سنبله بزرگ در مورد: این بیماری همه گیر در ادامه به پاره از طریق ویکتوریا

ویکتوریا برتر Daniel Andrews همچنین نشان داد یک مرد در 90s در بیمارستان درگذشت یک شبه از ویروس.

او به شهروندان هشدار داد که اگر این ویروس نیست و تحت کنترل در آورده و سپس “آن را فاجعه ای برای بسیاری از ویکتوریا خانواده”.

دیروز دولت ثبت 288 جدید COVID-19 موارد بالاترین سنبله پس از همه گیر آغاز شد.

ادامه مطلب: ما را دنبال کنید coronavirus پوشش

استرالیا ثبت کرده است در مجموع 9171 موارد COVID-19 با 3278 در, New South Wales, 3379 در ویکتوریا 1007 در کوئینزلند 443 در جنوب استرالیا 630 در غرب استرالیا 228 در تاسمانی 113 در استرالیا australian Capital Territory و 30 در قلمرو شمالی.

ما را دنبال کنید پوشش زنده زیر.

به روز رسانی زنده

ویکتوریا ثبت 216 جدید COVID-19 موارد با مرگ دیگری یک شبه.

یک مرد در 90s در بیمارستان درگذشت یک شبه ویکتوریا برتر Daniel Andrews نشان داد.

در حال حاضر وجود دارد 1249 موارد فعال در سراسر کشور.

“بدون این داده ها و حس چگونه این ویروس در حال حرکت است و شما نمی توانید

به نزدیک خود تماس و یا قرار دادن در محل یک استراتژی برای رسیدن به آنها را بالا جدا شده و شما می تواند به توقف آن را به نقطه که در آن بسیاری از, بسیاری از مردم تبدیل خواهد شد به شدت بیمار است و نیاز به مراقبت در بیمارستان, و ما می دانیم آنچه که بدان معنی است — هنگامی که تعداد کسانی که در رشد واقعا تهاجمی مد ما می دانیم که آن را فاجعه ای برای بسیاری از ویکتوریا خانواده” ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت.

“من می دانم که آن را بسیار خسته کننده است و نه جایی که ما می خواستیم اما این یک استراتژی روشن. آن کار خواهد کرد اما تنها اگر هر ویکتوریا و کل جامعه است که در نهایت از آن بهره مند شوند استراتژی – آن را فقط کار می کند اگر همه ما بازی بخشی از ما.”

آقای اندروز یک بار دیگر یادآوری ساکنان در قفل شده است و مناطق “این یک آخر هفته عادی”.

“این است که هر چیزی اما. شما رو به در خانه خود را اگر شما در شهر ملبورن یا Mitchell شایر و تنها برای آن چهار دلیل تنها اگر شما نیاز به ترک خانه خود را برای یکی از این چهار دلیل,” او گفت:.

“به عنوان خسته کننده به عنوان ناخوشایند و به چالش کشیدن آن را به عنوان ما نمی توانیم انکار واقعیت از وضعیت ما و ما نمی توانیم وانمود کنیم که انجام هر چیزی غیر از پیروی از قوانین ما را به طرف دیگر از این.”

نیو ساوت ولز به ثبت هفت جدید COVID-19 نفر از آوردن این دولت در مجموع به 3285.

پنج مورد در حال بازگشت مسافران در هتل قرنطینه.

یکی از کوه های آبی که بازدید چهارراه هتل Casula در جمعه 3 جولای.

از سوی دیگر یک مرد از ویکتوریا که سوار به NSW در 7 جولای.

https://platform.twitter.com/widgets.js

ویکتوریا برتر Daniel Andrews تنظیم شده است برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در 11.

مسافران به دنبال سر به کوئینزلند امروز گفته شده است انتظار می رود انتظار طولانی برای دریافت در سراسر مرز.

دیروز کوئینزلند لغو ممنوعیت سفر برای اکثر بازدید کنندگان بین ایالتی با صدها نفر از اتومبیل banked تا دیروز در عجله برای رسیدن به دولت است.

پلیس خواهد بود توقف هر خودرو امروز به بررسی مسافران را پر کرده اند از مرز خود عبور اظهارات.

جدا از کوئینزلند ساکنان هر کسی که ویکتوریا در گذشته 14 روز خواهد بود محروم از ورود به دولت است.

تصویر: Nigel Hallett

کوئینزلند ثبت جدید دو COVID-19 نفر از مردم از بازگشت از خارج از کشور.

دولت در مجموع در حال حاضر در 1070 با سه فعال موارد است.

https://platform.twitter.com/widgets.js

ویکتوریایی زندگی در شهر ملبورن و میچل شایر خواهد بود بیدار شدن از خواب در صبح امروز برای اولین آخر هفته به عقب در زیر مرحله سه محدودیت.

می آید پس از آن دولت ثبت 288 جدید COVID-19 موارد بالاترین روزانه سنبله در هر نقطه در استرالیا پس از همه گیر آغاز شد.

مردم زندگی در مستند مناطق تنها می تواند به ترک خانه های خود برای چهار دلیل: برای خرید مواد غذایی و ملزومات ورزش و مراقبت و مراقبت و مطالعه و یا کار می کنند.

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت Sutton برچسب دیروز سنبله یک “زشت تعداد” هشدار داد که رقم به احتمال زیاد صعود و حتی بالاتر.

“ما صحبت در مورد این واقعیت است که ما انتظار می رود یک افزایش در تعداد با گذشت زمان و وجود دارد هیچ جایی برای خوشنودی در هر نقطه در زمان,” او گفت: دیروز.

“که امروزه به عنوان واقعی آن شده است تا در حال حاضر. ما نیز ممکن است بدتر اعداد را به دنبال دارد.”

یک ملبورن سوپر مارکت بوده و مجبور به بستن پس از چهار کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19.

LaManna سوپر مارکت در Essendon زمینه نشان داد در شب جمعه آن خواهد بود بسته شدن درهای خود را پس از شیوع کروناویروس در میان کارکنان.

“ما درک می کنیم این ممکن است باعث ناخرسندی اما لطفا می دانم که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از شما و تیم ما” سوپر مارکت در بیانیه ای گفت.

“هر مشتری که خرید در سوپر مارکت در جولای 5 و پس از احساس ناخوشی و یا نمایش هر گونه علائم می خواست به تماس با وزارت بهداشت و درمان.

“ما همچنین به شدت توصیه که هر کارمند می شود در هنگام بسته شدن دوره است.”

برای اولین بار دیروز ویکتوریا برتر Daniel Andrews خواست ساکنان در قفل شده مناطق به پوشیدن ماسک صورت هنگامی که در عمومی.

آقای اندروز گفته شده است “بحث” در مورد مشاوره در اطراف با استفاده از ماسک اما گفته ساکنان که انجام این کار به کاهش خطر انتقال اگر آنها را در یک وضعیت که در آن آنها می توانند به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“ما فکر می کنم ما در حال حاضر و مشاوره به من از رئیس بهداشت افسر و پشتیبانی توسط AHPPC و پشتیبانی توسط دیگران از طریق فراوانی احتیاط از طریق واقعیت آن است که نسبتا آسان ما باید درخواست از همه ویکتوریایی زمانی که آنها خارج از خانه خود را, و این مربوط اصولا به شهر ملبورن و میچل شایر” او گفت: دیروز.

تصویر: Dylan رابینسون

آقای اندروز گفت: حتی یک ماسک خانگی کمک خواهد کرد که کاهش خطر انتقال.

“هنگامی که شما در خارج از خانه خود را برای یکی از آن چهار مجاز دلایل و زمانی که شما نمی توانید حفظ آن 1.5 متر فاصله اجتماعی به طوری که آیا شما در حال بارگذاری یا تاکسی و یا اگر شما در حال حمل و نقل عمومی بسیاری از نمونه های دیگر و یا حتی برای خرید در اصول اولیه شما نیاز به زمانی که شما نیاز به آنها را حتی در خانه ماسک یا ماسک دیگری دو آمده است که در یک لحظه از آن است که درخواست ما از شما,” او گفت:.

“این اجباری نیست ما به سادگی پرسیدن که اگر شما می توانید یک ماسک که در آن شما نمی توانید از راه دور است که دقیقا آنچه که ما می خواهم شما را به انجام است.”

ادامه مطلب

سازمان جهانی بهداشت (WHO) گزارش کرده است که یک رکورد در افزایش جهانی COVID-19 موارد با بیش از 228,000 عفونت تایید در فقط 24 ساعت است.

بزرگترین خوشه در آمریکا و برزیل و هند و آفریقای جنوبی با توجه به که.

روز چهارشنبه تعداد کل coronavirus موارد بیش از 12 میلیون با موارد بیش از دو برابر در شش هفته.

“در تمام جنبه های زندگی ما همه در حال آزمایش به حد. برای کسانی که در فقر با کمی و یا بدون دسترسی به کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی آن را نه تنها COVID-19 را تهدید می کند که زندگی و معیشت” که مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

“وجود دارد هنوز کار زیادی باید انجام شود. از کشورهایی که در آن وجود دارد رشد نمایی به مکان هایی که در حال شل شدن محدودیت و در حال حاضر شروع به دیدن موارد افزایش است.

“ما نیاز به رهبری, مشارکت اجتماعی و همبستگی جمعی. تنها اقدام تهاجمی همراه با وحدت ملی و همبستگی جهانی می تواند به نوبه خود این بیماری همه گیر در اطراف.”

ادامه مطلب

دیروز ویکتوریا برتر Daniel Andrews هشدار داد نمی توان آن را یک “نرمال” آخر هفته برای بسیاری از ساکنان به عنوان شهری ملبورن و میچل شایر سر به اولین آخر هفته تحت مستند جدید قوانین.

“لطفا درست این آخر هفته. اگر همه ما در حد متوسط رفتار ما اگر ما در خانه بماند و ما به دنبال قوانین و تست شده زمانی که ما مریض اگر ما نمی رویم و در مورد کسب و کار ما به طور معمول اگر ما بیمار هستند و سپس ما را به جلو و این ما را به یک حس کنترل به این” آقای اندروز گفت: در روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی.

“این همان چیزی است که ارائه یک استراتژی موثر برای سرکوب و کنترل این و به ما اجازه می دهد به حرکت به یک COVID طبیعی است. طبیعی نیست اما یک COVID طبیعی است.”

تصویر: با Traynor/گتی ایماژ

نظرات خود را پس از دولت ثبت 288 جدید COVID-19 موارد بالاترین سنبله پس از همه گیر آغاز شد.

وی به ساکنان همچنان به دنبال محدودیت و یا خطر شش هفته مستند تبدیل شدن به حتی بیشتر.

“اگر شما نمی خواهید محدودیت به هر گونه دیگر از آنها باید اگر شما می خواهید برای رسیدن به آن COVID عادی به سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است, همه ما باید یک بخش را به بازی. هر یک از ما. اجازه دهید مطمئن شوید که همه ما هوشیار در این آخر هفته و بازی بخشی از ما,” او گفت:.

“اگر تمام بقیه از ویکتوریا بازی بخشی خود را, پس از آن ما نزدیک تر خواهد بود در پایان این هفته به پایان این ماندن در خانه ،

“جایگزین است که ما در معرض خطر قرار داده است که همه پیشرفت که ما امیدواریم که برای ایجاد. این یک حالت عادی آخر هفته. آن را واقعا نمی باشد.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im