hhd@get.creators.com (تعطیلات Mathis)

صدمه دیده و آخرین نیست. حتی اگر بیماری است که باعث درد پاسخ معلوم می شود دائمی, درد, محو چیزهای جدید در آمده توجه شیفت. این است که پیام امید را به شما حسن نیت ارائه میدهد از شیرین قمری سه تایی بین برج حمل ضربه ماه و مریخ در گذرا صورت فلکی قوس.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). شما واقعا لازم نیست که برای مقابله با منفی. هیچ نقطه ای وجود دارد. شما می توانید بیشتر برای خنثی کردن این وضعیت توسط جریان عشق از طریق قلب خود را از شما می توانید با تلاش برای هش کردن شرایط است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). معمولا خود را به انجام لیست است توانا و خوب چیزی که برای پیگیری نه فقط به عنوان شما ممکن است دلسرد توسط کوه که در آن است. به هر حال شما مسئولیت رسیدگی به بسیاری از چیزهایی که سریعتر از شما می توانید آنها را بنویسید.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). یک راه نگاه کردن به آن است که آنها یا می خواهید آنچه شما dishing و یا آنها نمی. اگر آنها نمی, شما دست آوردن کمی با داشتن آنها را به عنوان یک مشتری. گسترش اصل برای تمام سبک های روابط است.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). که در حال چرخش گریز از مرکز سوار در نمایشگاه ممکن است اما اگر شما اقامت در آن را بیش از حد طولانی شما مریض است. این همین کار را با دایره فرآیندهای فکری. تشخیص زمانی که شما در یک و هاپ قبل از همه چیز سمی است.

لئو (جولای 23-Aug. 22). برخی از چیزهایی که به نظر می رسد مانند ایده های خوب در تاریک و وحشتناک ایده ها در نور روز. این است که چرا هنرمندان سعی کنید به همه چیز نگاه در بسیاری از های مختلف روشنایی. شما هنرمند هستید و از زندگی خود را.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). فکر می کنم از سال گذشته “Game of Thrones” آخر. شخصیت های که ساخته شده آن را از طریق تمام جنگ و درام به نیست قدرتمندترین هر چند بسیاری از آنها هوشمندانه و عاقلانه است. وجود دارد کمی با ارزش تر برای شما از فکر روشن است.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شما می ترسند که اگر شما با قرار دادن تلاش بیشتر به آنچه که شما در شما ایستادگی کردن در یک راه است که سخت خواهد بود به مدیریت. این چیزی است که شما را متوقف از رفتن به جلو. قلب را. توجه نمی آیند همه در یک بار.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). یک نفر مکان یا چیزی است که ذاتا مهم تر از شخص دیگری جایی یا چیزی. مردم آن را به. توجه مردم است هدیه ای از اهمیت است. با استفاده از این.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). احساسات خود را باید راهی برای تخلیه انرژی خود را و یا به شما انرژی بیشتری برای کار با. شما آنها را مدیریت بسیار خوب امروز فرمان را در جهت سالم جریان است.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که شما می توانید از دست دادن در زندگی از جمله روابط و شغل و اموال. این است که چرا چیزهایی است که نمی شود از شما خیلی زیبا و شماست. جشن می گیرند.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). برای شما وجود دارد هیجان و غرور در انجام کاری دشوار است. شما می خواهید را انتخاب کنید و خود را حرفه درآمده است. اگر آن را سخت به اندازه کافی پس از آن شما حرکت به سمت راست همراه است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). تاپیک خیلی صحبت از حضور ذهن و به طور کلی آگاهی به نظر می رسد راه تکامل است. و در عین حال ذهن خود را در حال حاضر یک متخصص در چیزهایی که شما لازم نیست به نگرانی در مورد. اعتماد این.

امروز تولد (Jan. 30). اگر یک چیز وجود دارد به نگه داشتن در تکرار این خورشیدی بازگشت آن تحقیقات خود را از هوی و هوس است. مخلوط را از روی کنجکاوی ضربه و عمل منجر شما به درستی زمان و دوباره. ادامه جنگ و رسیدن به یک مبارک در ماه مارس است. تیم جدید خود را جمع آوری خواهد شد در ماه آوریل است. ماه ژوئن را به ارمغان خواهد آورد تبادل وعده. عقرب و برج حمل می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 9, 13, 30, 2 و 18.

APOTROPAIC ترکه: هدف این است که منحنی مانند یک بومرنگ ساخته شده و از تاسک از یک کرگدن. تصاویر حکاکی شده بر روی آن, آنهایی که همان زمان ظاهر می شود و دوباره — عجیب و غریب, کوتوله حامله کرگدن حمل چاقو, شیرها, سوسک مار و شیاطین به عنوان مثال. این apotropaic گرز مصر مراسم استفاده می شود معمولا بین 1975 B. C. به 1640 B. C. در یک دوره از زمان به نام “میانه پادشاهی.”

برای بسیاری از تاریخ بشر زایمان شده است یک امر مخاطره آمیز اغلب با شانس 50/50 مرگ برای مادر و کودک و یا هر دو. علم مدرن تا حد زیادی کاهش خطر با فن آوری شگفت انگیز و اعمال ساده مانند شستن دستها قبل از دست زدن به یک بیمار یک عمل است که به طور گسترده ای تمرین توسط پزشکان برای کمتر از 200 سال است. قبل از آن سحر و جادو, نماز و آداب و رسوم است که مردم به امید یک نتیجه خوب برای زندگی جدید است.

این apotropaic wands از پادشاهی میانه مورد استفاده قرار گرفت برای ایجاد یک دایره حمایت از مادر و کودک برای دفع مرگ و احضار ارواح و زنده دلی. البته وجود دارد موارد که در آن یکی که امید به زنده ماندن به عنوان مثال در مورد اینکه entombed. جالب شناسان مصری به خاک سپرده شد با گرز شکسته در نیمه, به عنوان اگر به معکوس ماموریت خود را برای خواب مرده.

افراد مشهور پروفایل: Christian Bale توانایی برای تبدیل بدن خود را و ناپدید می شوند به یک شخصیت ساخته شده برای تحت التقاطی ترکیبی از نقش در فیلم. درست به نجوم طبیعت (عدل را پس از وضع حمل, خورشید, عطارد و مشتری ها همه در بشردوستانه دلو) آکادمی برنده جایزه بازیگر اختصاص زمان و پول خود را به صلح سبز و صندوق جهانی طبیعت است.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: سه شنبه, اسفند 02, 2020 14:23:21 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im