Howie Carr: اعتماد مرد, جو بایدن در حال رفتن به ضرب و شتم جو بایدن

زنده از زير زمين آن جو بایدن که نیست ،

که البته زوال عقل جو غذای آماده شد از هفته گفتن یک نمایش رادیویی است که “اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من تهمت یا پس از آن شما نیست،”

واقعا احمقانه ترین چیزی که به می گویند, اما آن را مانند جمعه های مختلف از هر روز دیگر در زیرزمین. منظورم بایدن نیز این وعده در صبح روز جمعه در CNBC:

“من آماده بگم که من سابقه بیش از 40 سال است و من قصد دارم به ضرب و شتم جو بایدن!”

گاهی اوقات زوال عقل جو dimly متوجه می شود که مغز او فقط شلیک در تمام سیلندر اما او هرگز حتی تصحیح خود را بر روی آن یکی. او می ایستد بیانیه خود ظاهرا.

جو بایدن در حال رفتن به ضرب و شتم جو بایدن.

این “ain’t سیاه” خط تحویل داده شد به محبوب میزبان Charlamagne tha خدا. اگر شما کوچکترین کمی از تحقیقات شما خواهد آموخت که به عنوان یک جوان Charlamagne صرف 41 روز قفل شده در کارولینای جنوبی زندان است.

جو بایدن البته نمی کوچکترین کمی از تحقیقات است. یا شاید او و فقط … را فراموش کرده است.

“تنها وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که در همه مشترک است و در زندان به او گفت:” از زیرزمین به عنوان Charlamagne گوش سنگ با آن مواجه. “یکی از آنها —” جو سرفه به طور خلاصه — “قربانیان سوء استفاده از کودکان خود بودند و یا و یا و یا و یا مادر خود بود. تعداد آنها می تواند به عنوان خوانده شده نیست.”

خنده دار, من هرگز در نظر گرفته Charlamagne به بی سواد. به نظر می رسد بسیار روشن است. نه به ذکر است شما فکر می کنم که شاید به عنوان اولین دانش آموز را با حضور دلاور امور خارجه (که جو به دروغ ادعا کرد در گذشته) بایدن را شاید خواندن “نامه ای از زندان بیرمنگام.”

نویسنده: دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور او قادر به خواندن و یا جو ؟ چگونه در مورد Malcolm X ؟ Eldridge ساطور? Donald Goines? که برای ماده, نلسون ماندلا. شما نمی توانید دستگیر و با او یک بار جو ؟ شما می توانید به عنوان خوانده شده ؟

اجازه دهید به بقیه این هفته Basement Tapes. همه گفت و گو تضمین کلمه به کلمه و یا به عنوان جو این هفته گفت: “برای من به خدا گوش.” (حداقل او خود را اصلاح در آن یکی است.)

او با اشاره به “کانادا” غازها بوق در حیاط خلوت خود را. (او معنا “کانادا؟”)

او را متهم به رئيس جمهور از گفتن یک “توپ رو دروغ است.”

او خواستار لغو فوری از “Tump Trax را کاهش دهد.”

او در مورد صحبت طولانی سر رسیده پرداخت پاداش برای برخی از جانبازان از “پشم جنگ جهانی دوم.”

او تایید شده “پرداخت-tech protec – محافظت از چک protection program.”

به نام او برای آموزش و پرورش — “این ایده که شما می توانید از طریق قرن 20th, بدون, تنها با 12 سال آموزش و پرورش قرن 21 است. …”

شما ممکن است به یاد بیاورید که زوال عقل جو نقش مهمی در آنچه که او به نام “O’Biden-باما دولت است.”

در آن زمان O’Biden گفت: تملق گوی دموکرات سریع القلم در این هفته او در واقع مسئول “گرفتن مبلغ 84 میلیارد دلار در 18 ماه در بهبود عمل … دقیقا همان جایی که پول رفت که پول بود که مسئول آن و چگونه آن را خرج شده. بنابراین ما نگه داشته و یک چشم بر روی آن.”

او نگه داشته و مانند یک چشم بر روی آن است که او فراموش کرده است که در واقع وجود دارد $800 میلیارد اختصاص نه مبلغ 84 میلیارد دلار است.

در عین حال یکی دیگر از مصاحبه او دوباره متهم به رئيس جمهور از ساخت الکی توصیه های پزشکی.

“آن را مانند گفتن شاید اگر شما تزریق Clorox به خون خود شما می دانید که شاید آن را به شما درمان. بیا مرد! آنچه که او انجام شده است ؟ خدا چه نام او انجام شده است؟”

جو می تواند به ما استناد است که در یکی لطفا دقیقا کی و کجا POTUS آموزش افراد برای تزریق Clorox سفید کننده را در bloodstreams?

“وجود دارد هیچ جدی پرسنل پزشکی در خارج وجود دارد گفت: استفاده از مواد مخدر!”

Clorox سفید کننده است که در حال حاضر به مواد مخدر ؟

“آن را معکوس! آن را نمی خوای کمک!”

می تواند ما را در نقل قول شما در آن زوال عقل جو ؟

رئیس جمهور بایدن شکایت کرده است فقط به اندازه کافی به مردم از خود را در زیرزمین در حال حاضر شرکت حذف شدند, گمان می کنم او به معنای.

“بسیاری وجود دارد که ما می توانید انجام دهید که مربوط به آنچه که در حال حاضر تصویب شده است با کسب و کارهای کوچک است که رئیس جمهور فقط آه فقط هنوز نمی انجام نشده نگاه um شما می دانید آه ام آه ترکیبی از آه عدم به سرعت حرکت می کند. …”

نگران نباشید هر چند امریکا بایدن دولت آماده خواهد شد در یک روز حتی اگر آن رهبر است و نه کاملا خاص چه قرن او را به زندگی در.

“ما قصد ایجاد یک جدید bio-based multi-facturing چند تولید شغل آه آه محیط زیست برای مقابله کشاورزان در مزایای یک تغییر اقتصاد است.”

پس از آن وجود دارد بخش انرژی است. این در CNBC جمعه:

“ما باید مطمئن شوید که ما می توانیم یک سیستم در سراسر کشور است که می تواند انتقال است که می تواند انتقال زغال سنگ و آه و و باد در سراسر کشور است.”

Um نمی بایدن به تازگی نذر برای خاموش کردن کل صنعت زغال سنگ? اما اگر او را معکوس موقعیت من یک پیشنهاد در مورد آنچه که ما می توانید استفاده کنید برای انتقال er انتقال ذغال سنگ است.

آنها به نام قطار.

به عنوان نحوه انتقال حرارت در سراسر کشور, من ترک آن جزئیات به معاون رئیس جمهور است. پس از همه, او گردند و در هوای داغ در سراسر این قاره برای نیم قرن در حال حاضر.

زنده از زير زمين آن جو بایدن و او نیست ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im