پلیس ایالتی در نهایت خلاص شدن از شر یکی از بد سیب بدون توزیع او چند میلیون دلار حقوق بازنشستگی بسته است.

در عین حال.

شما ببینید در این کثیف جهان از جرم است. پلیس ایالتی آن واقعا هرگز بیش تا بوسه در ایمیل لاستیک مهر از طریق.

بیا پایین ex-سپاهی اندرو Patterson, همچنین شناخته شده به عنوان فاکسبرو فلاشر.

این 32 ساله لین مرد که رفت به لوقا برایانت کنسرت در فاکسبرو در ژوئن 2019 و به پایان رسید تا گرفتن شارژ با یک تعداد از هرزه گستاخ و سر انجام.

با توجه به فاکسبرو پلیس گزارش پترسون وارد حالت مسمومیت شدید و اقدام به, در میان چیزهای دیگر لذت خود را در حالی که نشسته در شخص دیگری صندلی و پس از آن او “رقص” در پشت فروش کردن زن “و وانمود به ‘خرد’ در او.”

یک مرد concertgoer پلیس گفت “پترسون یک نظر به او که او ریش خود را به حال ‘خوب’ و که او می تواند نشستن در دامان خود.”

پترسون همچنین برداشت برخی از پاپ کورن با خوب عقب پایان و پس از آن او پانچ او را در صورت.

برای خدمات عمومی حق شناس شهروندان کشورهای مشترک المنافع پرداخت پترسون $149,746.47 در سال 2018 است.

در اینجا برخی از شاهدان’ توصیف سپاهی پترسون در گزارش پلیس:

“پترسون بسیار مست و سخنرانی او را ضخیم و نامفهوم…. نامناسب بودن… به سختی می تواند ایستادن… به نظر می رسد در اینجا…. کاملا مست و ادامه داد: نوشیدن.”

همه را از طریق این حماسه کندی-esque شب پترسون نر قربانی ارسال در Facebook گفتن دوستان خود را در مورد این مرد که به “ضربه زدن بر روی” او. او سپس توضیح پترسون به عنوان یک “بیمار ارشد (که) حتی از جیبش خود (بادمجان emoji).”

زمانی که پترسون بعد reeled خاموش قربانی نوشته شده: “او در نقل مکان کرد به یک جو بایدن به دختران جوان در اینجا. صادقانه او خوش شانس من شکست یک صندلی در این frat پسر.”

این MSP – برای محافظت و خدمت می کنند. یا در مورد پترسون برای محافظت و Overserve.

پس از شب در شهر پترسون قرار گرفت ترک – پرداخت ترک به طور طبیعی تا زمانی که هرالد به دست آمده و یک کپی از گزارش پلیس چهار ماه بعد. این هرزه و شهوت انگیز و اتهام علیه او را رد کرد و در دادگاه منطقه در پاییز گذشته اما پترسون به نظر می رسد هرگز به بازگشت به کار.

و او روز پنجشنبه به “استعفا داد.” پرسیدم MSP که آیا او تا به حال شده رو به یک بیشرمی تخلیه.

در بیانیه پلیس ایالتی گفت که آنها “تنها می تواند تایید کند که او مرخص شد, نمی, نوع ترشحات. او استعفا داد و به عنوان امور داخلی صورتی در برابر او بود و در آن انضباطی فاز.”

این Staties گفت: آنها تا به حال هیچ دانش” از اینکه پترسون در عین حال کاربردی برای بازنشستگی که به احتمال زیاد خواهد بود بازنشستگی از کار افتادگی (72 درصد معاف از مالیات) پس از او تا به حال واگذار نشده است.

“او استعفا داد. او در مواجهه های مختلف انضباطی نتایج و برنامه به طور بالقوه از جمله ختم, اگر انضباطی مرحله از تحقیقات خود را در اختیار خود بگیرند اما او استعفا داد و قبل از اتمام آن است.”

پترسون به ضرب گلوله کشته و یک چاقو-دارای حق اعمال perp در حین انجام وظیفه در سال 2015. او همچنین دارای یک ستاره برنز از مبارزه با تور در عراق است. اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) به نظر می رسد بلیط برای بازنشستگی در سن 33.

من به نام پترسون سه شنبه (تلفن-شماره تلفن در فاکسبرو PD گزارش) و او به من به وکیل دن Moynihan از استونهام.

“من قصد ندارم به سوابق پزشکی” Moynihan گفت. “اما اگر او دارای یک مشکل پزشکی او به دنبال یک حقوق بازنشستگی که هر کارمند عمومی باید.”

به عبارت دیگر تعداد آن.

پترسون همراه بود در شب در سوال توسط همسرش راشل و دولت دیگر سپاهی استفان تامسون. سپاهی تامسون سهم به شب جشن پس از دوستان خود را پانچ مرد غیر نظامی در بینی.

تامسون با توجه به گزارش پلیس “نمایش داده می شود نشان به او” و “یک نظر در مورد یا خود و یا او و تامپسون به عنوان سربازان و او (قربانی) است که در دردسر بزرگ در حال حاضر.”

تامسون به نظر می رسد هنوز هم در کار — او در حال حاضر ساخته شده $123,099 این سال است.

هر سپاهی در کار در 30 سال گذشته نه به پایان رسید تا یک میلیونر ؟ به جز البته برای Leigha Genduso.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de