‘هیستریک فوران’: چین دود ضربه شلاق در ” ریاکارانه متنفر

چین دولتی انگلیسی زبان روزنامه اتحاد لعنتی “متنفر” و “چین-bashers” را متهم به ایالات متحده و بریتانیا و متحدان “نفاق” بیش از هنگ کنگ.

سرمقاله منتشر شده در چین روزانه سه شنبه شب با عنوان “چین-متنفر نفاق می داند هیچ مرزهای” طول می کشد هدف در ایالات متحده و بریتانیا رهبران که صحبت کردن در برابر قانون امنیت طراحی شده برای سرکوب اعتراضات در هنگ کنگ است.

“هیستریک فوران چین-متنفر بیش از این کشور به امنیت ملی گریز در هنگ کنگ منطقه ویژه اداری بود که انتظار می رود” سرمقاله fumed.

آن را ادعا می کند پیشنهاد قانون “اهداف تنها جدایی طلبان تروریست ها و خرابکاران که در تعداد کمی اما خطر انداختن امنیت ملی و تندرستی هنگ کنگ جامعه است.”

“هیچ کس با قلب خود را در جای مناسب خواهد سوال یک کشور مستقل حق حفاظت از منافع ملی با متصل کردن یک امنیت ملی گریز در قلمرو آن است.”

“در عین حال چین-bashers در غرب گرفته اند موضوع را با مجلس حرکت برای تحقق آن در قانون اساسی مسئولیت است.”

بیشتر: دنبال آخرین اخبار ویروس اینجا

بیشتر: چینی کارتون طول می کشد هدف در استرالیا

سرمقاله نمی کند ذکر است استرالیا با نام, با این حال وزیر امور خارجه Marise Payne یک بیانیه مشترک صادر جمعه گذشته با انگلستان و کانادا همتایان گفت: سه نفر بودند “عمیقا نگران” در مورد طرح های پیشنهادی.

رهبران اشاره کرد که تحت یک اعلامیه مشترک بین چین و انگلستان و هنگ کنگ است که با توجه به “درجه بالایی از خودمختاری” با حقوق و آزادی مجمع تشکل های مطبوعاتی و دیگران مندرج در قانون است.

“ساخت چنین قانونی در هنگ کنگ نمایندگی بدون مشارکت مستقیم خود مردم مقننه یا قضائیه خواهد به وضوح تضعیف اصل “یک کشور و دو سیستم’, تحت, که دلار هنگ کنگ تضمین شده است درجه بالایی از استقلال است.”

پکن قصد دارد به معرفی یک قانون ممنوعیت تجزیه طلبی براندازی تروریسم و دخالت خارجی در هنگ کنگ زیر ماه از اعتراضات گسترده سال گذشته است.

با این حال بسیاری از ترس این می تواند ضربه بزرگی به لیبرال شهرستان و آغاز پایان برای هنگ کنگ کنترل سرنوشت خود را.

به چین روزانه سرمقاله گفت: وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo و سابق بریتانیا فرماندار هنگ کنگ, Chris Patten “و دیگران” می تواند “اسپوت هر دو استاندارد و گانگستر منطق “آنها مانند” اما چین نمی خواهد “ارسال به ارعاب یا تهدید.”

به زودی آخرین حادثه در حال رشد در میان تنش بین هند و چین تشدید بیماری همه گیر کوروناویروس که هنوز هم مواج در سراسر جهان است.

استرالیا برای اولین بار به فشار های جهانی تحقیق در بحران و رنج تلافی از چین در قالب جو تعرفه های اقتصادی تهدید و ممنوعیت برخی از گوشت صادرات است.

با این حال چین و دیگر رهبران جهان در نهایت حمایت از حرکت در مجمع بهداشت جهانی در هفته گذشته با پیش بینی احتیاطی تنها بودن آن انجام شده است یک بار این بیماری همه گیر است که “تحت کنترل”.

در برابر این پس زمینه, چین پیشنهاد کرده است که امنیت ملی سرکوب در هنگ کنگ مخالف با رهبران غربی منجر به اتهامات ضد چین تعصب از داخل کشور است.

چین رسانه دولتی نشریات یافت سرمقاله خود در روزهای اخیر با یک کارتون در چین روزانه روز دوشنبه به تصویر می کشد استرالیا به عنوان یک “بله مرد” به ما.

“بله مرد به یک دروغگوی به تمام” خواندن به عنوان یک نقشه نشان دادن استرالیا سوار یک خر در یک مرجع به دون کیشوت.

یکی دیگر از سرمقاله منتشر شده یک هفته زودتر مارک سخنان از ما رهبران در واشنگتن “نژادپرستانه” رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها با اشاره به COVID-19 “چینی ویروس” یا “ووهان ویروس”.

“آنها بیدار نفرت نسبت به یک کشور خاص و مردم خاص قاره” سرمقاله بخوانید.

“از تماس با ویروس ‘ووهان ویروس’ یا ‘کونگ فو ویروس و یا حتی چینی ویروس’ به جعل داستان در مورد ویروس نشت از یک چینی آزمایشگاه مقامات ارشد واشنگتن نشان داده اند بدون محدودیت در ابراز نژادی خود را دشمنی.

“این است که نفرت و زشت برای سیاستمداران ایالات متحده به چنین اظهارات نفرت انگیز. آنها باید پاسخگوی افزایش نژادپرستی در آمریکا علیه گروه از جامعه آمریکا.

جداگانه سرمقاله در جهانی برابر استرالیا هشدار داد باید “آماده به رها شود در هر زمان” توسط ایالات متحده است.

“بدیهی است که آنچه که در ذهن Pompeo و تنها ما خود منافع و واشنگتن در حال رفتن به پای این لایحه برای از دست رفته استرالیا, مشاغل” مقاله گفت.

“استرالیا در حال حاضر در یک موقعیت منفعل در برابر سستی و سیاست آمریکا. کانبرا است که مجبور به انتخاب بین پکن و واشنگتن حتی زمانی که آن را میلی به خطر انداختن رابطه آن با چین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im