زندگی در محوطه دانشگاه خود را ترک خوابگاه پس از پرداخت برای یک ماه ارزش خدمات است که آنها نمی, در پایان دریافت.

Acadia در نهایت تصمیم گرفت در بازپرداخت تا 900 دلار است که می تواند دانش آموزان را به سمت آینده شهریه و یا به صورت نقدی. (فقط دانشجویان ساکن در خوابگاه به حال یک برنامه غذایی و مجبور به ترک زود هنگام با توجه به COVID-19 واجد شرایط هستند.) ایان موری مدیر اجرایی دفتر رئیس جمهور از Acadia می گوید: دانشگاه می دانستم که در آن نیاز به چیزی به دانش آموزان و مشورت با دیگر مدارس به آمده تا با یک کنترل از مجموع. “ما احساس 900 دلار اعتبار است اذعان ناراحتی و اختلال در دانش آموزان را تحمل کرده اند به دلیل جهانی همه گیر.”

Freya Milliken آیا خود محاسبات تقسیم مقدار که به او پرداخت می شود برای خوابگاه و غذا طرح هشت, تعداد ماه او قرار بود به صرف زندگی در محوطه دانشگاه. او می گوید: او باید از برگشت حدود 1300 دلار در هر اونس و در حالی که او سپاسگزار برای هر بازپرداخت a $400-از دست دادن یک ضربه. “من نمی دانم اگر من قصد دارم به یک کار در تابستان و بسیاری از دوستان من نیز در همان قایق می گوید:” Milliken. “$400 مانند نیم paycheque.”

مرتبط: آنچه زندگی است مانند دانش آموزان هنوز هم زندگی در خوابگاه دانشگاه در طول coronavirus

پس maclean’s صحبت با Milliken, دولت فدرال معرفی کرده است یک دانش آموز طرح پشتیبانی می کند که شامل اورژانس بهره مند شوند اجازه می دهد متوسطه دانش آموزان به جمع آوری $1,250 (و در برخی موارد $1,750) یک ماه از ماه مه تا ماه اوت به عنوان به خوبی به عنوان یک سرویس کمک مالی فراهم می کند که فرصت های شغلی در طول COVID-19 ارز به $5,000 نسبت به دانش آموز آموزش و پرورش در پاییز.

موری می گوید آکادیا در تلاش برای سادگی با آن هزینه تخت تخفیف; مدرسه به سادگی نیست و باید از این ظرفیت به کار را از طریق محاسبات از هر دانش آموز را به حساب. “این امر نیاز به تلاش زیادی ما در حال حاضر مشغول دانشجویی حساب کارکنان. ما احساس منصفانه و عادلانه حل در همراهی با موسسات مشابه اما منعکس کننده مالی از خود ما دانشگاه ترجیح داده می شود برای همه درگیر,” او می گوید.

در سنت فرانسیس خاویر دانشگاه که در آن دولت ارائه کرده است بازپرداخت اعم از $500 به $975 بسته به امکانات رفاهی و برنامه های غذایی دانش آموزان باید درخواست این دانشگاه برای بزرگتر بازپرداخت و ارائه جزییات از بودجه. “ما فقط نمی ببینید که چگونه آنها محاسبه مبلغ بازپرداخت می گوید:” یک دانش آموز که ترجیح نمی شود به نام. “آن را فقط مانند ‘در اینجا تعدادی, من امیدوارم که شما آن را.'” این دانش آموز دریافت $575 بازگشت از مدرسه اما با محاسبات خود او می گوید: او باید حق را به حدود 1200$.

از دانشگاه دیدگاه هزینه نمی شکستن به یک فرمول ساده روزانه. سیندی مکنزی مدیر روابط رسانه ای برای سنت FX می گوید: بازپرداخت محاسبه شد به تعادل ظرفیت مالی دانشگاه با اختلال در دانش آموزان است. “واقعیت ما اقامت عملیات است که بسیاری از هزینه های ما ثابت هستند و به عنوان چنین نیست متفاوت است به طور قابل توجهی به عنوان یک نتیجه از این زمان دانش آموزان در واقع اشغال اتاق می گوید:” مکنزی. او می گوید کل هزینه بازپرداخت حدود 1.2 میلیون دلار خواهد شد و متحمل شده توسط مدرسه به عنوان یک کسری.

مرتبط با: پاس/خرابی نمرات باید تنها گزینه در طول coronavirus

دانش آموزان در دانشگاه تورنتو زندگی می کنند که در CampusOne یک آپارتمان است که با وابسته و نه اجرا شده توسط این دانشگاه نیز دادخواست در پرونده خود را برای لغو اجاره خود را. دنی راث یک سخنگوی CampusOne خوابگاه دانشجویی می گوید: این شرکت با کاهش آوریل اجاره توسط $150 عنوان گرفته شده $100 دانش آموز در برنامه غذایی.

“مدیریت نیز روشن ساخته است به ساکنان که در حالی که ما پیش بینی است که اجاره تعهدات خواهد بود و ملاقات ما درک چالش ها از وضعیت فعلی و در حال حاضر به بحث در مورد گزینه های فردی برای ساکنان مواجه COVID-19-مربوط به مشکلات می گوید:” راث. بیانیه ای از CampusOne همچنین وعده به بررسی شرایط بیشتر به عنوان COVID-19 همه گیر تکامل می یابد.

یک نظرسنجی انجام شده توسط دانشجویان از کانادا تحقیقات فشرده و دانشگاه در آغاز آوریل یافت که نزدیک به 80 درصد از 3,157 پاسخ دهندگان گفت: آنها نگران پرداخت شهریه در پاییز. با جدید CESB معرفی UCRU نمایندگان می گویند که آنها در حال چک کردن دوباره با اعضای خود و درخواست برای وضوح که در آن دانش آموزان واجد شرایط برای بهره مند شوند.

در این نقطه وجود دارد و نه ملی استاندارد برای بازپرداخت. این دانشگاه بریتیش کلمبیا ارائه شده دانش آموزان سرشکن بازپرداخت اگر آنها خالی پردیس مارس 31. دانشگاه مسترد هزینه مسطح برای دانش آموزان بلکه اعتبار 700 $به دانشجو وعده غذایی به حساب.

عدم وجود یک استاندارد در سمت چپ دانش آموزان مانند مسیحی گلدی که حضور Acadia, درخواست برای شفافیت بیشتر بدانم چگونه محاسبات ساخته شد. “ما نوع چپ در تاریکی در اینجا,” او می گوید. “این سخت است با اجتماعی فاصله به دلیل آن را مانند ما می توانید بیرون بروید و اعتراض.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im