‘خطر’ در بلند مستند: سخت کنترل مرز طولانی مدت

این می آید به عنوان مسیحیان سراسر کشور امروز به یاد رستاخیز عیسی نشستن در مقابل یک صفحه نمایش در صفحه اصلی به جای در شلوغ خدمات کلیسا با یک کشیش توصیف “اندوه عمیق” در اجتماعی فاصله گرفته است.

مرتبط: به دنبال بیشتر coronavirus اخبار

وجود دارد بیش از 6300 تایید COVID-19 نفر در استرالیا با 2854 در, New South Wales, 1268 در ویکتوریا 983 در کوئینزلند 429 در جنوب استرالیا 514 در غرب استرالیا 133 در تاسمانی 103 در استرالیا australian Capital Territory و 28 در قلمرو شمالی.

مرگ و میر در حال حاضر در 58.

دنبال ما زنده نورد پوشش زیر.

به روز رسانی زنده

NSW ثبت 24 coronavirus قربانی.

82 سال دیگر روبی شاهزاده مسافر درگذشت سلطنتی شاهزاده آلفرد بیمارستان.

این به ارمغان می آورد ملی تلفات به 59.

NSW وزیر بهداشت براد Hazzard هشدار داده است افراد جوان است که آنها بیشتر در معرض خطر از coronavirus از آنها متوجه نشوند.

در ضمن او در تشویق مردم به خارج و لذت بردن از آفتاب – اما فقط برای آن درست مورد تایید دولت هدف است.

“من می خواهم به یاد افراد جوان به خصوص به نظر می رسد مانند افراد مسن باید پیام و درک خطر به آنها,” او گفت.

“اما افراد جوان هستند و هنوز هم در خارج و در مورد. که در نظر گرفتن برای ورزش, اما شما نیاز به حفظ اجتماعی خود را در فاصله. شما به عنوان آسیب پذیر به هر بخشی از جامعه در مفهوم واقع شدن این ویروس است.”

آقای Hazzard گفت: وجود 1206 افراد زیر 40 با COVID-19 به نمایندگی از 42 درصد از تمام موارد در NSW.

“بنابراین پیام من به شما در زیبا عید پاک است که قطعا و در مورد ورزش, آن را خوب است برای خود سلامت روان و خوب برای سلامت جسمی خود را,” او گفت:.

“اما نگه داشتن شما فاصله اجتماعی و تشخیص در برخی از مناطق که در آن گرایش شده است برای افرادی که به جمع آوری تعداد بیشتر اجتماعی که در آن فاصله نمی تواند حفظ شود, NSW Police و شوراهای گرفته گام به برخی از این مناطق است.”

آقای Hazzard گفت که تا به حال انجام شده است “از برخی از تمایل به انکار جامعه حق ما خارج از منزل بزرگ است که همه ما عشق را در NSW آن را به شما را امن نگه دارید و نگه داشتن خانواده خود را امن نگه داشتن جامعه امن”.

“اگر شما می توانید و تا در ساخت ویتامین D است که چیز خوبی است اما ماندن 1.5 متر دورتر از نزدیکترین فرد,” او گفت:.

NSW بهداشت می گوید نه مثبت COVID-19 آزمایشات بیماران در کشورهای دیگر – هشت در کوئینزلند و یک در عمل – پردازش شدند NSW پاتولوژی آزمایشگاه و بنابراین به اشتباه اضافه شده به دولت در اعداد است.

“مواردی هستند که دست به حوزه قضایی مربوطه و دیگر شمارش به عنوان NSW موارد” NSW معاون افسر ارشد پزشکی دکتر کریستین Selvey گفت.

یکی دیگر از آزمايش مثبت کاذب که برگشتم منفی بر دوباره تست.

Dr Selvey تاکید کرد که هفت جدید تایید موارد منعکس کم تعداد آزمون دیروز به دلیل عید پاک. “در مجموع 840 آزمون (انجام شد) هنگامی که ما تا به حال انجام شده است در حدود 3000 تا 4000 هر روز این هفته” او گفت:.

“این انعکاسی از تعطیلات عید پاک است. در حالی که برخی از اعمال جراحی GP در حال بسته COVID-19 درمانگاه و بیمارستان بخش اورژانس هستند و قطعا باز است و ما می خواهیم هر کسی که با علائم لطفا برو و تست شده است.”

او گفت که “واقعا مهم است که ما پیدا کردن موارد COVID-19 طوری که اقدامات و تماس با ردیابی را می توان در محل قرار داده و به قطع هر گونه گسترش بیشتر به افراد دیگر”.

NSW وزیر بهداشت براد Hazzard است که صحبت کردن در حال حاضر.

او می گوید وجود داشته است هفت جدید تایید coronavirus موارد یک شبه. دیروز تعداد 2857 تجدید نظر شده است به 2847. به علاوه اضافی هفت به ارمغان می آورد که دولت در مجموع به 2584.

شده اند وجود دارد 141,777 تست های انجام شده تا کنون.

بیش از 20 ، 000 کودکان خواهد شد که دسترسی رایگان به جامعه مهد کودک در سراسر کوئینزلند تا ماه ژوئن.

کوئینزلند دولت صرف خواهد شد 17 میلیون دلار در این برنامه به نگه دارید 465 مراکز در سراسر کشور باز برای مدت 2, 2020.

“این خبر خوبی برای 22,000 کودکانی که در جامعه مهد کودک” وزیر آموزش و پرورش گریس گریس گفت: رسانه ها در روز یکشنبه.

“آنچه در این خبر به این معنی است که پدر و مادر می تواند در حال حاضر حفظ و ادامه ثبت نام در جامعه, مهد کودک به دلیل آن رایگان خواهد بود برای مدت دو” او گفت:.

او گفت که این به معنی حدود 2700 کارگرانی که شاغل هستند در جامعه مهد کودک مراکز را کار می کنند.

برتر Annastacia Palaszczuk می گوید: بیانیه ای در مورد تحصیل برای مدت دو خواهد بود ساخته شده در روز سه شنبه.

کوئینزلند ثبت اضافی 12 تایید موارد coronavirus یک شبه آوردن دولت به تجدید نظر در مجموع به 983 موارد تایید شده.

در مورد 72,000 آزمایشات انجام شده و 12 نفر باقی مانده در بخش مراقبت های ویژه در کوئینزلند بیمارستان.

بیش از یک سوم از Queenslanders که تست مثبت به COVID-19 را بهبود و میزان عفونت انداختن است.

وزیر بهداشت استیون مایلز مطرح امید در روز شنبه که به محدودیت مانع از گسترش این ویروس می تواند در نهایت.

آقای مایلز می گوید: میزان بهبودی ممکن است حتی بالاتر وجود دارد تاخیر در جمع آوری اطلاعات برای کسانی که تا به حال تست مثبت بودند و منزوی در خانه. تعداد موارد جدید برای هفته گذشته است فقط 89.

“زمانی که من به شما صحبت کرد شنبه گذشته آن بود 274 (هفته) در چهار شنبه قبل از آن تا به حال به اوج خود رسید و در 380” آقای مایلز گفت. “ما را دیده اند, فقط در دو هفته بسیار چشمگیر کاهش میانگین هفتگی.”

آقای مایلز گفت: اجتماعی فاصله و غیر ضروری سفر محدودیت ذخیره کرده بود زندگی به شدت کاهش می یابد تعدادی از عفونت های جدید و کاهش فشار در بیمارستان.

کوئینزلند دولت است به احتمال زیاد به بررسی اقدامات تا پایان این ماه از جمله کسانی که مربوط به عدم حضور در مدارس, او گفت:. “ما 2149 آزمون یک شبه با توجه به این که تعداد مثبت است فقط نه که مثبت تست میزان فقط 0.42 بیش از 24 ساعت گذشته فوق العاده کم با استانداردهای جهانی” او گفت:.

“است که به دلیل اجتماعی ما فاصله تلاش آنها مشغول به کار هستند. ما نیاز به نگه داشتن آنها را.”

او افزود: “ما گفت: ما می بررسی محدودیت در خروج از خانه بعد از یک ماه و آنها را احتمالا برای اولین بار به در نظر گرفته شود و همچنین محدودیت در مدارس که قصد این است که به عنوان من درک می کنم این است که به یک اطلاعیه در اواخر این هفته است.”

با وجود محدودیت های غیر ضروری در سفر, پلیس صادر کرده اند 462 جریمه با شروع در $1334 هر که مطرح کرده اند $616,308 درآمد برای دولت.

– نیکلاس McElroy, AAP

خزانه دار جاش Frydenberg هشدار داده استرالیایی به انتظار یک افزایش قابل توجهی در نرخ بیکاری در کنار کاهش نرخ رشد اقتصادی به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران است.

“که بازتابی از صف ما را دیده اند در خارج از Centrelink و است که بازتابی از سلامت محدودیت های که تا به حال شدید اقتصادی تاثیر,” او گفت: ABC خودی برنامه تلویزیونی در روز یکشنبه.

“وجود دارد رفتن به یک سوراخ بزرگ در اقتصاد جهانی وجود دارد بدون شک در مورد آن است.”

خزانه دار خواهد بود صحبت کردن به او G20 همتایان این هفته از طریق تلفن برای ارزیابی تاثیر COVID-19 در کشورهای دیگر است.

با این حال آقای Frydenberg گفت که او تا به حال “هیچ سخت و سریع اعداد به عنوان رتبهدهی نشده است” به بازتاب اندازه واقعی از این ویروس تاثیر در استرالیا.

که متوقف نشده بازار مالی اقتصاددانان ساخت خود را پیش بینی ها در چه چشم انداز ممکن است نگاه مانند آن است که به احتمال زیاد به یک رکود عمیق و برای اولین بار در نزدیک به 30 سال است.

برای مثال Westpac اقتصاددانان پیش بینی سه روز متوالی منفی چهارم از فعالیت های اقتصادی – 0.7 درصد در ماه مارس سه ماهه عظیم 8.5 درصد در ماه ژوئن سه ماهه و 0.6 درصد در ماه سپتامبر سه ماهه.

حتی اگر آنها انتظار می رود در سه ماهه دسامبر را نشان می دهد بزرگ 5.2 درصد جهش به عنوان محدودیت ها کاسته و کسب و کار بازگشایی این امر هنوز رشد پنج درصد کاهش بیش از سال است.

استرالیایی ها خواهد شد برای اولین بار طعم و مزه از آنچه همه گیر به معنای بیکاری وقتی مارس نیروی کار آمار و ارقام منتشر شده در روز پنج شنبه.

اقتصاددانان پیش بینی های مرکز در یک نرخ بیکاری از 5.4 درصد در ماه مارس در مقایسه با 5.1 درصد در ماه فوریه است.

پیش بینی محدوده به عنوان بالا به عنوان 5.9 درصد در یک سطح دیده نمی شود از اوایل سال 2016.

اما آنها انتظار دارند نرخ می تواند تقریبا دو برابر نسبت به 10 درصد در اواسط سال به عنوان اقتصاد غرق به رکود است.

این قله است و زیر سطح اقتصاددانان در مورد صحبت شد فقط چند هفته پیش و قبل از این دولت اعلام آن $130 میلیارد JobKeeper بسته که آقای Frydenberg با موفقیت سازی از طریق ویژه مجلس نشسته هفته گذشته است.

دولت متصلب تا بیش از $320 میلیارد در هزینه در یک ماده از هفته را امتحان کنید و سپر اقتصاد از بدترین COVID-19.

آقای Frydenberg گفت: این پرداخت خواهد شد در سال آینده, اما اشاره کرد که قبل از بحران بدهی دولت یک چهارم است که در آمریکا و انگلستان به عنوان یک نسبت اقتصاد و هفتم که در ژاپن.

“راه دیدار که در حال رشد بدهی است که به رشد اقتصاد” خزانه دار گفت: وقتی پرسید که چگونه این بدهی پرداخت خواهد شد.

اما او تصریح کرد: او تا به حال “هیچ برنامه ای” برای افزایش نرخ GST.

– کالین Brinsden AAP

تاسمانی ثبت کرده است پنجم آن coronavirus مرگ است.

سالمندان زن در 70 سالگی درگذشت و در شمال غرب منطقه ای بیمارستان برتر پیتر Gutwein اعلام کرده است.

“است که پنج بیش از حد بسیاری و متاسفانه وجود دارد بیشتر خواهد شد” آقای Gutwein گفت.

“از طرف تاسمانی دولت من می خواهم صمیمانه تسلیت من به خانواده و دوستان و عزیزان.”

این به ارمغان می آورد ملی تلفات به 58.

افسر ارشد پزشکی برندان مورفی می گوید: “هیچ جایی در جهان من نه می تواند از استرالیا در لحظه”.

اما پروفسور مورفی دوباره تاکید می کند که “ما نمی توانیم خود راضی می شوند”. “ما در یک جای خوب اما ما باید برای حفظ آن جای خوب,” او گفت: خبرنگاران در کانبرا است.

پروفسور مورفی ملی گفت: دولت به دنبال نمونه هایی از خارج از کشور که در آن محدودیت شده بود کاسته تنها برای مقامات به reimpose آنها.

“بدیهی است که ملی دولت می خواهد مشاوره از کمیته بهداشت و درمان در مورد چیزهایی که نیاز به در محل – اقدامات, نظارت, ردیابی ما باید به آنها را قادر به رسیدن به یک تصمیم در مورد به طور بالقوه از بین بردن برخی از کسانی که محدودیت,” او گفت:.

“اما وجود دارد یک خطر بزرگ در انجام این کار و ما قطعا گفت که این زمان مناسب نیست در حال حاضر. ما می خواهیم به صرف هفته آینده در چارچوب ملی دولت و کمک به آنها برای تصمیم گیری.”

او افزود: “هیچ پاسخ درست وجود دارد. هیچ کشوری حق دارد پاسخ دهد. ما در یک موقعیت قوی تر (از) هر کس به قصد احتیاط راه رو به جلو است اما در حال حاضر مهم ترین چیز این است برای حفظ کنترل ما است.”

پروفسور مورفی گفت: کنترل مرز خواهد بود “یکی دیگر از مسئله بزرگ” برای ملی کابینه را در نظر بگیرید. “در حال حاضر بزرگترین خطر برای استرالیا است که هنوز هم بازگشت مسافران,” او گفت:.

“دو سوم از موارد ما در استرالیا در حال بازگشت مسافران یا گردشگران بیشتر به خود ما شهروندان آینده را. در واقع این احتمال وجود دارد که موارد جدید ما را ببینید طی هفته آینده خواهد بود بازگشت مسافران است. ما تا به حال یک پرواز چارتر آینده در این صبح از کشتی کروز با تعداد زیادی از افراد مثبت است.”

تا زمانی که یک واکسن و در حالی که این بیماری همه گیر است که در بسیاری از کشورهای دیگر پروفسور مورفی پیش بینی کرد “ما در حال رفتن به نیاز به برخی از شکل از مرز اقدامات”.

وزیر آموزش و پرورش دن Tehan است که صحبت کردن در کانبرا در حال حاضر.

او بحث در مورد این دولت در آموزش عالی امداد رسانی بسته بندی که شامل کاهش از دانشگاه و TAFE دوره هزینه.

“برای فعال کردن مردم به جای bingeing در Netflix بکشد به شراب خواری در مطالعه شراب خواری در یک رشته پرستاری یک پيراپزشکی درجه,” او گفت:.

“مناطق که در آن ما نیاز به مردم و ما می رویم به نیاز مردم به عنوان ما ظهور از coronavirus بیماری همه گیر. ما همچنین می خواهیم دانشگاه های ما برای به دست گرفتن این فرصت و این فرصت را برای آنها را به تبدیل شدن به رهبران جهان در دوره های کوتاه مدت رهبران جهان در آنچه که به نام میکرو-credentialling.”

ویکتوریا برتر Daniel Andrews است عذر خواهی کرد برای سخت گیرانه coronavirus محدودیت اما می گوید: تجربه از شهرها مانند نیویورک نشان می دهد که چرا آنها نمی تواند برداشته شود هر زمان به زودی.

“من می دانم که آن را عمیقا ناخوشایند است. آن است که بسیار خسته کننده است که ما نمی توانیم مردم را پایان تاریخ” او به خبرنگاران گفت: امروز صبح.

“مردم در حال از دست دادن بسیاری از آنها در حال انجام بسیاری برای هر یک از دیگر, و من بسیار سپاسگزار برای هر ویکتوریا که در حال انجام است درست است. که اکثریت قریب به اتفاق است و به همین دلیل ما شاهد چنین مثبت و البته شکننده اعداد است.”

آقای اندروز اشاره کرد: “این چیزهایی که می توانید تغییر دهید به سرعت”.

“من می خواهم احتیاط در برابر هر گونه خوشنودی و یا هر حس است که ما قادر خواهد بود برای تغییر سیاست ما تنظیمات و باد به برخی از محدودیت های ما در جای خود قرار داده و هر زمان به زودی,” او گفت:.

“این باید برای مسافت های طولانی در غیر این صورت این ویروس را به سادگی دور از ما. وجود دارد بسیاری از رهبران جهان بسیاری از مردم در نقاط مختلف جهان در مشاغل مشابه به من که خیلی دوست دارم در این موقعیت است که ویکتوریا در است.”

مرگ و میر از 14 بود و غم انگیز “اما در مقایسه با وضعیت در بسیاری از دیگر نقاط جهان استراتژی ما در حال کار است”.

“به شما یک حس 1268 است که میزان مرگ و میر در نیویورک به مدت دو روز” آقای اندروز گفت.

“اگر مردم نیاز به یادآوری و یا هر حس است که این می تواند واقعا بد واقعا به سرعت آنچه که اتفاق می افتد در نیویورک و دیگر نقاط اروپا و دیگر نقاط جهان باید به همه ما واقعا حس روشنی است که ما باید بماند و ما باید برای نگه داشتن تنظیمات در محل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de