‘من تنهاتر از من تا کنون بوده است. هیچ کس با من تماس نگرفته در پنج هفته است.’

Maclean’s خواسته خوانندگان خود را به ارائه شخصی خود انزوا داستان ها و کانادایی ها از سراسر کشور پاسخ داده اند. در اینجا مجموعه ای از آنچه که مردم در حال رفتن را از طریق در طول coronavirus مستند. اینجا کلیک کنید برای ارسال خود را از انزوا داستان برای یک شانس برای برجسته شود.

فیلم آموزش دیویس دارای لودگی در آغوش او, در حالی که شوهر جورج به نظر می رسد از داخل خانه. (عکس ها توسط اریک Putz)

فیلم آموزش Davis, 72
Mississauga, ON

همه گیر نشان می دهد من رنگ واقعی. وجود دارد گسترش پیشنهادات این روزها در مورد نحوه پر کردن زمان ما در انزوا. با آنلاین آواز خواندن-پابه کلمات با دوستان, یوگا, انجمن مدرسه در منزل و بهبود پادکست وجود دارد هیچ بهانه ای برای عدم فعال بودن یا تولیدی. پس چرا من نه فعال و سازنده است ؟ پاسخ واضح است: من بسیار تنبل است. در حالی که دوستان در حال ایجاد آثار هنری زیبا, پاکسازی پستو و زیرزمین ورزش و خلاق شدن در من تولید ماموت لیست در واقع بدون انجام, کنده من سیار چانه موها و پیشنهاد به شوهرم که او پاک تلخه از زیرزمین. او به من اطلاع داد مسائل خود را است “تلخه” و ما به بن بست رسیده. در سمت مثبت, من موفق به خودم آموزش نحوه استفاده از UberEats برنامه. و دوستان من آمده اند به شدت تکیه بر من scintillating روزانه توصیه هایی برای تلویزیون نشان می دهد مانند گراهام, نمایش, گسترده شهر و گرفتن. این بیماری همه گیر باید در نهایت تصویب و پس از آن من می توانید به تنبل بودن در حالت عادی جهان است.

جیم تیلور. (حسن نیت ارائه میدهد از جیم تیلور)

جیم تیلور, 83
دریاچه کشور, B. C.

همسر من از 60 سال درگذشت لوسمی سه روز قبل از COVID-19 مقررات آغاز شد. من تا به حال به لغو مراسم یادبود زمانی که تجمع بیش از 50 نفر ممنوع شد و سپس لغو رسمی حزب خانه از دوستان نزدیک او هنگامی که دو متر فاصله را به اثر. من یک دونه نخود تند در اطراف یک از 1200 فوت مربع غلاف ما طراحی شده برای دو نفر از ما به زندگی می کنند زندگی ما است. من تماس های تلفنی. و سازمان های من متعلق به مانند Winfield, United Church, باشگاه روتاری دریاچه کشور و دریاچه های کشور موزه با استفاده از زوم برای برقراری ارتباط است. اما من نمی توانم در آغوش هر کسی از طریق تلفن; من نمی توانم گریه بر هر کسی شانه بیش از زوم. من تنهاتر از من تا کنون بوده است. هیچ کس با من تماس نگرفته در پنج هفته. من نمی تواند استدلال می کنند با تصمیمات اتخاذ شده توسط مقامات پزشکی برای محافظت از بهداشت عمومی, اما من تعجب می کنم اگر کسی به طور جدی در نظر گرفته شود که در دراز مدت هزینه های انزوای اجتماعی.

سارا Sehl. (حسن نیت ارائه میدهد از سارا Sehl)

سارا Sehl, 25
هالیفاکس, N. S.

برای من فاصله ترجمه به انزوا. من جوان حرفه ای و رویایی—زندگی به تنهایی در شهر—را شامل نمی شود یک بیماری همه گیر. با این حال این ویژگی یک بالکن احاطه شده توسط ساختمان های دیگر بدون سیاست حیوانات خانگی و کوچک طرح طبقه. من در حال حاضر در ارتباط راه دور. این فقط یک ساعت و نیم رانندگی به دوست پسر من در Pictou, N. S., اما آن را نیز ممکن است در سراسر جهان. زمانی که او در سمت چپ چند هفته پیش فرض بر این بود که او می خواهم در مدت کوتاهی بازگشت. همه چیز متفاوت بود ، ما در حال حاضر طرح ارجاع افسانه ای “جولای” هنگامی که ما می توانید ببینید بدون وزن عواقب و وظیفه نگه داشتن ما را به خانه های ما. چندی پیش “جولای” بود “در چند هفته.” من از طریق پست یک کارت به من Grampie پس از من دیگر نمی تواند او را برای خود 80th birthday. این بود که به اولین سفر من به نیوبرانزویک پس از کریسمس و Grammie مراسم تشییع جنازه در اواخر ماه دسامبر 2019. Grampie و من صحبت روزانه جدید, مراسم از فاصله آغاز شد. من روزانه ورزش یوگا و تلاش برای نگه داشتن چشم انداز فوق خستگی و غم و اندوه. یک بار غیر قابل تصور همبستگی خود را از طریق یک بار غیر قابل تصور تنهایی.

هیلاری Anderle. (حسن نیت ارائه میدهد از هنجار Barmeier)

هیلاری Anderle, 70
شیرها خلیج, B. C.

در آغاز ماه مارس COVID-19 بود بچه جدید در بلوک. من به اشتراک گذاشته یک بشقاب سفالی کوچک با یک همکار اسکی باز—گردشگری—و دو روز بعد من می دانستم که وجود دارد ویروس قدرتمند تلاش برای به دست آوردن ورود به بدن من. این احساس من بود که خورده ، برای دو و نیم هفته من راه می رفت در اطراف خانه من با من پایین کت و کلاه سرد به استخوان. سپس یک شب سايتوکين طوفان وارد شده است. من بیدار در 3:00 p. m. و من دیدم چغندر قرمز صورت در آینه. من ازطریق یکی دیگر از ویتامین C با تازه فشرده آب لیمو و با استفاده از یک Waterpik flosser به خلاص شدن از شر دهان من از باکتری است. در صبح من همچنان با من مکمل پروتکل 12 ویتامین ها و مواد معدنی از جمله ویتامین های C و D و روي. من تب است که عمدتا رفته اما من لنفاوی صدمه به حواس پرتی. بعضی از شب ها خواب evades من. ملاتونین است که قرار است برای کمک به کروناویروس بنابراین من در آن است. دکتر من در تماس مجازی گفت: “شما خود را تکمیل جملات شما را از نفس پس از خود جدا و فرض کنیم شما COVID-19.” آن شده است یک ماه-نبرد طولانی برای 70 ساله بیوه اما ممکن است من زنده به اسکی دوباره.

دیو Jorgensen. (حسن نیت ارائه میدهد از دیو Jorgensen)

دیو Jorgensen, 63
Naramata, B. C.

از عرشه من من یک نظر از بهار در دریاچه Okanagan. یخچال من کامل است و من یک گاراژ پر از پروژه های. من با خوشحالی ساختمان ما قله کوه خانه بازنشستگی. در عین حال حتی به عنوان من, نوشیدن لیوان من از ارل گری و خواندن همشهری آنلاین, یک استان در آلبرتا همسر من هنوز با این نسخهها کار با دانش آموزان دبیرستان در یک ترکیبی از کاغذ و چالش های آنلاین. حتی زمانی که خورشید می درخشد و robins پک برای grubs در باغ هر دو دختران ما که 33 و 31 در حال حاضر نگاه به پرتگاه اقتصادی. مشاغل آنها به دانشگاه رفت و برای زندگی آنها کار کرده و برنامه ریزی خیلی سخت برای در حال ذوب شدن قبل از اینکه چشم خود را. ما همه در ثابت تصویری و تلفن, تماس, اما ما دختر بزرگتر است در سه ماهه سوم و مسئولانه تصمیم گرفت که بهترین انتخاب برای خود و نوزاد خود را به ماندن جدا شده است. بنابراین من نمی توانم در آغوش دختر من و من به زودی به نوه من نمی تواند تولید cashflow برای آنها من می توانم گهواره آنها را و می گویند “این رفتن به بهتر یار” که من استفاده می شود به. “نه با صدای بلند اما زار زار گریه کردن.” T. S. Eliot درست بود—ما در حال توخالی.

کارمن چونگ با جورج. (عکس توسط کارمن چونگ)

کارمن Cheung, 36
Toronto, ON

قبل از خود-جداسازی آمار من در آوردن ما بولداگ فرانسوی, جورج, با من کار می کنند. من یک عکاس هستم و من تا به حال فقط پیچیده نه بعد شلیک کنید. جورج اثبات می شود بسیار خوب مجموعه ای سگ: او آرام و بسیار خنک و همیشه از یک نوازش از مردم زمانی که آنها نیاز به یک استراحت از مجموعه. او یک سگ واکر که من می دانم که او نتواند در حال حاضر! او می آید یک بار در روز هنگامی که ما نیاز به او را از شریک زندگی من و من مشغول کار برنامه که به معنی روز دور از جورج. برای آخرین پنج هفته هر چند ما بوده است 24/7 و جورج اخذ شده بیشتر snuggles دیگر پیاده روی و فوق العاده مورد توجه است. به عنوان یک نتیجه او را با چسب به طرف ما که نه از ما شکایت در مورد. او مانند بسیاری از دیگر حیوانات خانگی در حال حاضر—است خوش غافل از آنچه که در جهان و زندگی خود را بهترین زندگی است. در طول سال جورج به ما آموخته است که چگونه برای مراقبت از چیزی خارج از خودمان و برای پیدا کردن شادی در زندگی چیزهای ساده. حضور او به ارمغان آورده است ما آرامش و شادی در طول این زمان دشوار است. حتی اگر ما با او تقریبا هر روز پس ما او را به پنج و نیم سال پیش ما وصل در انزوا.

جسی Paikin. (حسن نیت ارائه میدهد از جسی Paikin)

جسی Paikin, 36
Thornhill, ON

من و همسرم هر دو خاخام, زندگی در حال حاضر در واشنگتن دی سی جوامع ما با نقل مکان کرده اند عملیات به طور کامل آنلاین. مشاوره و آموزش نماز و جلسات—همه در حال حاضر از طریق صفحه نمایش. هر روز صبح ما هر دو عقب نشینی به خود ما گوشه ای از خانه ما و ورود به سیستم در. قابل توجه طبیعت از این از دست داده است: در هر سن و معنوی جوامع مواجه عمیق وجودی در هنگام مقابله با بحران های بزرگی از این عدم توانایی به جمع آوری. ما بیشتر خوش شانس. اما صرف ساعت ها زل زده به صفحه نمایش ارائه خود را در بحران وجودی. یک صفحه نمایش نمی تواند زل زل نگاه کردن در پشت شما راه یک انسان می تواند. این نمی تواند یک اتاق را تکان با انرژی راه 10 15 یا 100 روح انسان انجام دهد. برای تمام راه هایی که ما چرخ دنده ها و برنامه های صرفه جویی در مصرف ما در حال حاضر ما هنوز در حال صدمه زدن به. اما من باید به یاد داشته باشید هر روز که لوله که اجازه می دهد تا ما را به ادامه حضور با مردم خود معنوی لوله; نبوی کانال اجازه می دهد مردم را به شیر آب را که بزرگتر از ما. که کار ما در حال حاضر به عنوان آن را همیشه شده است—اتصال.

یان جانسون. (حسن نیت ارائه میدهد از یان جانسون)

یان جانسون, 66
به پاس مگابایت

صفحه اصلی مرزهای هویج رودخانه در نزدیکی پاس شمال مانیتوبا. بنابراین بسیاری از فعالیت های محلی, سنگ تراش, باشگاه مواج و لژیون. آنها همه رفته اند و در حال حاضر که فقط تنها رودخانه توسط مجلس است که من هرگز به نظر می رسید برای به دست آوردن پایین در کسانی که از پیش خود انزوا روز باقی مانده است. ناگهان از آن است که رفتن به محل. من بهترین رفیق Ari کوچک سگ پشمالوی سیاه پومرانیا-Chihuahua dog—همیشه همراه من بود. این است که یک سمور یا راسو با دقت tunnelled خانه درب بعدی را به آن را بیش از حد خانه که بسته است تا برای زمستان ذخیره برای بیت بخار رخنه کردن ؟ کسانی هستند که گوزن آهنگ ؟ فردا من را در دولت بوش است. آن را به معنای یک روز گرم پس من اپل و برخی از جرقه بزند. رودخانه زنده است با پرندگان از فیدر چرخش در اطراف جهنم همسر من, است تماس برای ناهار اما من رودخانه و یک دنیای جدید باز کردن. ما خواهد شد و این خود انزوا. با تشکر از شما من حیاط خلوت دوستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de